אז כך...אני סובל כחצי שנה

kobi10

New member
אז כך...אני סובל כחצי שנה

מכף שמאל כואבת בתנועות מסויימות. הכאב ''מושך'' לכיוון המרפק ואף לדעתי יש לי דלקת באצבע ''אצבע''. מזה חודשיים מדי שבוע אני מטפל בשיאצו, יש הטבה אך רק באזור ה 10%. המטפל אמר לי שמדובר ייתכן ב ''כתף קפואה'' מקור, מזגנים וכו'. האם האקופונקטורה ''מטלפת'' בבעיה ביתר שאת ? האם כדי לעבור לטיפול במחטים ? אשמח לשמוע מדעת מבינים יותר ממני. שבת שלום ותודה

kobi10

New member
לדעתי ? ...יש לך נסיון ?

האם יש מרפא מוכר לכם כאן מאזור תל אביב/ר''ג. ?

שלום קובי.

לא ברור לי כיצד הגיע המטפל לאבחנה של "כתף קפואה", כאשר מדובר בכאב בשורש כף היד [אם הבנתי נכון]? מכל מקום, גם במחלות כף יד וגם ב"כתף קפואה" ניתן לטפל ביעילות רבה ע"י רפואה סינית. טיפלתי בלא מעט מקרים, אז כן, זה על סמך נסיון. אקופונקטורה תהיה טובה מאוד. בלוח הפורום תוכל למצוא רשימה של מטפלים מנוסים, לפי אזורי פעילות. רוב בריאות. שירי.

ofir tcm

New member
הי קובי

בהחלט אחרי חודשיים של טיפןל בכתף קפואה הייתי מצפה למצוא (בד"כ) שינוי גדול יותר. בד"כ אני רואה תוצאות מצוינות משילוב של דיקור ושיאצו (לרוב גם בשילוב של חימום חיצוני). המלצתי לך: א. בדוק האם המטפל שלך הינו גם מדקר מוסמך ואם כן, בדוק איתו אפשרות לטיפול משולב. ב. גש לרופא "מערבי" (אורטופד לדוגמא) שיוכל לתת חוות דעת מדויקת יותר. קבלת אבחנה "מערבית" אינה סותרת המשך טיפול ברפואה סינית או שיאצו, ומאפשרת, פעמים רבות, למטפל להעניק טיפול מדויק ואפקטיבי יותר. בהצלחה ורפואה שלמה. אופיר

למעלה