אז להזמין את האבא ליומולדת או לא?

אז להזמין את האבא ליומולדת או לא?

אז בע"ה בשבוע הבא אנחנו חוגגים שנתיים. אבא שלו שאל אם אני רוצה לעשות יומולדת ביחד. כמובן שאמרתי "לא"! לראות שוב את חמותי וגיסתי לשעבר ??? - NO WAY למחרת אחותי שאלה, בלי קשר לאירוע הנ"ל, אם אני מזמינה ליומולדת שאני עושה את אבא שלו. אמרתי שממש לא בא לי. היא טוענת שצריך - לטובת הילד - "מה, תעשי לו יומולדת והוא לא יראה את אבא שלו שמה?..." היא תמהה... כמובן שהכוונה להזמין רק את האבא. ומאז אני התחלתי לתהות.. "תמונות של יומולדת בלי אבא...רק עם אמא.." -קצת עצוב, לא? אז מאז אני מתברבשת במחשבות... באמת לא בא לי לראות אותו שם. ממש ממש לא!!! אבל אולי אני צריכה להתעלות על עצמי לטובת הילד שנורא אוהב אותו. הקרבה. זה תמצית ההורות , לא? מה אתם אומרים?????..

Bubble Girl 27

New member
לא נעים לי להגיד לך

אבל תתעלי על עצמך...בדיוק כמו שאמרת. חשוב שהילד יראה את אבא שלו בחגיגה ושכן יהיו תמונות משותפות, את לא צריכה ללקק לו כל האירוע. אני רוצה להגיד לך שבעוד חודש גם שלי חוגג, אני כבר אמרתי לאבא שלו (שלא ממש רוצה) שהוא מגיע עם ההורים שלו לחגוג לילד עם כל המשפחה והחברים ושלא יעשה סרטים כי אני 'פתח לו ת'תחת! לא ממש בא לי לראות אותו או את אימא שלו שכל הזמן (עוד הרבה לפני שחשבנו להתגרש) אמרה לו שאני מכשפה שמנסה לקחת ממנה וממנו את הילד... אבל אני יודעת שהיא גוססת ואני יודעת שהוא דביל ואני לא סובלת אותם במיוחד אבל הילד שלי מאוהב בהם מעל הראש וזה יעשה לו טוב...יאללה נסבול קצת מה זה עוד קצת סבל בשביל פולניה הרי זה כמו אויר לנשימה
קחי הרבה אויר ותזמיני אותם...

קשב1

New member
אני בעלה של זאת מלמעלה

אני בעלה של BUBBLE ויש לי כמה דברים להגיד נכנסתי לאתר וקראתי כל מיני סילופים של עובדות ואני רוצה לדייק אני מאוד אוהב את הבן שלנו אני משתדל לקחת אותו בזמן ולהחזיר אותו בזמן הלוואי ו BUBBLE לא הייתה כל כך לחוצה כל הזמן כמה שאני לא מנסה לרצות אותה ולהתאמץ היא לא מרוצה בנות תשכנעו אותה להיות יותר נחמדה אלי תודה מראש

אני חושבת שאתם צריכים לפתור את הבעיות שלכם

ביניכם ולא על גבי הפורום
הדבר האחרון שאני רוצה זה להתערב בחייהם של בני זוג. יחד עם זאת, אני בטוחה שלא תהיה שתעלה לכאן שאלות לדיון כמו אחרים. (אני רק מקווה בשביל כולנו שלא מדובר בטרול כי הפורום הזה הוא פורום מאוד רגיש עבור המון אנשים
)

וואאו תקרית משפחתית...../images/Emo8.gif נהיה מעניין פה..

אגב, גם הלשעבר שלי טוען אותן טענות.. אז אני קודם אשכנע את עצמי. ברשותך

Bubble Girl 27

New member
מתחזה שאין לו חיים

הגרוש שלי לא כותב בעברית כי הוא לא ישראלי אז נא לעשות תחקיר יותר מעמיק לפני שכותבים שטויות! ובטח שלא מתנסח ככה. נא להתאמץ יותר!

Bubble Girl 27

New member
ד"א בעל כבר אין לי

בן 44 בטח שהוא לא ופרוד אולי אבל לא ממני אלא מהחברה שלו... נשמה למה לך להתעסק איתי? לא משחקים עם ילדים שלא מכירים.. אימא לא לימדה אותך?

Bubble Girl 27

New member
אתה יודע מה חשבתי על זה

האם תינשא לי....אני דווקא מאוד רוצה עוד בעל! ועוד כמוך כלכך חכם.. אפילו שאתה קצת מזדקן בשבילי אני מוכנה לסעוד אותך בימים הקשים כשתוציא את השיניים לכוס! אני מבטיחה כלפיך לא להיות לחוצה ואם נתגרש אני מבטיחה להבין אותך ולהיות יותר נחמדה טוב??

ממש לא מזמן הייתי שם..

ממש לפני חודש עשיתי לבתי יומולדת שנתיים! הזמנתי אותו כי היה לי ברור שהיא נורא תשמח לראות אותו שם! גם אני מזדהה איתך שממש ממש לא היה סיכוי שאני אזמין את משפחתו והוריו!!!!!!!!!! כמו שאת אומרת - לראות את הפרצוף שלהם שם! NO FU.......ING. WAY סליחה על הביוטי - אבל זה חזק מממני. בכל אופן - אני בהחלט תומכת בטובת הפיצפון - ואם את חושבת שהוא ישמח לראות שם את אבא ביום שלו - אז לכי על זה תיהיה בטוחה שזה גם סביבה "בטוחה" בשבילך - כי הוא ב"טריטוריה" שלך- ולא יכול להציק לך - פשוט תחשבי על זה שהוא שם בשביל הפיצי ולא לשום דבר אחר דרך אגב - בעלי בכלל לא בא בסוף...למרות שהזמנתי הכי מזמין שבעולם - שפן.....................גם הוא ידע שהיא תשמח אבל הוא יותר חשוב לעצמו. נו שויון...כמו שאומרים בעידיש.....

ימי ההולדת שלנו מתחלקים

לימי הולדת עם המשפחה ועם החברים. אני חושבת שצריך להתעלות על כל המצב ולחשוב על טובת הילד בלבד. הוא רוצה את אבא שלו? שיבוא. אם הוא ירצה להביא גם את אמא שלו ואחותו? שיביא. תתלבשי יפה. תתאפרי ותראי הכי מאושרת בעולם. הקנאים כבר ימותו
אצלנו - ליום ההולדת עם המשפחה שלי - אנחנו חוגגים ביום השישי הראשון אחרי יום ההולדת ונחגוג בלי בעלי. לגבי החברים של הילד - אני מניחה שאני אזמין אותו. ירצה - יבוא, לא ירצה - לא יבוא.

גם ככה אני כבר בחרדות ממה יהיה בבר מצווה ....

טפו טפו טפו... בכל מקרה, גם בשם ההקרבה אין מצב שאני מזמינה את המשפחה שלו.. הדבר האחרון שאני רוצה. האמת שחצי מהם אני אוהבת ובכיף להיפגש איתם אבל החצי השני - שלא יבואו לי אפילו בחלומות.. אז אין מצב! מה לעשות לא פולניה.... אבל אני כן אזמין אותו . ירצה יבוא.

או או.. אל תעשי את הטעות הזו...

להזמין את האבא ועוד איך, ויותר מזה גם את המשפחה שלו. הנה אני מתכננת את יומולדתה של בתי היקרה (3, בע"ה) ואני הולכת להזמין את כוווווווווולם. למה לא? אז מה אם יש כעסים או עניינים או מה שלא יהיה? מה הילד/ה אשמ/ה? הילד צריך להנות ולהיות עם כל המשפחה שלו ולא להפסיד בגלל שאבא ואמא שלו לא מתאימים אן מסתדרים או מצליחים לחיות ביחד. ויותר מכך אגלה לך, שביומולדתה הראשון של בתי, בעלי היה בצו הרחקה ממני וחגגנו לה בלעדיו ובלעדי משפחתו. (ואח"כ חזרנו אבל זה כבר משהו אחר) את חושבת שזה לא קורע אותי? זה אוכל אותי. אני לא רציתי שזה יגיע למצב כזה אבל לא הכל תלוי בי. אח"כ רציתי ליצור איתו קשר ולהזמין אותו ואותם אבל בגלל שהייתה מעורבות של המשטרה, פחדתי. בתמונות הוא לא נראה, יומולדת ראשון שלה!!! מה נספר לה כשתגיע בע"ה לגיל שבו תתחיל לשאול שאלות? למה אבא לא היה איתך ביומולדת? בגלל שהוא הרביץ לאמא והיה בצו הרחקה?? ממש חוסר אונים. אני ממליצה לך לשים את הכעסים והחשבונות בצד ולהזמין... אנחנו החלטנו שלא משנה מה, לטוב ולרע, הילדה שלנו תהנה גם מאמא וגם מאבא וגם משתי משפחות המוצא בלי כל קשר בכלל ליחסים שבין אבא ואמא. מזל טוב לבנך החמוד...

שרשירית

New member
משפחה זו משפחה ויש רק אחת

לטובת הילד - להזמין את כל מי שצריך ולא משנה אם יבוא לך להקיא ברגע שתראי אותם. את החשבונות שלך עם בעלך ועם המשפחה שלו תעשי בינכם ולא ביומולדת של הילד. להזמין, לחייך ולהראות שהכל נפלא ושימותו הקנאים. מציעה שקית הקאה במקום שקית הפתעה.
כמובן ליומולדת

ברור שלהזמין...

דרך אגב....קחי בחשבון שאם את לא מזמינה את משפחתו יש מצב שהם גם יחגגו לה -בילעדייך לך זה אולי לא מפריע..אבל....זה לא טוב לילד שגם ככה עומד לחוות את כל חייו ב 2 מקומות ניפרדים אז אולי מתנת יום ההולדת עבורו תהייה חגיגה עם 2 ההורים וכל המישפחה המורחבת בהצלחה ומזל טוב

mr_lonely

New member
להזמין ../images/Emo45.gif

אם את עושה רק מסיבה אחת, להזמין. אם עושה מסיבה לילדים, מסיבה למשפחה המורחבת ומסיבה למשפחה המצומצמת, להזמין רק למצומצמת. אנחנו חוגגים את כל ימי ההולדת, גם של הילדים וגם שלי ושלה יחד. לפעמים במסגרת מצומצמת ואינטימית ולפעמים במסגרת מורחבת, תלוי בנסיבות. יומולדת שמח !

למעלה