אז למה בעצם הפורום הזה מת?

The Lonely Lion

New member
זה הוא טבעם של פורומים

נוצרים ונכחדים... אולי סימן לטובה? נגמרה המלחמה...

כן אבל הייתה פה תנופה במשך הרבה זמן

ואז התחילו בעיות.. וכל מיני מריבות, ואנשים שעזבו בגלל זה.. וחסימות.. חבל, זה באמת היה פורום נחמד.

shuval3

New member
לא מת

אבל כן קצת גוסס...מעניין לאיפה אנשים נעלמו באמת

Cobe Anan

New member
נתחיל בזה שהקבועים שאיכלסו את הפורום בעבר

נמצאים כעת בשלל מקומות בחייהם שבהם קצת קשה להקדיש זמן לפורום. אחד המקומות האלה הוא, למשל, פייסבוק.
נמשיך בזה שהיתה כאן פשיטה של גולשים גרועים שפשוט יצרו חוסר חשק בקרב הקבועים. כמה אפשר היה להיכנס ולשמוע שכולנו אוטיסטים שמשוכנעים שיש לנו בחירה חופשית? נסכם בזה שדקלה, למשל, הפסידה במלחמת המינים, ולכן אני יושב עכשיו ליד המחשב ומחכה למייל מ... מארגן החתונה שלנו

קוב

הכתובת הייתה על הקיר!!!
נדמה לי שלא מזמן שוטטתי אצלך בפרופיל וראיתי שאתם מאורסים, עכשיו אני פשוט נזכרת שבעקרון כבר ידעתי
מזל טוב!!!!!!!
איזה כיף לשמוע, באמת! ***ולגבי החלק הראשון של הודעתך, גם אותם "גולשים גרועים" בסופו של דבר,היוו חלק מהפורום והיו קבועים פה, וכן יצרו עניין (למעט הפעמים שכולם פה התחרפנו).*** קוביייייי, מזל טוב!

אוקיי לא הייתי פה שנים

אני כבר בקושי בתפוז, אבל איך שנכנסתי נזכרתי בפורום.. ופתאום אני רואה את השאלה של קייזר... למה הפורום מת... אוקיי לא יודעת אם מישהו זוכר, פעם הייתי פעילה בפורום (בתקופת מיטללל).. אבל התחילה פה תקופה של שרשורים ארוכים שלא נגמרים שמכילים בעיקר ויכוחים ואווירה לא נעימה.... בשלב כלשהו זה כבר התחיל להשתלט על הפורום ועשה לי פחות חשק להיכנס לכאן... סתם משתפת... אל תסקלו אותי בבקשה

למעלה