אז זה נכון, אני מצטרפת

אז זה נכון, אני מצטרפת

דחיתי ודחיתי את רגע הבדיקה, ידעתי בתוכי את התשובה אך איכשהו פחדתי לראות זאת שחור על גבי לבן (או בעצם ורוד על גבי לבן...). אתמול קניתי סוף סוף את הבדיקה, החלטתי שאשמור אותה עד יום ראשון ואז אעשה, אך ברור שברגע שכבר הייתה הבדיקה ברשותי לא יכולתי להתאפק. עשיתי אותה אתמול אחה"צ ומייד הופיעו להם שני הפסים. אני בהריון!!!

2קשת

New member
בשעה טובה ומבורכת!

אז העובר אכן בדרך... שתהיה לכם דרך צלחה וקלה!!! כמה טוב לשמוע. מאחלת לך שהתחושות שלך לכל אורך הדרך ימשיכו להיות רק טובות ולהתגשם!

לינדט

New member
מזל טוב

המון בהצלחה. מאחלת לך הריון קל, תקין, נטול דרמות ועם הרבה אופטימיות.

happy

New member
מזל טוב !!!

מאחלת לך הריון עגול בריא ומשעמם!!!

רונה 4

New member
ברכות לעובר שבדרך ../images/Emo140.gif

והריון תקין ובריא עם מתנה נפלאה בסוף!

ariane

New member
ברוכה הבאה

סוף סוף הפסקת לנו את סרט המתח הזה!!!!! מאחלת לך רק טוב בהריון הזה!!! אריאן
דר 25-27/9/2002
אלה 16/9/2003

tali00

New member
מזל טוב לך

אני שמחה מאד לקרא את הבשורה הטובה הזו. מאחלת לך הריון תקין וקל ולידה תקינה בזמנה ושהכל יהיה תקין, בלב שמח וטוב...

בשעה טובה../images/Emo70.gif

ועכשיו מתחיל המסע מבדיקה לבדיקה, מקוה שתסמני
על כל הבדיקות ובעיקר, שבעוד שמונה חודשים תחבקי בן או בת (באמת לא משנה) בריאים ומקסימים. אנחנו כאן, לאורך כל הדרך

1ויוי

New member
מחזיקה אצבעות לעוד 8 חודשים../images/Emo57.gif

עכשו שהופיעו 2 הפסים את מתחילה תקופה מרגשת ועם זאת כמובן לא קלה , מאחלת לך שהתקופה הזאת תעבור במהרה , אנחנו כאן נעזור לך לעבור אותה עד ליום שיהיה המאושר בחייך

תודה לכולכן על הברכות

מדהים איך ידעתי מראש שאני הרה, כבר כשבוע לפני האיחור היה לי ברור שהנה -זה שוב קורה. מרגישה קצת מבולבלת כאילו זו הפעם הראשונה, אבודה למרות כל הידע שצברתי. יודעת שצריכה להתחיל לחשוב קדימה על הבדיקות וכל המשוכות שעוד נכונו לפניי בדרך הארוכה הזו. כרגע עדיין נעים לי בתוך ההכחשה, לא מעיזה לספר לאף אחד (כמעט), הלוואי והייתי יכולה להסתיר זאת למשך עוד שבעה וחצי חודשים. תודה לכן שאתן כאן, נראה שלפחות בתקופה הקרובה יהיה זה המקום היחיד בו אוכל לפרוק ולשתף.

בנצ100

New member
מצטרפת - בהצלחה!

שיהיה המון המון בהצלחה, ושנהיה כאן יחד תקופה ארוכה של הריון ארוך ובסופו - ילדים בריאים ומקסימים.

מדהים כל פעם מחדש איך אני חושבת על

מישהו או משהו ופתאום הוא מופיע. סתם מוסרת לך דש, התגעגעתי. נשיקות לנסיך ולכם

למעלה