אז..מה בעצם אני רוצה?

קצת להרגיש נחשק שוב,
הרבה להוציא את מה שמרוסן בתוכי,
אפילו שיחה נעימה, עם קריצה,
משהו שנותן קצת ריגוש ופרפר קטן בבטן ליום,
להראות ולהיראות, לשמוע ולהישמע,
לחיות קצת שוב את החלק הזה שכ"כ כבוי לאור הנסיבות.
במציאות ההזויה של התקופה האחרונה, צריך את זה כמו אוויר לנשימה.
סתם משתף, פורק. אם במקרה זה תפס למישהי כאן את העין, אשמח לכל פידבק, תגובה ובמיוחד איזה מסר אישי - מותר לי, לא?
הכי חשוב, בריאות ויום מקסים וחמים, בכל המובנים, לכולןם

Hadas Silver

New member
מזדהה מאוד עם מה שכתבת, אני נשואה אז לא אוכל לספק לך את הפרפרים והריגוש.. אבל מעניין אותי בן כמה אתה, ואפשר גם סתם לדבר ולחלוק את המרמור😊

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מזדהה מאוד עם מה שכתבת, אני נשואה אז לא אוכל לספק לך את הפרפרים והריגוש.. אבל מעניין אותי בן כמה אתה, ואפשר גם סתם לדבר ולחלוק את המרמור😊
מה שייך נשואה או לא? [סליחה שאני מתפרץ לדלת לא לי]... גם נשואות מחפשות לעתים את הפירצה. ולדבר? לכל אחד מאיתנו יש גם אפשרות לפנייה פרטית.

Sharoman

New member
שייך בכך שהיא מודיעה מראש שהיא לא אפשרות עבורו.
נשואות
מה שייך נשואה או לא? [סליחה שאני מתפרץ לדלת לא לי]... גם נשואות מחפשות לעתים את הפירצה. ולדבר? לכל אחד מאיתנו יש גם אפשרות לפנייה פרטית.
שייך שהיא מודיעה מראש שהיא לא אפשרות עבורו (או כל אחד אחר).
נשואות יכולות לחפש כאות נפשן, מבלי כל קשר אליה.

Sharoman

New member
עקרונית, זאת מטרת העל של הפורום ;)

פרטים כמו גיל, מגורים, או כל מידע אישי אחר, יוצר חששות מפגיעות, לעומת אננונימיות שמאפשרת לנו להיפתח כאן ולפתח שיחות או דיונים מקלי מרמור :)

תודה רבה על התגובה, נותן תחושה נעימה ביותר (שלחתי גם הודעה פרטית).

תודה לכל היתר על האוזן/עין הקשבת

למעלה