אז מה דעכתם על צפיה משותפת בסדרה Kings

Aranel Nenharma

Well-known member
ראיתי את פרק 10!!!!
בתנ"ך כידוע כשדוד ביקש את ידה של מיכל בת שאול שאול שלח אותו להביא לו 1000 עורלות פלישתים בכוונה כמובן שהוא ימות בקרב.
באיזה כיתה לומדים את זה???? וכמה צחקוקים רצים בשיעור?
חבל כי ההיא קטרינה ידעה בדיוק מה הוא וזה היה נראה סידור טוב לשניהם.
ממש כאב לי שג'ק שוב צריך להסתיר את האני האמיתי
אה וגם סיילס גם קרא לו ג'ונתן יאיי!! (ממתי ג'ק זה קיצור של ג'ונתן?).
כן שמתי לב לזה, וממתי זה באמת קיצור??
וג'ק תמיד חושב שהוא תחמן אבל הוא כזה ילדון תמים כשהוא בא לדוד שלו "לא צריך הפיכה ודם אבא יתן לי את המלוכה"
לפחות אנחנו רואים יותר את ג'ק יחסית לפרקים הראשונים. והפרופורציות בין זמן המסך שלו לשל מישל היה כמו שצריך. הרבה (יחסית) ג'ק וממש קצת מישל
ואז כשהוא מוצא את המסמך הזה אז בתיבה מתחת יש כנראה את ארון הברית. מה הקטע עם זה?
היתי רואה סדרה של דוד וג'ק כאינדינה גונס
אני חושב שדוד הופך להיות מלך תוך כדי ספר שמואל ב'. אבל לא משנה. הם לא הולכים לפי התנך בדיוק.
מלכים א מתחיל עם דוד הגוסס. בפרק א מבאים לו את אבישג השונמית שתהיה מטפלת שלו בעת זקינה.
זה הציטוט מהמקרא:
"וְהַמֶּלֶךְ דָּוִד זָקֵן בָּא בַּיָּמִים, וַיְכַסֻּהוּ בַּבְּגָדִים וְלֹא יִחַם לוֹ. וַיֹּאמְרוּ לוֹ עֲבָדָיו: יְבַקְשׁוּ לַאדֹנִי הַמֶּלֶךְ נַעֲרָה בְתוּלָה וְעָמְדָה לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ וּתְהִי לוֹ סֹכֶנֶת, וְשָׁכְבָה בְחֵיקֶךָ וְחַם לַאדֹנִי הַמֶּלֶךְ. וַיְבַקְשׁוּ נַעֲרָה יָפָה בְּכֹל גְּבוּל יִשְׂרָאֵל, וַיִּמְצְאוּ אֶת אֲבִישַׁג הַשּׁוּנַמִּית וַיָּבִאוּ אֹתָהּ לַמֶּלֶךְ. וְהַנַּעֲרָה יָפָה עַד מְאֹד, וַתְּהִי לַמֶּלֶךְ סֹכֶנֶת וַתְּשָׁרְתֵהוּ וְהַמֶּלֶךְ לֹא יְדָעָהּ."
וזה המערכון שעשו על זה ביהודים באים

ואם כבר דיברנו על מלך האריות.
אז נכון בשיר התחלה רואים זריחה עם עץ, זה לא חיקוי מההתחלה של גלגל החיים ממלך האריות?
אם תראו היום את פרק 11 אז גם אראה.
אני בנתיים מתכוננת נפשית לוונדהוויזן.
וכנראה אצפה בו בשעה הקרובה. רק לא יודעת איך יהיו הרגשות שלי אחרי

didalf

Well-known member
באיזה כיתה לומדים את זה???? וכמה צחקוקים רצים בשיעור?
באמת חשבתי לי השבוע שאין לי מושג מה למדתי בשיעורי תנך בבצפר ותהיתי מה בעצם אני זוכרת משיעור תנך ומה מידע כללי.

והפרופורציות בין זמן המסך שלו לשל מישל היה כמו שצריך. הרבה (יחסית) ג'ק וממש קצת מישל
|כן| המשיכו ככה.

היתי רואה סדרה של דוד וג'ק כאינדינה גונס
:-D:-D

ואם כבר דיברנו על מלך האריות.
אז נכון בשיר התחלה רואים זריחה עם עץ, זה לא חיקוי מההתחלה של גלגל החיים ממלך האריות?
ווואי כןןןןןןןןןןןן אני כל פרק רוצה להגיד את זה ושוכחת!!!!

מלכים א מתחיל עם דוד הגוסס. בפרק א מבאים לו את אבישג השונמית שתהיה מטפלת שלו בעת זקינה.
וואלה.
חחח תוהה מה היו עושים עם דוד אם הסדרה הייתה ממשיכה לעוד עונות כי אז מנער תמים וצדיק הוא הופך למזה דוש, לפחות במה שקשור לנשים.

ראיתי את פרק 10!!!!
אם תראו היום את פרק 11 אז גם אראה.
יאיי הגעת אלינו!
אולי אני אראה יותרמאוחר או בערב.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וזה המערכון שעשו על זה ביהודים באים
מעולה.
לא ראיתי את זה אבל ראיתי הרבה מערכונים אחרים על דוד ביהודים באים. רובם שכחתי.
עכשיו מעניין אותי אם היו מערכונים של דוד עם שאול. או דוד ויונתן.

יופי, אז היום אני אראה את פרק 11

didalf

Well-known member
פרק 11
וואו, סיילס אשכרה מעמיד את דוד למשפט על בגידה כי לא בא לו טוב שהוא שוכב עם הבת שלו. זאת רמה חדשה של קטנוניות:-D
איזה אכזריים הם. כמה שאני לא כזה מתה על דוד הצדקן זה לא מגיע לו.
אבל ג'ק כפרעליו איך הוא נהנה להיות רשע.

ברגע שהיו למישל סחרחורות ידעתי שהיא בהריון. וגם צדקנו שהיא לא יכולה ללדת. רק שעכשיו מסתבר שנס אלוהי וכן. מה התוכנית של אמא שלה אבל? להחביא אותה עד שתלד ואז למסור את הילד?8-*

אגב נס אלוהי שמואל ליטרלי עשה חושך בסופר? יש לו ממש כוח על? איזה מוזר.

איך שסיילס שכנע את דוד שהוא אשם זה מה שנקרא גזלייטינג? איזה מניפולטור על האמת קצת כל הכבוד לו על היכולת הזאת אפילו שהוא נוראי.

יאוו דוד חתכת תמים אשכרה הלך לספר לג'ק על הפיכה שהוא חלק ממנה:-D זה כאילו היה הטרנינג פוינט של ג'ק? כי לא כזה הבנתי מאיפה באה לו ההתהפכות הזאת שפתאום הוא הרגיש כזה אשם ופוצץ את המשפט. והולי שיט כשסיילס אמר לו: "אתה לא נסיך אתה פאגגוט":-0:-0 אשכרה השנתקתי מול המסך:-D
בכל מקרה גוד בוי ג'ק|מאוהב| למרות שגם כשהוא רע אני בעדו.

אוקי סיילס איבד את זה הגיע הזמן להחליף אותו. אבל ברור לג'ק שדיוויד יהיה המלך החדש? או שהוא עדיין חושב שזה הוא?

אני לא כזה זוכרת איך זה הולך בתנ"ך שאול התהפך על דוד ורדף אותו ודוד התחבא במערה ונראה לי יונתן עזר לו אבל לא זוכרת? אולי בשני הפרקים שנשארו הם יהפכו סופסוף לבסטיז?

כ"כ יפה|מאוהב|
1614981184331.png

Aranel Nenharma

Well-known member
ברגע שהיו למישל סחרחורות ידעתי שהיא בהריון. וגם צדקנו שהיא לא יכולה ללדת. רק שעכשיו מסתבר שנס אלוהי וכן. מה התוכנית של אמא שלה אבל? להחביא אותה עד שתלד ואז למסור את הילד?
אני ידעתי שהיא תהיה בהריון ברגע שהראו ב״פרקים הקודמים״ שגק מדבר על כך שהיא לא יכולה ללדת
רק שחשבתי שהיא לא יכולה ללדת כי היא הובטחה לאלוהים ותהייה נזירה, לא בגלל בעיה רפואית
זה בא משום מקום, וסיילם לא היה מופתע מז בכלל
גם אהבתי שסיילם מכין לבד ארוחת בוקר והולך לעשות קניות בעצמו
זה כאילו היה הטרנינג פוינט של ג'ק? כי לא כזה הבנתי מאיפה באה לו ההתהפכות הזאת שפתאום הוא הרגיש כזה אשם ופוצץ את המשפט
אני הרגשתי שג׳ק שינה את הדעה שלו איזה 19 פעמים בפרק ובאמת שהלכתי לאיבוד. אבל לפחות קיבלנו מבטים חמודים מסבסטיאן
והולי שיט כשסיילס אמר לו: "אתה לא נסיך אתה פאגגוט"
באמת שלא אכפת לי מהייחס של סיילס לדוד, אבל ברגע שפגעת בבחורי ג׳ק יש לך עסק איתי

אותי מעניין אם הם הבינו שביטלו להם את הסדרה ודאגו לסוף סגור, או שיהיה איזה clifhanger מעצבן

didalf

Well-known member
רק שחשבתי שהיא לא יכולה ללדת כי היא הובטחה לאלוהים ותהייה נזירה, לא בגלל בעיה רפואית
כן אני גם חשבתי. בשלב מסויים בלבל אותי העסק. חשבתי שזה רפואי ואז חשבתי שזה בגלל ההבטחה ועכשיו לאדעת.

אני הרגשתי שג׳ק שינה את הדעה שלו איזה 19 פעמים בפרק ובאמת שהלכתי לאיבוד. אבל לפחות קיבלנו מבטים חמודים מסבסטיאן
למה? כאילו כן בשיחות עם סיילס הוא לא היה הכי נלהב לעשות את זה אבל לא התנגד יותר מידי. לאורך כל הפרק נראה שהוא דווקא נהנה לעשות את זה, ורק בסוף פתאום השינוי שלו בא לי קצת משומקום.

אבל ברגע שפגעת בבחורי ג׳ק יש לך עסק איתי
יאסס!!

אותי מעניין אם הם הבינו שביטלו להם את הסדרה ודאגו לסוף סגור, או שיהיה איזה clifhanger מעצבן
וואי חסר להם.

Aranel Nenharma

Well-known member
למה? כאילו כן בשיחות עם סיילס הוא לא היה הכי נלהב לעשות את זה אבל לא התנגד יותר מידי. לאורך כל הפרק נראה שהוא דווקא נהנה לעשות את זה, ורק בסוף פת
בהתחלה בארוחת בוקר הוא דיבר עם סיילס על זה שהוא לא יודע איך לשתף פעולה במשפט, ואז היה סצנה עם דוד שלו שבה ג׳ק תמך בדוד שלו, ואז במשפט הוא היה נלהב להפליל את דוד ואז בסוף פתאום הוא מרד באבא שלו ותמך בדוד.
גם לא הבנתי אם המתנגדים רוצים שג׳ק יהיה בשלטון או דוד

ונראה לי שלא נקבל תשובות על הבן דוד שחזר מהגלות

טוני החתול

Well-known member
מנהל
**פתאום חשבתי על כך שהיה את הצילום וידאו הזה מליל הפסקת החשמל. אבל איך זה צולם אם הייתה הפסקת חשמל? (ואין להם גנרטורים)

וואו, סיילס אשכרה מעמיד את דוד למשפט על בגידה כי לא בא לו טוב שהוא שוכב עם הבת שלו. זאת רמה חדשה של קטנוניות:-D
הייתי רוצה לומר שזה גם בגלל שהוא באמת מודאג מעניין הפופולריות שלו. אבל הוא היה בסדר איתו לחלוטין עד שהוא גילה שהוא שוכב עם הבת שלו.
איזה אכזריים הם. כמה שאני לא כזה מתה על דוד הצדקן זה לא מגיע לו.
יואו אני באופן כללי אהבתי את זה שדוד הוא טהור מאוד. אבל בפרק הזה גם לי זה עבר לחלוטין את אזור השפיות. מילא עוד זה שהוא סירב לזה שבאו והצילו אותו. אבל אז שהוא בעצם מחליט בסוף להודות שהוא אשם כדי להציל את הממלכה...
למרות שההסבר שלך לסיבה שהוא עשה את זה הופך את זה ליותר הגיוני.
איך שסיילס שכנע את דוד שהוא אשם זה מה שנקרא גזלייטינג? איזה מניפולטור על האמת קצת כל הכבוד לו על היכולת הזאת אפילו שהוא נוראי.
אני בעצם אף פעם לא ממש הבנתי את המושג הזה עד עכשיו (כלומר כשקראתי הגדרות באינטרנט). ומעניין גם המקור של זה.
אבל ג'ק כפרעליו איך הוא נהנה להיות רשע.
יאוו דוד חתכת תמים אשכרה הלך לספר לג'ק על הפיכה שהוא חלק ממנה:-D זה כאילו היה הטרנינג פוינט של ג'ק? כי לא כזה הבנתי מאיפה באה לו ההתהפכות הזאת שפתאום הוא הרגיש כזה אשם ופוצץ את המשפט. והולי שיט כשסיילס אמר לו: "אתה לא נסיך אתה פאגגוט":-0:-0 אשכרה השנתקתי מול המסך:-D
בכל מקרה גוד בוי ג'ק|מאוהב| למרות שגם כשהוא רע אני בעדו.
כאילו כן הוא מגניב כשהוא רשע, אבל כל כך רציתי לראות אותו עושה את המעשה הטוב. וזה הרגיש לי שהוא על הקצה כבר הרבה זמן. כלומר גם בפרקים קודמים כשהוא הודה לדוד שהציל אותו בפעם השניה וכשהוא מתעמת עם אמא שלו. אבל יותר בפרק הזה כשרואים לו בעינים שכואב לו מה שהם עושים לדוד.
אז זה לא הרגיש לי שזה בא משום מקום, אלא מהמקום העמוק בפנים שרוצה להיות טוב.
הקטע עם הפאגוט היה חזק. אבל בכלל כל הסצנה הייתה מעולה וחזקה וממש מרגישים איך סיילס מאבד שליטה במצב ובכל הממלכה בבת אחת.
(אבל לא הבנתי מה פתאום דוד אומר לסיילס שהוא שיקר כאילו הוא רק עכשיו מבין את זה. האם איכשהו הוא בעצ לא קלט סופית עדיין שזה הכל מזימה של סיילס נגדו? עד כמה טמבל הוא יכול להיות? אם הוא היה מוכן להודות בפשע שהוא לא עשה כדי להציל את סיילס אז הוא היה צריך עכשיו להיות נגד ג'ק)
בהרגשה שלי זה לא שהוא שינה את הדעה שלו כל הזמן, אלא שהוא לאט לאט הבין מה הדבר שהוא בעצם צריך לעשות, אבל במקביל פעל בכל הכוח עם ההצגה של המשפט נגד דוד.
ואז במשפט הוא היה נלהב להפליל את דוד ואז בסוף פתאום הוא מרד באבא שלו ותמך בדוד.
נראה לי שאתן ראיתן את זה שג'ק עושה את התפקיד של התובע הנלהב טוב בתור זה שהוא באמת רוצה לעשות את זה. וזה לא מה שזה היה. הוא פשוט שחקן טוב (ג'ק, לא סבסטיאן)(כלומר לא שסבסטיאן לא שחקן טוב פשוט בעניין הזה הכוונה שלי היא שג'ק הוא שחקן טוב)
ברגע שהיו למישל סחרחורות ידעתי שהיא בהריון. וגם צדקנו שהיא לא יכולה ללדת. רק שעכשיו מסתבר שנס אלוהי וכן. מה התוכנית של אמא שלה אבל? להחביא אותה עד שתלד ואז למסור את הילד?8-*
כן, גם לי היה ברור שהיא בהריון. זה תמיד כל כך קל לנחש בסדרות כשמישהי בהריון שזה מפתיע אותי איך במציאות מישהי מספרת לי שהיא בהריון ואזה בא לי בהפתעה. (כאילו לא חשבת על קודם להגיד כמה פעמים שיש לך בחילה כדי שיהיה לי רמזים?)
ואני מניח שהתוכנית של האמא היא לגרום למישל לשכב עם מישהו אחר ואז לטעון שהילד שלו.
אני ידעתי שהיא תהיה בהריון ברגע שהראו ב״פרקים הקודמים״ שגק מדבר על כך שהיא לא יכולה ללדת
כן, תכלס היינו צריכים להבין כבר אז.
או שהיה לו מישהו ליד הלוח חשמל שחיכה לסימן...
זה בא משום מקום, וסיילם לא היה מופתע מז בכלל
הוא רגיל להופעות של אלוהים בחיים שלו. (ויכול להיות שכמוני הוא חשד בכל העניין)
אוקי סיילס איבד את זה הגיע הזמן להחליף אותו. אבל ברור לג'ק שדיוויד יהיה המלך החדש? או שהוא עדיין חושב שזה הוא?
אני לא בטוח אם ג'ק חושב באמת שדוד יכול להיות מלך. אבל אחרי שהוא עשה כזה מהלך בשביל להציל את דוד (ולא נראה לי שהוא עשה את זה כמהלך מחושב כמו שהדוד שלו אולי חושב) אז אני מקווה שהוא לא ינסה להרוג את דוד עוד רגע כשהוא יבין שתומכים בו.
אני לא כזה זוכרת איך זה הולך בתנ"ך שאול התהפך על דוד ורדף אותו ודוד התחבא במערה ונראה לי יונתן עזר לו אבל לא זוכרת? אולי בשני הפרקים שנשארו הם יהפכו סופסוף לבסטיז?
זהו, אני מאוד מקווה שהם יהפכו לבסטיז ולא שג'ק שוב יהיה נגד דוד.
בכל מקרה נראה לי ברור שהם לא הולכים לפי הסיפור התנכי (שאני אצטרך לקרוא כדי לפתח את התסריט שלנו)(כלומר אקרא בויקיפדיה)
גם אהבתי שסיילם מכין לבד ארוחת בוקר והולך לעשות קניות בעצמו
את זה שהוא מכין ארוחת בוקר בעצמו ראינו עוד בפרק הראשון לדעתי.
מוזר לי שנאמר שהוא כבר כמה זמן לא עשה את זה.
זה שהוא הולך לעשות קניות בעצמו זה מעצבן כי סגרו את הסופר בגללו.
ונראה לי שלא נקבל תשובות על הבן דוד שחזר מהגלות
וואלה, כבר שכחתי ממקולי קאלקין. אני מקווה שכן נראה אותו שוב.
זה בהחלט דבר מדאיג

didalf

Well-known member
**פתאום חשבתי על כך שהיה את הצילום וידאו הזה מליל הפסקת החשמל. אבל איך זה צולם אם הייתה הפסקת חשמל? (ואין להם גנרטורים)
חחחח נכון!! אני גם חשבתי!! אפילו לא צריך תמונות נגדיות מספיק להזכיר שלא היה חשמל ולכן מאיפה הצילום.

כאילו כן הוא מגניב כשהוא רשע, אבל כל כך רציתי לראות אותו עושה את המעשה הטוב. וזה הרגיש לי שהוא על הקצה כבר הרבה זמן. כלומר גם בפרקים קודמים כשהוא הודה לדוד שהציל אותו בפעם השניה וכשהוא מתעמת עם אמא שלו. אבל יותר בפרק הזה כשרואים לו בעינים שכואב לו מה שהם עושים לדוד.
אז זה לא הרגיש לי שזה בא משום מקום, אלא מהמקום העמוק בפנים שרוצה להיות טוב.
אתה חושב? פחות הרגשתי בזה אבל זה עושה את ג'ק טוב יותר אז אני אסכים.

הקטע עם הפאגוט היה חזק. אבל בכלל כל הסצנה הייתה מעולה וחזקה וממש מרגישים איך סיילס מאבד שליטה במצב ובכל הממלכה בבת אחת.
|כן|

בהרגשה שלי זה לא שהוא שינה את הדעה שלו כל הזמן, אלא שהוא לאט לאט הבין מה הדבר שהוא בעצם צריך לעשות, אבל במקביל פעל בכל הכוח עם ההצגה של המשפט נגד דוד.
זה כן.

או שהיה לו מישהו ליד הלוח חשמל שחיכה לסימן...
:-D:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
היה לי זמן עכשיו ואני לא בטוח כמה זמן יהיה לי מאוחר יותר אז ראיתי כבר את פרק 12
המון קורה. ואני צריך שעדי תסכם את הפרק יפה בשבילי.
אז ההפיכה מתרחשת, אם כי לא בדיוק כמו שחשבנו.
מתנקש (שכנראה נשלח על ידי וויליאם) יורה בג'ק ובמלך ובעוד כמה ניצבים שהיו במקום הלא נכון.
ואז מוכרז שסיילס מת וג'ק הופך להיות מלך. אם כי הפעם וויליאם לא מסתתר מאחורי הכתר, אלא עומד חזק מאחוריו עם חיילים שנאמנים לו.
(*יש קטע מצחיק שוויליאם אומר על כך שהוא לא ידבר בשפה הגבוהה ומתגלגלת שבה המלכים מדברים אבל אז לקראת הסוף גם מה שהוא אומר נשמע כזה פלספני וזה מעולה כהוא מכיר בזה שגם הוא פתאו עושה את זה)
במקביל ג'ק דואג שיצילו את דוד מההוצאה להורג.
אבל אופס שכחו בעצם לחסל סופית את סיילס והוא ניצל ובורח לפילגש עם תומסינה.
דוד יוצא למצוא אותו דרך מעבר סודי ותודה לאל הוא סוף סוף לא נשבע לו אמונים אלא יוצא עליו בכעס ואומר לו איזה מנהיג לא טוב הוא (או דברים ברוח של זה).
והוא מכריח את סיילס לבוא לעזור נגד וויליאם שרק רוצה מלחמה.
כשסיילס אמר לבן שלו שהוא סיפר לו שהוא עובד עבור המלך חשבתי לרגע שהוא יגיד לו שדוד המלך ושהוא עובד עבורו.

מה לכל הרוחות זומם מקולי קאלקין? אומנם רוב הזמן נראה שהוא פשוט עוזר לאביו, אבל אז הוא לא מספר לו שהוא שמע לאן דוד הלך.
וחסר להם שהם לא יגידו לנו למה הוא בכלל נשלח לגלות.

השיחה בין דוד והמלך של כרמל בכלא הייתה מעניינת.
גם מעניין שהוא בעצם ידע שהוא נותן לסיילס עצה לא טובה.

מישל כל כך חלשה.
אבא שלה היה מוכן להקריב הכל בשביל החיים שלה. שתגיד לו שהיא תתאבד אם הוא יהרוג את דוד.
לפחות שתצטרף לג'ק שניסה לעזור לדוד.

טוב נורא בא לי לראות כבר את פרק 12.
מצד שני אני גם לא בטוח אם בעצם יש לי זמן.

מה קורה איתכן?

Aranel Nenharma

Well-known member
הקדמת אותי. דווקא הפעם ראיתי מוקדם ובדיוק באתי לרשום פה סיכום ראשוני.
יורה בג'ק ובמלך ובעוד כמה ניצבים שהיו במקום הלא נכון.
לא הבנתי אם זה היה בתכנון שג'ק יעמוד לפני סיילם או לא, כי זה כאילו מציג אותו כגיבור. אבל הוא נפצע.
אבל אופס שכחו בעצם לחסל סופית את סיילס
אני כבר התחלתי לדמיין את קינת דוד בפרק האחרון.
דוד יוצא למצוא אותו דרך מעבר סודי ותודה לאל הוא סוף סוף לא נשבע לו אמונים אלא יוצא עליו בכעס ואומר לו איזה מנהיג לא טוב הוא (או דברים ברוח של זה).
סוף סוף באמת.
כשסיילס אמר לבן שלו שהוא סיפר לו שהוא עובד עבור המלך חשבתי לרגע שהוא יגיד לו שדוד המלך ושהוא עובד עבורו.
גם אני חשבתי כך. אבל אז נזכרתי שסיילם מניאק.
גם אתם ראיתם את החיוך שלו כשחיבק את דוד? איזה חמוד.

עוד דברים
הרגע המביך שסיילם ביקש מג'ק לנשק את האדמה שלו היה קטע כל כך נוראי/מביך/עצוב. וכולם עומדים בצד ומסתכלים כי לא יודעים איך להגיב.
האמא לפחות הראה סוג של חמלה כלפי הילדים שלה כשניסתה להציל את גק וקצת כאב לי עליה בסוף שהיא הבינה שהיא הצילה את גק כדי שיהרגו את בעלה.
וגם הקטע שהיא נשארה עם השמלה עם כתמי הדם של סיילם היה הומז' לג'קי קנדי שנשארה עם השמלה הוורודה והמפורסמת עם כתמי הדם אחרי שרצחו את בעלה.

קצת חבל לי שהסדרה בוטלה, דווקא עכשיו היא נהפכה למעניינת

didalf

Well-known member
אוף סופסוף הצלחתי לסיים את הפרק|מזיע| התחלתי קודם והייתי צריכה ללכת ורק עכשיו חזרתי לזה.
סורי:-D

מתנקש (שכנראה נשלח על ידי וויליאם) יורה בג'ק ובמלך ובעוד כמה ניצבים שהיו במקום הלא נכון.
אמאלה איך נבהלתי כשהוא ירה בג'ק!!! ואז נרגעתי כשראיתי שהוא בסדר.

ולא ציינת את הסצנה הכי חשובה/נוראית - איך שסיילס השפיל את ג'ק!!!! "סליחה זה צורה של אהבה ואני לא אוהב אותך" ואז פאקינג הכריח אותו לנשק לו את הרגליים!!!!!!!!!!!!!!!! אאאהאההעעעעע כמעט שברתי משהו. אחרי הרגע הזה לא אכפת לי שימותתתתתתת!!!:-[ כל טיפת הערכה שהייתה לי אליו נעלמה. חלאת עולם:-[

אני קצת מבולבלת עדיין מה פתאום הוא כזה אוהב אותו עכשיו כל הזמן הוא די שנא אותו.

מה לכל הרוחות זומם מקולי קאלקין? אומנם רוב הזמן נראה שהוא פשוט עוזר לאביו, אבל אז הוא לא מספר לו שהוא שמע לאן דוד הלך.
כן אני גם תוהה8-*

אני גם חשבתי8-*

מישל כל כך חלשה.
אבא שלה היה מוכן להקריב הכל בשביל החיים שלה. שתגיד לו שהיא תתאבד אם הוא יהרוג את דוד.
לפחות שתצטרף לג'ק שניסה לעזור לדוד.
ממש אוף פוסטמה.

ואז מוכרז שסיילס מת וג'ק הופך להיות מלך. אם כי הפעם וויליאם לא מסתתר מאחורי הכתר, אלא עומד חזק מאחוריו עם חיילים שנאמנים לו.
אוח מסכן ג'ק חושב שהוא חכם וכזה תמים. הוא לא הבין שהוא לא הולך להיות מלך אלא בובה של וויליאם.

לא הבנתי אם זה היה בתכנון שג'ק יעמוד לפני סיילם או לא, כי זה כאילו מציג אותו כגיבור. אבל הוא נפצע.
כן אני גם לא הבנתי.

אני כבר התחלתי לדמיין את קינת דוד בפרק האחרון.
אני עדיין מצפה לזה:-D (אבל זה אומר שג'ק ימות אז לאאאא;-()

גם אתם ראיתם את החיוך שלו כשחיבק את דוד? איזה חמוד.
ואעהאהה|מאוהב|

וגם הקטע שהיא נשארה עם השמלה עם כתמי הדם של סיילם היה הומז' לג'קי קנדי שנשארה עם השמלה הוורודה והמפורסמת עם כתמי הדם אחרי שרצחו את בעלה.
וואלה? יפה.

קצת חבל לי שהסדרה בוטלה, דווקא עכשיו היא נהפכה למעניינת
חחחח כן אה?:-D

Aranel Nenharma

Well-known member
פרק 13 ואחרון.
דווקא שמתחיל להיות הרבה ג׳ק הסדרה נגמרת.
ואם בפרק הקודם חשבתי שהוא נהיה טוב אחרי ששחרר את דוד הייתי בשוק כשהוא ציווה להרוג את זה שטען שסיילם עדיין חי.
אני גם לא הצלחתי להבין כיצד רצו להציג את גק בסדרה. הוא כל פעם שינה את הדעה שלו.
ואם אני זוכרת נכון אז בתנך הוא היה חבר של דוד ואפילו וויתר על הכתר ונלחם לצד דוד.
אהבתי שהוא החליט לחזור ולהתמודד עם אבא שלו עם התוצאה, אך זה עונש באמת אכזרי, כאילו מסכנה ההיא. זה גם ממש סיפורה של שפחה,אם הבנתי נכון אז סיילם רוצה להחזיק אותם בחדר עד שהיא תיכנס להריון.
והרג אותי שההיא כשיצאה מהחדר אמרה לו שפשוט יסגור עיניים וידמיין איש מת. הייתי בשוק.
היה גם את הקטע שהוא בא להכתרה ושמעו מלא צהלות ואז היה פתאום שקט, זה היה כאילו בדמיון שלו והוא נהיה עצוב כי אף אחד מהעם לא בא לתמוך בו?
המוות של שמואל גם היה מפתיע. בהתחלה לא הבנתי איך מישל ודוד מדברים איתו, אבל אז הראו שהוא לא באמת שם והם דמיינו אותו או שכנראה זה היה כוח אלוהי.
והאמא שבהתחלה חשבתי שהיא מניאקית אז כן היא מניאקית אבל יחיסית הייתה בסדר בפרק וכשמישל נכנסה לחדר בסוף והאמא אמרה שהיא מוגדרת כבוגדת לא הבנתי בהתחלה ואז שהעונש שלה היה לשנה זה היה כדי להסתיר מאבא שלה את הזמן שהיא בהריון.
ואנחנו עדיין לא יודעים מה אנדרו עשה שגרם לגרש אותו מהממלכה

גם השיחות של סיילם עם אלוהים היו טובות. אהבתי את הקטע עם כוס השוט.
וזהו.
מצד אחד הייתי רוצה עוד עונה או לפחות כמה פרקים שיסגרו את כל הקצוות אבל מצד שני אני די מבינה למה ביטלו את הסדרה.

למעלה