אז מה בנוגע לשרשור שוויץ מסכם

אז מה בנוגע לשרשור שוויץ מסכם

שכל יוצאי הפורום הזה לדורותיו יצאו מהקומונות שלהם ויכתבו כאן כמה שורות שוויץ כמיטב המסורת.... ~ מה לעשות שקשה לי לשחרר ~

עלמתיה

New member
נשמע מקסים

בואו אספר לכם על הילדים שלי, שבאו לעולם לפני ארבע וחצי שנים, גם בזכות התמיכה שלכם: יהונתן שלי הוא ילד קסום ומופלא, מלא חוש הומור וחוכמה. יש לו עיניים מכשפות וחיוך ממוסס לבבות. הוא ילד עקשן ודעתני שבוחן גבולות ללא הרף. פרפקציוניסט, בעל יכולת ריכוז גבוהה, סקרן וחקרן. חובב מוסיקה וגיבורי על. ילד-של-אמא, חם ואוהב ומחובר מאד לאחותו התאומה. בונה מגדלים מופלאים, מרכיב פאזלים בקלילות ומראה נטייה לחשיבה מתימטית ולוגית. השבוע הוא הסביר לי שאנשים לא מתים לעולם כי אחרי שהם מתים הם נולדים שוב וחיים (חקרתי אותו מאיפה הרעיון והוא ענה "חשבתי על זה לבד"). בקיצור, הילד שתמיד חלמתי עליו. עלמה שלי, עלמתי הנהדרת היא ילדה חברותית, רגישה ומאושרת. למזלי, בחרתי לה שם שמתאים לאופייה - נסיכה אמיתית ואצילית. היא חיקוי מושלם שלי, אמהית, רכלנית וקשקשנית (אין מצב שאני לא יודעת מה קורה בגן), בעלת שפה עשירה שמשאירה רבים פעורי פה. יש לה עולם דמיונות מקסים ומרגש, היא בוגרת וחכמה, וקולטת היטב כל מה שקורה סביבה. ילדה חמה ומתרפקת, רוקדת בלט, ממציאה שירים, ומלאת כוונות טובות. הרגעים האהובים עליי הם כששניהם באים להמרח עליי בספה או במיטה (יחד עם אבא). אתמול בעלי אמר לי שבזמן האחרון אני מחייכת הרבה יותר משחייכתי כשהכיר אותי. "רואים שאת מאושרת" הוא אמר ודמעות עלו בעיניי. נכון, אני מאושרת. כבר ארבע שנים וחצי שאני אישה מאושרת. טפו טפו טפו חמסה חמסה.

למעלה