אז היום זה התחיל - האילוף :)

מורני !

New member
אז היום זה התחיל - האילוף :)

למי שלא יודע, באילת יש איזה הסדר כזה שיש מאלף בחינם, פעמיים בשבוע לשעה. וזה שאווה לחלוטין. אז היום הגעתי עם שיפט ואונה, רק כי סתם לא רציתי להשאיר את אונה לבד, אבל שבוע הבא היא תישאר בבית. היו שם שני בעלי כלבים חוץ ממני, והמאלף אמר שבדרך כלל יש הרבה יותר אבל בגלל שקר אז אנשים לא באו. אז היה שם כלב זאב כמו שיפט, אבל מתוק מתוק מלא פרווה בטירוף, אפילו אותו גיל, והיה אמסטף או משהו כזה. האמסטף עשה פוזות על שיפט והיא מיד התקפלה על הרצפה ביללות, אז אונה באה נהמה עליו, פעם, פעמיים ואז שמה לו קפיצה על הצוואר בנביחות שאתם לא מאמינים, נקרעתי עליה מצחוק. שתבינו היא כל כך קטנה... בקושי רבע ממנו ועשתה רעש, לא פחדה מכלום, עמדה על שתי רגלים אחוריות והחזירה לו וואחד פייט... הרגה אותי מצחוק. אז למדנו היום איך ללכת עם החגורה כדי ששיפט לא תגרור אותי אחריה אלא תלך צמודה לרגל שלי, שזה היה מגניב. היה לה קשה ולי עוד יותר... כי היו כלבים וילדים והיא רק רצתה לשחק.

שווה לגור באילת ../images/Emo8.gif

אגב, מה שאת לומדת עם שיפט את יכולה לתרגל אח"כ גם עם אונה. היא מספיק גדולה כדי ללמוד

מורני !

New member
תודה

אבל אני מתרגלת עם שיפט בעזרת רצועת חנק, ועדיין לא קניתי כזו לאונה... היא ניראית לי קטנה מידי בשביל זה...

למעלה