אז הפורום פתוח...

Benkok

New member
אז הפורום פתוח...

קודם כל תודה לזותי, שבלעדיו לא היה קיים הפורום הזה.
עכשיו נשאלת השאלה...למה קיים הפורום? כולי תקווה שהפורום ישמש כמקום מפגש לאנשי עסקים ישראלים, קטנים וגדולים, מתחילים וותיקים, שהמשותף לכולם הוא פשוט מיקומם הגיאוגרפי, בין אם מדובר בתושבי ישראל שפונים לשוק הבינ"ל, או ישראלים בחו"ל שמנהלים עסקים. כאן נוכל להחליף דיעות, ליצור קשרים, לשתף אחרים בבעיות שבהן אנו נתקלים, להתייעץ, לברר, להתלונן, לעזור, ובגדול - לנצל את העובדה שכולנו ישראלים אני מקווה שנוכל לשלב פורום אינפורמטיבי עם פורום חברתי...מן סלון וירטואלי אחד גדול שפתוח לשיחות חולין מחד, ושיחות מקצועיות מאידך. (שמתם לב לשפה הגבוהה שבה התחלתי לדבר? מחד...מאידך...אני לפעמים מפתיע את עצמי...
) אם נתקלתם באתר מעניין, או סתם פיסת מידע שנראה לכם שיכולה לעזור לאחרים...תרגישו חופשיים לשתף את כולנו. אני שוב רוצה להודות לזותי שהסכים לנהל את הפורום (נדרשה הרבה עבודת שכנוע
אבל בסוף זה עבד...) שיהיה לכולנו אחלה פורום, סופשבוע נעים, בן

Benkok

New member
אני עדיין לא בן 16...../images/Emo6.gif

וברצינות... לפורום כזה דרוש מישהו בוגר, בעל נסיון בניהול פורומים. אין לי נסיון בניהול פורומים, ועדיין לא ברור כמה אני באמת בוגר... רעיון הפורום התגלגל ביני לבין זותי, והוחלט פה אחד שזותי ינהל את הפורום ואני אהיה בינתיים אדום. זה לא משנה מי מנהל, העיקר שכולנו כאן...

Downy

New member
../images/Emo79.gifלא בן 16 ולא מנהל פורום.....

אבל יודע משהו,על עולם העסקים הזה
(נכתב בהשראת השיר של ריטה).

Recluse Warrior

New member
בהצלחה עם הפורום החדש!

בין אם אני יהיה פאסבי או אקטיבי, אני יהיה פה.

למעלה