אז למה מתחפשים?

קלייטון.ש

Well-known member
אצלנו התרחשה טרגדיה סביב התחפושת לפורים. הגענו ממש לדמעות.
אמא של התאומות, הביולוגית, הכינה להן תחפושות שונות. לא משהו מובהק, נסיכות או מלכות יופי או משהו כזה, איזה שמלות צבעוניות וכיוצא בזה אבזרים. אבל נראות אחרת ואבזרים שונים.
באו למדוד והתאומות פורצות בצווחות. למה לה כזה ולמה לה כזה. זו רוצה את של ההיא וההיא רוצה את של זו. מתחלפות, לא טוב. כל אחת רוצה את של האחרת גם אחרי שהתחלפו.
אמא של התאומות, המטפלת, כועסת כי היא אמרה מראש שזה מה שיקרה. היא זו שמכירה את הילדות הכי טוב. מראש אמרה שהתחפושות צריכות להיות בדיוק אותו דבר, בפרטים פרטים כי התאומות יבדקו כל תפר.
הביולוגית מתעקשת. לא אוהבת שהתאומות הזהות שלה רוצות הכל בדיוק אותו דבר. רוצה שיגבשו זהות נפרדת.
שיתפו את סבא בהתלבטות, ואני לטובת התאומות. רוצה זהות. נהיה ויכוח, התחלתי גם לבכות.
בסוף הסתדר כי בכל זאת מדובר בילדות בנות שנתיים וחצי, שכמה הן יכולות כבר לכעוס, זה נמאס מהר, והביולוגית הצליחה לשכנע אותן ש"זה ביחד" והוסכם שיתחלפו מפעם לפעם באבזרים.

אבח"י

Well-known member
אצלנו התרחשה טרגדיה סביב התחפושת לפורים. הגענו ממש לדמעות.
אמא של התאומות, הביולוגית, הכינה להן תחפושות שונות. לא משהו מובהק, נסיכות או מלכות יופי או משהו כזה, איזה שמלות צבעוניות וכיוצא בזה אבזרים. אבל נראות אחרת ואבזרים שונים.
באו למדוד והתאומות פורצות בצווחות. למה לה כזה ולמה לה כזה. זו רוצה את של ההיא וההיא רוצה את של זו. מתחלפות, לא טוב. כל אחת רוצה את של האחרת גם אחרי שהתחלפו.
אמא של התאומות, המטפלת, כועסת כי היא אמרה מראש שזה מה שיקרה. היא זו שמכירה את הילדות הכי טוב. מראש אמרה שהתחפושות צריכות להיות בדיוק אותו דבר, בפרטים פרטים כי התאומות יבדקו כל תפר.
הביולוגית מתעקשת. לא אוהבת שהתאומות הזהות שלה רוצות הכל בדיוק אותו דבר. רוצה שיגבשו זהות נפרדת.
שיתפו את סבא בהתלבטות, ואני לטובת התאומות. רוצה זהות. נהיה ויכוח, התחלתי גם לבכות.
בסוף הסתדר כי בכל זאת מדובר בילדות בנות שנתיים וחצי, שכמה הן יכולות כבר לכעוס, זה נמאס מהר, והביולוגית הצליחה לשכנע אותן ש"זה ביחד" והוסכם שיתחלפו מפעם לפעם באבזרים.
רק שאלה אחת:
אמא של התאומות - המטפלת?
אמא של התאומות הביולוגית?
ואצלנו אין תאומות, רק 3 בנות בהפרש של שנתיים זו מזו ובן. אז בבקשה פתרון [ סתם, סיבה בשבילי להשוויץ ]
התמונות הבאות פורסמו על ידי הורי הילדות והילד ברשתות החברתיות השונות, אין להורים התנגדות לפרסום התמונות גם בפורום הנידח שלנו.

12.jpg 12e.jpg 12א.jpg 13 (2).jpg

קלייטון.ש

Well-known member
רק שאלה אחת:
אמא של התאומות - המטפלת?
אמא של התאומות הביולוגית?
ואצלנו אין תאומות, רק 3 בנות בהפרש של שנתיים זו מזו ובן. אז בבקשה פתרון [ סתם, סיבה בשבילי להשוויץ ]
התמונות הבאות פורסמו על ידי הורי הילדות והילד ברשתות החברתיות השונות, אין להורים התנגדות לפרסום התמונות גם בפורום הנידח שלנו.

צפה בקובץ המצורף 15335 צפה בקובץ המצורף 15336 צפה בקובץ המצורף 15337 צפה בקובץ המצורף 15338

הילדים שלי גרים ביחד, שלושה זוגות עם חמישה ילדים, והבת הקטנה שלי לקחה את התפקיד של המטפלת בילדים. היא נשארת איתם בבית, ומתעסקת בכל הקקי ופיפי והאכלות ורחיצות והרדמות והרגעות וכל זה. שתי הנשים האחרות פנויות לפי הסידור הזה לצאת מהבית לענייניהן.
הילדים קוראים "אמא" לכל אחת משלוש הנשים והם גדלים כאחים. גם התאומות מתייחסות לכל אחת מהנשים כאמא, ולא נראה שהן מזהות בשלב זה שיש פה משהו חריג. אם יכריחו אותן לבחור רק אחת מהנשים כאמא (לא שמישהו הולך לעשות דבר מרושע כזה), הן כנראה יצביעו על בתי הקטנה, למרות שהיא דודה שלהן.

סופהו 1

Well-known member
אחרי שבוע של התחפשויות מקדימות, נבחרו התחפושות לחג.
כמשפחה הדוגלת במיחזור, לצוללנית יש מכלי אלומיניום מבקבוקי שתיה צבועים, צינורות מצינורות פגומים של טפטפות, שעונים, ווסתים תוצרת עצמית וסנפירים שנמצאו באיזו ערימת משחקים יד-שניה.
מכלים.jpg .

הוא, בפרץ מקוריות, הודיע -אבא, אני רוצה להיות...פנס. (יש מתג, חוטי חשמל ונורה מחומר בלתי שביר, שמאירה).
פנס (1).jpg

צליליתה1

Well-known member
כמשפחה הדוגלת במיחזור, לצוללנית יש מכלי אלומיניום מבקבוקי שתיה צבועים, צינורות מצינורות פגומים של טפטפות, שעונים, ווסתים תוצרת עצמית וסנפירים שנמצאו באיזו ערימת משחקים יד-שניה.
צפה בקובץ המצורף 15401 .

הוא, בפרץ מקוריות, הודיע -אבא, אני רוצה להיות...פנס. (יש מתג, חוטי חשמל ונורה מחומר בלתי שביר, שמאירה).
צפה בקובץ המצורף 15350
מקסים!

סופהו 1

Well-known member
תודה.
מעבר לתחפושות המקוריות, אני נהנית לראות דור שלישי של "יצרני" תחפושות (שלפעמים משולבות בפריטים מוכנים).

אגב, חזרתי מהיוגילאטיס מלאת מרץ. כל שריר, גיד, מפרק, אומרים "שירה". מקווה שאצליח לזוז מחר.

צליליתה1

Well-known member
תודה.
מעבר לתחפושות המקוריות, אני נהנית לראות דור שלישי של "יצרני" תחפושות (שלפעמים משולבות בפריטים מוכנים).

אגב, חזרתי מהיוגילאטיס מלאת מרץ. כל שריר, גיד, מפרק, אומרים "שירה". מקווה שאצליח לזוז מחר.
נשמע לגמרי כיף. המורה האהובה ליוגה, אחרי שיעורים קשים במיוחד תמיד המליצה לנו לשרוץ באמבטיה חמה. אני ביקרתי אחהצ אצל רופא אאג, חדש, הקבוע עבר למרפאה מרוחקת. שמחתי מאוד, הוא מתנגד אנטיביוטיקה עוד יותר ממני. המרפאות נמצאות בקניון, אז חגגתי בסיבוב הופעות בסופר (צירפתי צילום בעץ אחר) וסיבובון בקניון. החנויות לא מאוד מלאות סחורה, ומה שמוצג נראה כמו שמאטס מהמחסן,(מאוד מבינה שאין להם חשק להזמין הרבה סחורה חדשה עכשיו) גם אין הרבה מאוד קונים.(אולי בגלל שהיום סוגרים מוקדם לכבוד הסגר) אני חיפשתי מתנת יום הולדת לחתן, לא נראה לי שהשנה הוא יקבל בגדים. אבל יש משהו באוויר, אולי ניחוח קל של נורמאליות. וזה מרגש.

מחר חוזרת להתעמל.שמים בקשו רחמים עלי.

סופהו 1

Well-known member
נשמע לגמרי כיף. המורה האהובה ליוגה, אחרי שיעורים קשים במיוחד תמיד המליצה לנו לשרוץ באמבטיה חמה.

מחר חוזרת להתעמל.שמים בקשו רחמים עלי.
בעיה. כשערכתי פה שיפוץ האמבטיה הועפה.
מקווה שהמקלחת החמה והמזגן יעשו עבודה טובה.

ומחר, השמים ירחמו עליך. בקשי רחמים מהמורה.
פורים שמח!!

צליליתה1

Well-known member
בעיה. כשערכתי פה שיפוץ האמבטיה הועפה.
מקווה שהמקלחת החמה והמזגן יעשו עבודה טובה.

ומחר, השמים ירחמו עליך. בקשי רחמים מהמורה.
פורים שמח!!

להתעמל בסטודיו מול להתעמל בזום זה כמו לה****ן מול לא**ן

(מישהו ראה את האלוגריתם של תפוז? הכל בסדר אצלו?)

צליליתה1

Well-known member
חזרת מהיוגה?

ריחמו עליך או שכעת צריך לרחם?

יוגה עשיתי בסלון שלי, לא בזום ולא בוידאו, פחות או יותר יום יום, וזו היתה חוויה מצוינת. לא בטוחה שאחזור לתרגל עם המורים שכרגע עומדים לרשותי
הבוקר רקדתי, יצאתי עייפה אך מרוצה

לגמרי לא ריחמו, מבחינת תנאי השטח. המריבה התמידית: מזגן לא מזגן חזרה, ביג טיים,אלא שהפעם מדובר על מערכת איוורור שאמורה לאוורר ולהגן מפני מזיקים, וכשאיזו !@#$%^ מכבה בלי שנרגיש את זה, מתחיל להיות בלתי נסבל.

סופהו 1

Well-known member
המריבה התמידית: מזגן לא מזגן חזרה, ביג טיים,אלא שהפעם מדובר על מערכת איוורור שאמורה לאוורר ולהגן מפני מזיקים, וכשאיזו !@#$%^ מכבה בלי שנרגיש את זה, מתחיל להיות בלתי נסבל.
מריבות וויכוחים בעקבות המזגן מוכרים וחסרי היגיון.
הכלל צריך להיות שעל כולם להצטייד בבגד עליון הניתן להסרה במקרה הצורך. לא מבינה מדוע תמיד יש ויכוחים בעניין. (למזלי, בשל 'תנאי השטח', לא ניתן לגעת במזגן מבלי שכולם יראו).
תיהני.

אבח"י

Well-known member
צפה בקובץ המצורף 15401 .

צפה בקובץ המצורף 15350
איזה יופי :)

למעלה