אז כפי שבטח שמתם

אמארונה

New member
אז כפי שבטח שמתם ../images/Emo23.gif

יש לנו אדומה בפורום... גל, אישה יקרה ואשת אשכולות, נטורופתית העוסקת במגוון של תחומים, שאני משאירה לה מקום לשתף אותנו בהם כשתכנס במהלך היום. גל, מאחלת לך הרבה מאוד הצלחה ומקווה שכולנו נמשיך להיות מועשרים מהידע והקסם שלך.

פנינצה

New member
תופסת טרמפ על דברייך

בכדי להודות לכל המשתתפות על שמעשירות אותי וגורמות לי לחשוב שוב על מעשיי והשקפותיי...

גל 400

New member
כמה מילים ממני אליכם

הי אני גל, נטורופתית במקצועי, למדתי 5 שנים כולל דוקטורט בנטורופתיה (N.D) במשך שנים טיפלתי בקליניקה פרטית באנשים שונים ושלבתי הרצאות בנושאים מגוונים כמו תזונה נכונה, התמודדות עם לחצים בחיי היום יום, רפלקסולוגיה אישית ועוד. כיום אני מרצה ומלמדת במכללות שונות בארץ וכן משמשת כמנכ"ל של חברת ויטמינים מארה"ב. אני חייבת לציין שכל חיי לא ידעתי שקיים דבר כזה שנקרא תזונה נכונה וחייתי עוד בילדותי על הרבה ג´אנק פוד, ללימודים הייתי מגיע עם אוכל שכולם היו מקבלים חום, הם עם הכריכים הבריאותיים שלהם ואני עם... כל מה שלא רצוי ולא הבנתי איך אפשר לשנות. אך עם הזמן ועם ההבנה מה זה עושה לגוף, שיניתי גם אני וכל משפחתי. אני מציינת זאת מאחר ומהסיבה הזו אני בהחלט מבינה את כל הקושי בשינוי, אני יכולה להבין את התלמידים שלי ולהציע הצעות שמגיעות מתוך ניסיוני האישי ותמיד לנסות להתחבר לכל אחד ולהבין את אורח חייו ואת כל ומה הוא אוהב יותר ופחות ובכך לעזור לו לעבור שינוי בצורה יותר קלה. והכי חשוב : כל דבר במידה!! לא להיות קיצוניים. אז שנהיה כולנו בריאים ומאושרים. ואשמח להיות כאן לרשותכם.

למעלה