אז ככה:

enihsnun

New member
אז ככה: ../images/Emo26.gif

מבוא לפסיכולוגיה: אהוד קוגוק: בכלל כל קורס שאת יכולה לקחת עם אהוד קוגוק (נדמה לי שהוא גם נותן קורס במעבדה ניסויית)- קחי, תחטפי, בשתי ידייך! הוא מקסים, מרצה נהדר ונשמה טובה. מבוא לפ. פיזיולוגית: רבינוביץ יותר מעניינת, אבל היא טסה כמו שד וזה כמעט בלתי אפשרי לרשום את מה שהיא אומרת. אני לא יודעת איך שלמה יהודה ואיך הציונים שלו, אבל הייתה שנה שבה היה חוץ ממנו מרצה אחר ואצלו (ש יהודה) היו ציונים יותר טובים. מבוא לסטטיסטיקה- אם אכן יש בחירה, כדאי לקחת את בירנבוים, היא אמנם קצת יותר קשוחה, אבל מרצה מעולה וקוזלובסקי מאוד נחמד אבל משעמם. אני חושבת שבירנבוים מלמדת סטטיסטיקה לתואר שני. בתרגיל- אל תקחי את טור כספא. לא יודעת איך היא בסטטיסטיקה, אבל במעבדה הניסויית לא היו מרוצים ממנה. בהתפתחותית- קחי את שטיין פלג. ציונים יותר טובים. לגבי קורסים אחרים: *אישיות- בעקרון אורבך ומיקולינסר נותנים אותו מבלן. אולי כדאי את אורבך כי הוא מהקלינית (בהנחה שזה מה שאת רוצה). *פרקטיקום: פרי קדם אם את מחפשת פרקטיקום גמיש ויחסית קל. פלוריאן, קרביץ או בן ארצי אם את מחפשת המלצות שנחשבות. והכי חשוב: לא שווה, אבל פשוט לא שווה ללמוד פסיכלוגיה. תואר ראשון בפסיכולוגיה שווה לתחת, ואת כל התחומים שניתן ללמוד לתואר שני בפסיכולוגיה ניתן ללמוד ביתר קלות במחלקות אחרות, למשל: פסיכו´ תעשייתית- סוציולוגיה ארגונית/לימודי עבודה מגמות טיפוליות (קלינית, שיקומית, קלינית ילד)- עבודה סוציאלית תואר ראשון ואחר כך תור שני בעבודה סוציאלית קלינית. עובדים סוציאליים קליניים עושים אותו הדבר בדיוק כמו פסיכולוגים, הקליניקות הפרטיות שלהם גם משגשגות. יש מקצוע כבר לאחר התואר הראשון, ולידיעתך: עובדים סוציאליים עם תואר ראשון מרויחים יותר מפסיכלוגים בבתי חולים ומוסדות ציבוריים. יתרה מזאת: עם עבודה סוציאלית אפשר לעסוק בהרבה יותר תחומים בבריאות הנפש. אם יש לך שאלות- שליח לי אימייל ואענה לך ברצון. בהצלחה בכל מה שתבחרי

למעלה