אז מה דעכתם על צפיה משותפת בסדרה Kings

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אממממממממממ שאלה טובה, שניהם נשמעים לי טוב.
אולי נעשה תנכ"י כי רומנטיקה בתקופה עתיקה היא לרוב יותר אפית וטרגית כזאת, כשהחיים היו קצרים ולא היה טינדר.
אבל גם מודרני יכול להיות נחמד.
אולי שילוב...
דוד הוא אדם מהווה שאיכשהו נשלח/עובר לעבר ושם הוא הורג את גולית ופוגש את יונתן.
*בעונה 2 שניהם יעברו להווה ודוד יכיר ליונתן את העולם המודרני.

didalf

Well-known member
אולי שילוב...
מממממממממ לאדעת לא מתה על מסע בזמן.
נראה לי נעשה תנכ"י .

didalf

Well-known member
פרק 9

ווווויייי באמאשלכם ג'וזף התאבד???:-[ אחרי שכל מה שראינו זה נשיקה חשוכה אחת?????? טוק אבאוט קווירבייטינג. וברי יור גייז. ניק אני מקווה שזה לא יגרום לך לפרוש אנחנו קרובים לסוף. אבל אוף זה מעצבן ממש:-[ גם איזה הגזמה מה הוא התאבד?? ולמי הוא התכוון לשלוח את זה חוץ מלג'ק? ולמהההה לשלוח לארמון מה נראה לך ברור שזה יעבור דרך עוד אנשים קודם אוף. קצת חשבתי שאולי המלכה גרמה שיהרגו אותו ושיראה כמו התאבדות. בהתחלה בכלל חשבתי שהיא תסתיר מג'ק את הסרטון והתעצבנתי מראש. ואז הופתעתי שהיא הראתה לו את זה אבל אז הסתבר שהוא מת:-[:-[ אני עדיין קצת חושבת שהוא לא באמת התאבד. אני גם קצת מקווה האמת כי אני לא אוהבת את הרעיון שהוא התאבד בגלל אהבה נכזבת. יותר אוהבת את הרעיון שהמלכה היא עד כדי כך רעה. אוף ומסכן ג'ק הוא היה כזה שבור;-( "הוא היה היחיד שראה אותי באמת ועדיין אהב אותי"|לב-ש|.

וופס המצלמה נגנבה ומישל מודאגת מהתמונות. מסתבר שהדוד פויה גנב אותה ומצוטט לדירה של דוד לבקשת המלכה שמסתבר מרושעת לא פחות מאחיה. והאחיין אנדרו מחליט להפיץ אותן כדי לפגוע בסיילס כדי שאבא יהיה גאה בו. ההגיון המעוות הזאת מזכיר לי משהו אבל לא זוכרת מה. הצחיק אותי שאבא שלו כזה "עשית את זה... בשבילי?" איזה צמד דפוקים.

גם שעשע אותי שהשרה הבלונדה איכשהו השיגה את שני הדברים והשתמשה בזה להתעלל במלכה כי ממש הגיע לה, חתיכת כלבה. כמובן שהיא בחרה להציל את ג'ק לא כי היא יותר אוהבת אותו אלא כי זה יהיה סקנדל גדול יותר. אבל האמת אהבתי מה שהיא אמרה למישל כי היה בזה משהו נכון ועצוב "נשים ילעגו לך, גברים יפנטזו עלייך, דיוויד יקבל שבחים ואת תהיי בגיהינום" ממש אוף:-[

לא הבנתי למה המלך לקח את דוד למאהבת שלו ומגלה לו את כל הסודות שלו8-* בכלל נראה לי שהרומן האמיתי פה הוא בין דוד לסיילס לרגע חשבתי שהם הולכים להתנשק:-D
ואז הוא גם ממנה את דיוויד ליד ימינו. מה ששובר את ג'ק? כי זה התפקיד שהוא רצה אני מניחה ועכשיו הוא איבד גם את אהובו וגם את זה אז מה כל זה שווה? אבל הוא הלך דווקא לעשות מעשה אצילי ולבקש מקטרינה לפרסם את הסקנדל שלו ולא של מישל. מפתיע. זה היה נטו מרצון לנקמה בהורים שלו ובעיקר המלכה או גם קצת רחמים על אחותו? אני אומרת 80-20 לנקמה. אבל גם קצת חמלה. בסוף הם מוצאים דרך שלישית לעצבן את המלכה בלי לפגוע באף אחד מהילדים. יופי.

ומה היה הקטע שסיילס בוהה בבצל נשרף בדמעות? הוא כאילו מרגיש נבגד ע"י דוד שהוא חשף בפניו הכל ודוד עדיין שיקר לו? אבל לייק הבת שלו ביקשה מה הוא יכל לעשות?

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ווווויייי באמאשלכם ג'וזף התאבד???:-[ אחרי שכל מה שראינו זה נשיקה חשוכה אחת?????? טוק אבאוט קווירבייטינג. וברי יור גייז. ניק אני מקווה שזה לא יגרום לך לפרוש אנחנו קרובים לסוף. אבל אוף זה מעצבן ממש:-[ גם איזה הגזמה מה הוא התאבד?? ולמי הוא התכוון לשלוח את זה חוץ מלג'ק? ולמהההה לשלוח לארמון מה נראה לך ברור שזה יעבור דרך עוד אנשים קודם אוף. קצת חשבתי שאולי המלכה גרמה שיהרגו אותו ושיראה כמו התאבדות. בהתחלה בכלל חשבתי שהיא תסתיר מג'ק את הסרטון והתעצבנתי מראש. ואז הופתעתי שהיא הראתה לו את זה אבל אז הסתבר שהוא מת:-[:-[ אני עדיין קצת חושבת שהוא לא באמת התאבד. אני גם קצת מקווה האמת כי אני לא אוהבת את הרעיון שהוא התאבד בגלל אהבה נכזבת. יותר אוהבת את הרעיון שהמלכה היא עד כדי כך רעה. אוף ומסכן ג'ק הוא היה כזה שבור;-( "הוא היה היחיד שראה אותי באמת ועדיין אהב אותי"|לב-ש|.
דווקא איכשהו לא לקחתי את זה כל כך קשה.
כלומר זה לחלוטין קטע של bury your gays, אבל העניין הוא שאני כבר די השלמתי עם זה שלא נראה את ג'וזף הזה שוב ושבקושי יעסקו שוב בנטייה המינית של ג'ק. בקושי עסקו בזה עד עכשיו ולא חשבתי שזה ישתנה.
אז דווקא הפרק הזה נתן יחסית הרבה. גם קיבלנו את זה שג'ק מודה במה שהוא בפני אמא שלו ומודה שהוא אהב את ג'וזף. וגם היה את זה שהוא הלך להלוויה שלו. ונראה לי שהכי אהבתי את הנאום של שמואל בהלוויה על כך שג'וזף היה אמיץ ולא חי חיים כפולים כמו אחרים.
וזה ממש מפתיע שזה בא ממי שהוא כנראה מנהיג הדת הראשי במדינה הזאת. כי אם מנהיג הדת הוא לא הומופוב, אז למה בעצם יש שם הומופוביה כל כך חזק בתרבות? אולי עכשיו כשאני חושב על זה לעומק זה גם קצת מעציב כי תמיד נורא קל להאשים הומופוביה על דת, אבל בפועל כנראה שהייתה די הרבה הומופוביה גם בלי זה.
אבל כמובן שזה לא מבטל את זה שזה גם עצוב נורא. וכנראה אם זה היה מתרחש בסדרה כיום הייתי זועק. אבל על סדרת ברודקאסט מ2009. גם עוזר שאני יודע שבכל מקרה אין לה יותר מעונה אחת אז אני יודע לא לצפות למשהו.
(אגב, בכלל לא עברה לי מחשבה לפרוש)
אני גם בהתחלה חשבתי שהמלכה מרמזת שהיא הורתה להרוג את ג'וזף. בעיקר כי היא דיברה על כך שהוא מנסה לסחוט כסף ממשפחת המלוכה (ונראה לי שאי אפשר לסחוט כסף אם אתה מת). וגם חוץ מזה, אם אתה עצוב שג'ק לא יכול להיות איתך ואתה מוציא אותו מהארון, אז לא הגיוני לחכות לראות אם זה יעבוד ואז ג'ק באמת יהיה איתך? אבל ההסבר שלי לעצמי הוא שג'וזף הרג את עצמו יותר בגלל שהוא לא יכל לחיות עם זה שג'ק ישנא אותו על כך שהוא הוציא אותו מהארון. (שזה באמת מגעיל).
*אגב, ראינו שג'וזף הכין כמה מעטפות ועל אחת לפחות ראינו כתובת של רשת חדשות.

ה ששובר את ג'ק? כי זה התפקיד שהוא רצה אני מניחה ועכשיו הוא איבד גם את אהובו וגם את זה אז מה כל זה שווה? אבל הוא הלך דווקא לעשות מעשה אצילי ולבקש מקטרינה לפרסם את הסקנדל שלו ולא של מישל. מפתיע. זה היה נטו מרצון לנקמה בהורים שלו ובעיקר המלכה או גם קצת רחמים על אחותו? אני אומרת 80-20 לנקמה. אבל גם קצת חמלה. בסוף הם מוצאים דרך שלישית לעצבן את המלכה בלי לפגוע באף אחד מהילדים. יופי.
אני דווקא לא פירשתי את זה ככה.
לדעתי ג'ק היה הולך לקטרינה שתחליף את הסקנדל שיפורסם גם אם לא היה את העניין עם דוד. אני לחלוטין ציפיתי לראות אותו עושה את זה בכל מקרה.
זה היה נראה שבשיחה שלו עם אמא שלו כשהוא אומר שג'וזף ניסה להציל אותו מעצמו שהוא מבין שהוא צריך לשחרר את הסיפור. ולדעתי תומסינה הביאה לו את הדיסק כי היא ידעה שהוא יעדיף שהסיפור הזה ישוחרר.
אולי עזרו לזה גם שני הדברים הנוספים: שנראה יותר ויותר שדוד יזכה להיות יורש ושהוא יציל את אחותו.
אבל לדעתי בכל מקרה הוא כבר החליט שהוא מעדיף להיות כנה עם העולם מאשר להיות מלך. הרי אם הוא היה רוצה להיות מלך אז המהלך החכם היה לחשוף את הסיפור על אחותו כי זה יפגע גם בדוד (לפחות בפני סיילס).

אז נשאלת השאלה למה הוא הסכים במקום זה להתחתן עם קטרינה. לדעתי זה בגלל שקטרינה לא נתנה לו אופציה אחרת שתמנע את שחרור התמונות של אחותו. ובסופו של דבר זה יהיה סוג של שחרור עבורו כי הוא עדיין יעשה משהו בניגוד למה שההורים שלו רוצים. והוא לפחות לא יצטרך להעמיד פנים שהוא סטרייט עם קטרינה.
גם שעשע אותי שהשרה הבלונדה איכשהו השיגה את שני הדברים והשתמשה בזה להתעלל במלכה כי ממש הגיע לה, חתיכת כלבה. כמובן שהיא בחרה להציל את ג'ק לא כי היא יותר אוהבת אותו אלא כי זה יהיה סקנדל גדול יותר. אבל האמת אהבתי מה שהיא אמרה למישל כי היה בזה משהו נכון ועצוב "נשים ילעגו לך, גברים יפנטזו עלייך, דיוויד יקבל שבחים ואת תהיי בגיהינום" ממש אוף:-[
אני לא בטוח אם היא בחרה "להציל" את ג'ק רק בגלל שזה סקנדל יותר גדול. נראה לי שהיא כן גם אוהבת אותו יותר. ראו בעבר שהיא פחות מחוברת אל מישל. נראה לי שהעניין על כך שזה יהפוך אותה לאישה היה יותר תירוץ לעצמה על כך שהיא נותנת לזה לקרות.
המלכה הייתה כל כך מגעילה בפרק הזה. לא שאהבתי אותה בעבר. כמובן העניין עם ג'ק, אבל גם העניין עם קטרינה.
יהיה מעניין אם יהיה לה קל יותר לקבל את זה שג'ק מתחתן עם קטרינה כי לפחות זה אומר שהוא מתחתן עם אישה.

וופס המצלמה נגנבה ומישל מודאגת מהתמונות. מסתבר שהדוד פויה גנב אותה ומצוטט לדירה של דוד לבקשת המלכה שמסתבר מרושעת לא פחות מאחיה. והאחיין אנדרו מחליט להפיץ אותן כדי לפגוע בסיילס כדי שאבא יהיה גאה בו. ההגיון המעוות הזאת מזכיר לי משהו אבל לא זוכרת מה. הצחיק אותי שאבא שלו כזה "עשית את זה... בשבילי?" איזה צמד דפוקים.
אוקי, נכון שאנדרו הוא מעוות וקריפי וכל זה... אבל הוא גם מקולי קאלקין ויש לי רגשי אהבה נוסטלגיים כלפיו ואני רוצה שהוא יצליח בהכל. גם אם זה בהפצת תמונות עירום של בת דודה שלו.
ולכל הרוחות אני רוצה לדעת מה הוא עשה בעבר שהיה כל כך נוראי?
(למרות שאחרי ההתנהגות של המלכה היום אל ג'ק אני פתאום יכול להאמין שזה פשוט דראג)

לא הבנתי למה המלך לקח את דוד למאהבת שלו ומגלה לו את כל הסודות שלו8-* בכלל נראה לי שהרומן האמיתי פה הוא בין דוד לסיילס לרגע חשבתי שהם הולכים להתנשק:-D
ואז הוא גם ממנה את דיוויד ליד ימינו.
נראה לי שסיילס באמת פשוט אוהב מאוד את דוד ובוטח בו.
אני שמח שהתייחסו לכך שסיילס ראה את העניין עם כתר הפרפרים שנחת על הראש של דוד בפרק הראשון. האמת ששכחתי שהוא ראה את זה.
אבל תהיתי האם הוא בעצם מבין שזה אומר שדוד אמור להפוך להיות למלך (אפילו שדוד איכשהו לא מבין את זה כנראה). ואולי הוא בסדר עם זה כי הרי חלק מההבטחה שלו למלאכית המוות היה שהוא יוותר על המלוכה עבור האדם הנכון.
וזה אולי חלק מהסיבה שהוא הביא אותו אל הפילגש, כדי להכין את הקרקע לזה שדוד יירש את מקומו ושדוד יראה שסיילס ילך לחיים השקטים שלו.

אבל כן, כל זה כנראה נהרס בכך שדוד שיקר לו לגבי הקשר שלו עם מישל. (וזה באמת כנראה מה שמייצג הבצל הנשרף)
והאמת שדוד באמת דפוק וטיפש שהוא שיקר לו ככה.
כי העניין הוא שיש לשקר ויש לשקר.
המלך שאל אותו אם הוא מסתיר משהו ודוד אמר לו שהוא לא מסתיר שום דבר מהמלך שלו. הוא יכל לצאת מזה בלי לומר את המילים האלו. הוא יכל להתחמק או לומר שיש דברים בחיים הפרטיים שלו שהוא לא יכול לדבר עליהם. הוא יכל לומר שהוא שומר סוד בשביל מישהו אחר.

מה שמעצבן זה שעכשיו זה בטח יחזיר את סיילס לכך שהוא ירצה להרוג את דוד.

Aranel Nenharma

Well-known member
ראיתי את פרק 5.
קראתי את מה שכתבתם אבל אין לי כל כך מה להגיב כי זה כבר רחוק לכם
מה גם שהיו המון דברים שלא הבנתי אבל אתם הבהרתם לי אותם.

עדי, ניק ניפגש בפרק האחרון, אנסה להשלים את הפער שלכם

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי את פרק 5.
קראתי את מה שכתבתם אבל אין לי כל כך מה להגיב כי זה כבר רחוק לכם
מה גם שהיו המון דברים שלא הבנתי אבל אתם הבהרתם לי אותם.

עדי, ניק ניפגש בפרק האחרון, אנסה להשלים את הפער שלכם
יאיי
לא נטשת אותנו לחלוטין. מעולה.

קראתי עכשיו את מה שהיה בפרק 5 ואני לא יודע למה אבל זה מרגיש לי כאילו עבר הרבה זמן מאז שצפינו בזה ולא רק שבוע

didalf

Well-known member
כלומר זה לחלוטין קטע של bury your gays, אבל העניין הוא שאני כבר די השלמתי עם זה שלא נראה את ג'וזף הזה שוב ושבקושי יעסקו שוב בנטייה המינית של ג'ק. בקושי עסקו בזה עד עכשיו ולא חשבתי שזה ישתנה.
דווקא אני קיוויתי שכן. לא חשבתי שיעסקו בזה עוד הרבה אבל קיוויתי שבפרק האחרון או משהו ג'ק יבחר בג'וזף ונראה אולי עוד נשיקה קטנה אחת.

ונראה לי שהכי אהבתי את הנאום של שמואל בהלוויה על כך שג'וזף היה אמיץ ולא חי חיים כפולים כמו אחרים.
וזה ממש מפתיע שזה בא ממי שהוא כנראה מנהיג הדת הראשי במדינה הזאת. כי אם מנהיג הדת הוא לא הומופוב, אז למה בעצם יש שם הומופוביה כל כך חזק בתרבות? אולי עכשיו כשאני חושב על זה לעומק זה גם קצת מעציב כי תמיד נורא קל להאשים הומופוביה על דת, אבל בפועל כנראה שהייתה די הרבה הומופוביה גם בלי זה.
כן אני גם אהבתי את הנאום של שמואל. וצודק לגבי זה שמפתיע שזה בא מאיש דת אני גם חשבתי. ושאלה טובה|תוהה|

אני גם בהתחלה חשבתי שהמלכה מרמזת שהיא הורתה להרוג את ג'וזף. בעיקר כי היא דיברה על כך שהוא מנסה לסחוט כסף ממשפחת המלוכה (ונראה לי שאי אפשר לסחוט כסף אם אתה מת). וגם חוץ מזה, אם אתה עצוב שג'ק לא יכול להיות איתך ואתה מוציא אותו מהארון, אז לא הגיוני לחכות לראות אם זה יעבוד ואז ג'ק באמת יהיה איתך? אבל ההסבר שלי לעצמי הוא שג'וזף הרג את עצמו יותר בגלל שהוא לא יכל לחיות עם זה שג'ק ישנא אותו על כך שהוא הוציא אותו מהארון. (שזה באמת מגעיל).
לאדעת נשמע לי קצת לא הגיוני הקטע שהוא התאבד. אני עדיין מקווה שזאת אשמת המלכה.
ולמה הוא שלח את זה לחדשות מה הוא ציפה?|חבול|
כל הסיפור הזה אמנם הוציא רגעים יפים מג'ק שהיו שווים את זה אבל קצת לוקה בחוסר הגיון.

אז נשאלת השאלה למה הוא הסכים במקום זה להתחתן עם קטרינה. לדעתי זה בגלל שקטרינה לא נתנה לו אופציה אחרת שתמנע את שחרור התמונות של אחותו. ובסופו של דבר זה יהיה סוג של שחרור עבורו כי הוא עדיין יעשה משהו בניגוד למה שההורים שלו רוצים. והוא לפחות לא יצטרך להעמיד פנים שהוא סטרייט עם קטרינה.
כן.
גם מה אכפת לו הוא לא מאמין שהוא יזכה להתחתן עם מישהו שהוא אוהב אז מייט אס וול להתתתן עם כוח ולעצבן את אמא שלו על הדרך. וגם כמו שאמרת לא יצטרך להעמיד פנים בפניה.

אבל תהיתי האם הוא בעצם מבין שזה אומר שדוד אמור להפוך להיות למלך (אפילו שדוד איכשהו לא מבין את זה כנראה). ואולי הוא בסדר עם זה כי הרי חלק מההבטחה שלו למלאכית המוות היה שהוא יוותר על המלוכה עבור האדם הנכון.
אני חושבת שהוא מבין את זה, והוא בחן את דוד. אבל דוד או ממש טמבל תמים או חתיכת תחמן שיודע איך להתחנך למלך שלו. ממה שראינו עד עכשיו כנראה טמבל תמים. וכנראה סיילס מרוצה מזה שדוד בינתיים לא מבין שהוא זה שהולך לחהחליף אותו וחושב שאם הוא ישמור אותו לצידו זה גם לא יקרה. אבל כולנו למדנו תנך בבית ספר אז אבוד לך סיילס:-D

והאמת שדוד באמת דפוק וטיפש שהוא שיקר לו ככה.
כי העניין הוא שיש לשקר ויש לשקר.
המלך שאל אותו אם הוא מסתיר משהו ודוד אמר לו שהוא לא מסתיר שום דבר מהמלך שלו. הוא יכל לצאת מזה בלי לומר את המילים האלו. הוא יכל להתחמק או לומר שיש דברים בחיים הפרטיים שלו שהוא לא יכול לדבר עליהם. הוא יכל לומר שהוא שומר סוד בשביל מישהו אחר.

מה שמעצבן זה שעכשיו זה בטח יחזיר את סיילס לכך שהוא ירצה להרוג את דוד.
נכון|בוקס|

Aranel Nenharma

Well-known member
אבל דיוויד חצוףףף. למה שהאח המטומטמם שלו יהיה חשוב יותר מרפורמת בריאות שתעזור להרבה אנשים? ולמה היא כ"כ מיהרה לפרוש? קטע מוסרי עלק.
זה כל כך עצבן אותי.
האח שלו בסופו של דבר בגד במדינה, החברים שלו לפשע מתו בגלל זה ולדיוויד ולאח זה לא הזיז. אבל עכשיו הבריאות של כל המדינה פחות חשובה מהאח שהוא מקרה בודד ופרטני. זה היה מעצבן
המלך ממשיך להפתיע אותי בזה שאני מעריכה את השיפוט האובייקטיבי גם אם לא תמיד פופולרי שלו.
הייתי בטוחה שהמלך יהיה הדמות הכי פחות נחמדה (בכוונה של הכותבים) אבל הוא באמת הדמות הכי נורמלית
אני לא מבין, לא ראיתם את פרק 5 שבו זה נאמר בבירור יותר?
זה לגמרי לא היה ברור הקטע עם הבלונדינית. אני עד עכשיו לא סגורה מה הקטע שלה ולמה היא נחוצה.

בקיצור, דיוויד עצבן אותי בפרק הזה עם האנוכיות שלו. גם אמא שלו דו פרצופית,, בתחילת הפרק לא מדברת איתו ובסוף בטלפון אומרות לו שהיא אוהבת אותו.
סיימתי המלך הוא הדמות הכי הגיונית.
מישל היא דמות אנוכית שאם החזקתי ממנה עם כל הרצון לעצור לבריאות ועכשיו בגלל קראש שלה היא מוותרת על הכל.
וצריך יותר סבסטיאן סטן!!!!!!!!!!!!!
ובעניין ג'ק גם אם לא מתייחסים לפרשנות המקובלת על יהונתן ודוויד, עדיין זה מסוכם על כולם שהם היו חברים טובים, אז אני לא מבינה למה ג'ק בסדרה מנסה הכל כדי לסלק את דוויד, מתי תתחיל החברות שלהם?

didalf

Well-known member
פרק 10

בתנ"ך כידוע כשדוד ביקש את ידה של מיכל בת שאול שאול שלח אותו להביא לו 1000 עורלות פלישתים בכוונה כמובן שהוא ימות בקרב. אבל וופס דוד חזר ושאול נאלץ לתת לו את ביתו. תהיתי אם יעשו אישזהי וריאציה על הסיפור הזה ומסתבר שכן:-D אז גנבו תעודת שקרכלשהי שהיא חשובה לממלכה וסיילס שולח את דוד דרומה להחזיר אותה מתוך כוונה שהוא ימות. הצחיקו אותי כל השמות העבריים אשקלון, אדום, עקרון. בדרך דוד מקבל סמי הזיה ומבין מה הייתה המטרה האמיתית שלך המלך. גם יש לו חזיון שאומר שהוא צריך להיות המלך? הגיע הזמן שהוא יהיה פחות תמים וכלבלב של סיילס. סיילס מרגיש באיום ועוצר אותו על בגידה. וגם סופר המלך נראה מבין לאן הרוח נושבת ומתחיל לכתוב את ספר דוד (כאילו ספר מלכים?).

למלכה הרעה לא בא בטוב הכלה החדשה שלה אז היא גורמת לתאונה. ועכשיו ג'ק מכריז על אירוסים עם הבחורה השניה שראינו איתו. חבל כי ההיא קטרינה ידעה בדיוק מה הוא וזה היה נראה סידור טוב לשניהם. כל מה שהיא צריכה ממנו זה יורש ולעצבן את המלכה והוא יכול להשתובב עם איזה בנים שהוא רוצה. עכשיו עם זאתי התמימה המסכנה הוא צריך להעמיד פנים כל הזמן:-( ומסכנה מה המלכה מלחיצה אותה ישר עם זה שהיא כלי ליצירת יורש:-[.
סיילס גאה בג'ק עכשיו כשהוא התארס לאישה וקבר את מי שהוא בשביל המלוכה ואומר לו שהוא יכריז על העברת המלוכה לג'ק. יאוו איזה הורים קקות בחיי. איך שניהם כ"כ מרוצים שהבן שלהם מקריב את האושר שלו בשביל ההצגות שלהם:-/ אם אני ג'ק הצעד הראשון בתור מלך יהיה להכריז שמותר למלך להיות גיי.
אה וגם סיילס גם קרא לו ג'ונתן יאיי!! (ממתי ג'ק זה קיצור של ג'ונתן?).
וג'ק תמיד חושב שהוא תחמן אבל הוא כזה ילדון תמים כשהוא בא לדוד שלו "לא צריך הפיכה ודם אבא יתן לי את המלוכה" והדוד הרשע מודיע לו שתהיה הפיכה ודם איתו או בלעדיו. אבל האם סיילס באמת התכוון להעביר לו את המלוכה? האם עובדים עליו משני הכיוונים?
וחוצמזה ציינתי שהוא כזה יפה?|מאוהב|
1614709583562.png

1614709773143.png

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בתנ"ך כידוע כשדוד ביקש את ידה של מיכל בת שאול שאול שלח אותו להביא לו 1000 עורלות פלישתים בכוונה כמובן שהוא ימות בקרב. אבל וופס דוד חזר ושאול נאלץ לתת לו את ביתו. תהיתי אם יעשו אישזהי וריאציה על הסיפור הזה ומסתבר שכן:-D
לא כל כך ידוע כי אני לא זכרתי את החלק הזה.
1000 עורלות? :sick:

אז היו לדוד כל מיני חלומות תחת השפעת סמים שעזרו לו להבין שסיילס מניאק ושאבא שלו נתן לו את המפתח למצוא דברים (אחת שתיים) ושהוא הולך להיות מלך וכנראה יהיו לו רק שרות בממשלה (ככה זה נראה נכון?)
ואז כשהוא מוצא את המסמך הזה אז בתיבה מתחת יש כנראה את ארון הברית. מה הקטע עם זה?
חוץ מזה במסע שלו הוא גם פוגש ברמן שטועןם שהוא שירת עם אבא שלו ושסיילס שלח את אביו למות כעונש על כך שהוא סירב פקודה בלתי חוקית בעליל.
סיילס מרגיש באיום ועוצר אותו על בגידה.
אבל מה הקטע שדוד כל כך מופתע שהם עוצרים אותו וצועק שזה טעות. אני חשבתי שבשלב הזה הוא כבר לא כל כך תמים ושהוא יצפה שסיילס יעשה מהלך נגדו.
לפחות שיסביר למישל מה הקטע של סיילס.
וגם סופר המלך נראה מבין לאן הרוח נושבת ומתחיל לכתוב את ספר דוד (כאילו ספר מלכים?).
אני חושב שדוד הופך להיות מלך תוך כדי ספר שמואל ב'. אבל לא משנה. הם לא הולכים לפי התנך בדיוק.
והיה נחמד שהסופר בעצם לא סתם כותב רק מה שסיילס אומר לו (כפי שנראה עד עכשיו) אלא גם באמת מתעד היסטוריה כפי שהיא מתרחשת.
למלכה הרעה לא בא בטוב הכלה החדשה שלה אז היא גורמת לתאונה. ועכשיו ג'ק מכריז על אירוסים עם הבחורה השניה שראינו איתו. חבל כי ההיא קטרינה ידעה בדיוק מה הוא וזה היה נראה סידור טוב לשניהם. כל מה שהיא צריכה ממנו זה יורש ולעצבן את המלכה והוא יכול להשתובב עם איזה בנים שהוא רוצה. עכשיו עם זאתי התמימה המסכנה הוא צריך להעמיד פנים כל הזמן:-( ומסכנה מה המלכה מלחיצה אותה ישר עם זה שהיא כלי ליצירת יורש:-[.
מה הקטע היה לעשות את כל העניין עם קטרינה ואז לסיים את זה שהיא מתה מהתנקשות של המלכה ובקושי מעיפים על זה עין.
זה מרגיש כמו אילוץ תסריטאי או משהו כזה כי לא בונים ככה דמות כמו קטרינה ואז נפטרים ממנה בלי מחשבה.
חוץ מזה שהיה נראה לי שקטרינה מבינה טוב מאוד שבית המלוכה יתנקש בה אם הוא צריך לפני שהיא סחטה אותם ושיש לה אמצעים נגד זה.
אבל במיוחד עצוב שעד שהיתה התפתחות מעניינת עם הסיפור של ג'ק ושנראה שהוא בוחר בחופש שלו והולך נגד הוריו, לפחות חלקית, אז קופצים לזה שהוא מתחתן עם הרנדומלית ההיא בלי מחשבה.
ואפילו יותר העציב אותי לראות אותו מפלרטט עם בחור רנדומלי כשחשבתי שהוא יהיה עוד קצת שבור לב מג'וזף לעוד כמה רגעים.
ובאמת מסכנה הרנדומלית ההיא. אם העלילה הייתה ממשיכה לעוד כמה זמן הייתי מקווה שאחרי החתונה היא תתברר כיותר צרה למלכה.
אה וגם סיילס גם קרא לו ג'ונתן יאיי!! (ממתי ג'ק זה קיצור של ג'ונתן?).
מתי הוא קורא לו ג'ונתן?
וג'ק תמיד חושב שהוא תחמן אבל הוא כזה ילדון תמים כשהוא בא לדוד שלו "לא צריך הפיכה ודם אבא יתן לי את המלוכה" והדוד הרשע מודיע לו שתהיה הפיכה ודם איתו או בלעדיו. אבל האם סיילס באמת התכוון להעביר לו את המלוכה? האם עובדים עליו משני הכיוונים?
מתי בכלל ההפיכה הזאת אמורה להתרחש? היא בתכנון כבר מפרק 3 בערך.

רק עוד 3 פרקים. זה אומר שנסיים ביום שישי (לא בדיוק הסיום שאני הכי מצפה לו ביום שישי)

didalf

Well-known member
לא כל כך ידוע כי אני לא זכרתי את החלק הזה.
1000 עורלות? :sick:
אוקי טעיתי זה מאה. אבל כן.

ואז כשהוא מוצא את המסמך הזה אז בתיבה מתחת יש כנראה את ארון הברית. מה הקטע עם זה?
אה כן מה זה היה באמת?

אבל במיוחד עצוב שעד שהיתה התפתחות מעניינת עם הסיפור של ג'ק ושנראה שהוא בוחר בחופש שלו והולך נגד הוריו, לפחות חלקית, אז קופצים לזה שהוא מתחתן עם הרנדומלית ההיא בלי מחשבה.
נכון:-/

ואפילו יותר העציב אותי לראות אותו מפלרטט עם בחור רנדומלי כשחשבתי שהוא יהיה עוד קצת שבור לב מג'וזף לעוד כמה רגעים.
כן גם לי זה הציק. אבל בכלל בכל הקטע הזה כולל החתונה אני מנסה לשכנע את עצמי שהוא כ"כ שבור שהוא ויתר על אהבה לגמרי אז לא אכפת לו להתחתן עם אישה ולפלרטט עם גברים אחרים כי לכלום אין משמעות יותר חוץ מללהיות מלך.

מתי הוא קורא לו ג'ונתן?
במסיבת האירוסים כשסיילס מודיע לו שהוא יכריז עליו כמלך הוא אומר שהתמונה שלו תתלה פה - של "קינג ג'ונתן אוף גלבוע".

מתי בכלל ההפיכה הזאת אמורה להתרחש? היא בתכנון כבר מפרק 3 בערך.
נכון:-D

רק עוד 3 פרקים. זה אומר שנסיים ביום שישי (לא בדיוק הסיום שאני הכי מצפה לו ביום שישי)
וואי לגמרי:-D

Aranel Nenharma

Well-known member
אולי תחכו עם זה עד אחרי הסופש??
אני עכשיו בפרק 7.
מקווה מחר לראות את 8 ואולי 9.
אבל ממש קשה לעמוד בקצב שלכם.

* רק אציין שעדיין לא ראיתי את הפרק משישי האחרון של וונדהוויזן
כמו שאמרתי לא היה לי כל כך זמן השבוע. ואת וונדהוזין אני רוצה לראות כאשר כל תשומת ליבי אליה בניגוד לkings שאני רואה תוך כדי דברים

וככה גם שישי תוכלו להתלהב רק מהדבר המרגש האמיתי

didalf

Well-known member
אני עכשיו בפרק 7.
מקווה מחר לראות את 8 ואולי 9.
אבל ממש קשה לעמוד בקצב שלכם.

* רק אציין שעדיין לא ראיתי את הפרק משישי האחרון של וונדהוויזן
כמו שאמרתי לא היה לי כל כך זמן השבוע. ואת וונדהוזין אני רוצה לראות כאשר כל תשומת ליבי אליה בניגוד לkings שאני רואה תוך כדי דברים

וככה גם שישי תוכלו להתלהב רק מהדבר המרגש האמיתי
אוקי אם ביקשת כ"כ יפה|4U|
פשוט ממה שהבנתי קודם אמרת תמשיכו ואני אגיע אליכם מתישהו אבל אם את מעדיפה שנחכה אז סבבה.

איך אבל הצלחת להתאפק עם וונדהויז'ן?:-0

Aranel Nenharma

Well-known member
אוקי אם ביקשת כ"כ יפה|4U|
פשוט ממה שהבנתי קודם אמרת תמשיכו ואני אגיע אליכם מתישהו אבל אם את מעדיפה שנחכה אז סבבה.

איך אבל הצלחת להתאפק עם וונדהויז'ן?:-0
הבעיה היא שהסדרה קצרה ואין באמת זמן להדביק אותכם
אני רחוקרה רק 3 פרקים ממכם וזה נראה שאתם תסיימו לפני
כי על כל 2 פרקים שאני מתקדמת אתם גם מתקדמים

מחר אני עובדת חצי יום אז מקווה שיהיה לי זמן להדביק אותכם, תאכלס אם תוכלו רק מחר לא לראות פרק אני חושבת שבחמישי אני אהיה בקצב שלכם

ואין לי זמן לוונדהוייזן, השבוע יצא לי לראות טלווזיה או בבוקר או בלילה וזה שעות שאני עייפה בשביל להיות סופר מרוכזת
אז חמישי מקווה לסגור את כל קצוות הטלווזיה שלי

Aranel Nenharma

Well-known member
זה באמת היה רע, אבל לא מתתי מזה. בין היתר כי הכל בגרסה הזאת פחות טוב (רק טימון ופומסה מצליחים להיות לא פחות)
מה???? הם גם הצליחו להרוס את החלק הכי טוב של טימון ופומפה
אולי נעשה תנכ"י כי רומנטיקה בתקופה עתיקה היא לרוב יותר אפית וטרגית כזאת, כשהחיים היו קצרים ולא היה טינדר.
אני חושבת שזו הבעיה של הסדרה kings
הקונספט של סיפור תנכי בעולם מודרני הוא טוב. בכלל סדרה עם מלוכה בעולם המודרני זה רעיון טוב (לא כמו בכתר שם המלוכה זה רק לתצוגה אלא מלוכה שממש שולטת)
אבל הביצוע פשוט גרוע
אולי שילוב...
זה סדרה שהייתי רואה בכיף
בכל מקרה זה היה חמוד|מאוהב| ואז הם החזיקו ידיים|לב| אוח ובסוף כשג'וזף שואל אותו אם זה היה אמיתי וג'ק בעיניים עצובות אומר "אתה הדבר האמיתי היחיד שנגעתי בו" שבר לי את הלב|מאוהב| איך סב מצליח להוציא כ"כ הרבה מהפירורים שנותנים לו|מאוהב|
ואוווו זה היה קטע כל כך טוב
מצידי שמישל ודוד יתחתנו יביאו המון ילדים ואפילו ימלכו, תאכלס לא ממש אכפת לי מהזוג המעצבן הזה.
הסיפור הרומנטי של ג'ק ממש טוב והביצוע בפרק הזה היה מצויין, אוי סבסטיאן:love:
הוא הצליח להעביר כל כך הרבה בממש קצת זמן מסך, זה שחקן טוב!!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בטח אין בעיה שנחכה קצת. המשכנו בלי להתחשב רק כי אמרת שאת לא יודעת כמה תוכלי להמשיך בזמן הקרוב.

ועכשיו אני רואה שכבר ראית את פרק 8, אז בכלל לא בעיה.

מה???? הם גם הצליחו להרוס את החלק הכי טוב של טימון ופומפה
לא הבנת אותי.
החלק של טימון ופומבה בסרט החדש הוא הדבר היחיד שלא מרגיש פחות טוב מהמקור. זה פשוט קצת שונה באופן מאוד חביב.

didalf

Well-known member
אני חושבת שזו הבעיה של הסדרה kings
הקונספט של סיפור תנכי בעולם מודרני הוא טוב. בכלל סדרה עם מלוכה בעולם המודרני זה רעיון טוב (לא כמו בכתר שם המלוכה זה רק לתצוגה אלא מלוכה שממש שולטת)
אבל הביצוע פשוט גרוע
לאדעת אם גרוע אבל גם לא כ"כ טוב.
צריך לעשות פשוט ריבוט לזה. אותו קונספט רק לכתוב טוב יותר ודוד ויהונתן:-D

הסיפור הרומנטי של ג'ק ממש טוב והביצוע בפרק הזה היה מצויין, אוי סבסטיאן:love:
הוא הצליח להעביר כל כך הרבה בממש קצת זמן מסך, זה שחקן טוב!!
|כן||מאוהב|

החלק של טימון ופומבה בסרט החדש הוא הדבר היחיד שלא מרגיש פחות טוב מהמקור. זה פשוט קצת שונה באופן מאוד חביב.
זה החלק שהכי פחות הרסו זה כן.

אני פשוט התכוונתי שהם הוציאו את החלק הכי טוב בסרט המצוייר.
מתה על הקטע הזה|מאוהב|
אבל היה קצת נחמד שהשתמשו ב be our guest

למעלה