אז מה דעתכם על פרק סיום העונה?

אז מה דעתכם על פרק סיום העונה?

רמפל הורג את אמא שלו אחרי שהוא הרג את אבא שלו אם הורים כאלה
פלא שהוא ניהיה האפל?
גדעון חוזר להיות תינוק
ה"מלכה הרעה" עזבה את העולם הדיווני והיא ביער המכושף כי כולם האשמו אותה
ברצח של דוויד וסנו .
יש את לוסי הבת של הנרי מיילס ואמא לא ידועה(אני מאוד מקוווה שזאת ויולט)
שנולדה ביער המכושף נשלחה ע"י טייגר לילי לאמא שלה היגעה אך שהוא
לסיאטל עם הספר בעיצוב חדש שמאוד אהבתי מדפקת על דלתו של הנרי
ופונת אליו בדיוק כמו שהוא פנה לאמא שלו בפרק הראשון של הסידרה.
מה שזה אומר לדעתי, לא עונה 7 אלא סדרה חדשה לגמרי
נניח "עד עצם היום הזה הדור הבא" משהוא כזה
שיכולה להיות גם סידרה קומיקס

621
622

אני לא אוהב נבואות ומושיעים, אז מראש לא אהבתי את כל הרעיון של הקרב הסופי שחייב לקרות.

אני גם לא מרוצה מהציפיה מהדמויות להאמין לספר האגדות, עם הנרי בן העשר זה היה חמוד, עם אמה זה מוזר.

בכל זאת, מגיע לכותבים כל הכבוד
על ההצלחה לשחזר את האווירה של עונה 1, עם הנרי וספר האגדות, העייירה המקוללת, ראש העיר נגד אמה. בהחלט מרשים!

פיונה שולטת בעיירה ובלב של גדעון, בל מסתתרת ונחשבת לנעדרת, הנרי וגולד זוכרים הכל, ואמה מנסה להשתקם ולעזוב את סטוריברוק. רק לא ברור מה פתאום הדירה של אמה בבוסטון עדיין מחכה לה, או למה אמה אמרה שעברו רק שנתיים מאז תקרית בורקס התפוחים

קצת הגזימו עם החשיבות של אמה. ממלכות שלמות תלויות בה? עולמות נחרבים כי לא מאמינה?

מה הקטע של הנציגים מכל ממלכה, למשל אלדין ויסמין מאגרבה? או שהמקום יתמלא בהמון אנשים, או רק במשפחה שפיונה רצתה להרחיק מאמה.

איפה דמויות אהובות מעונות קודמות, כמו שמקובל בפרקי סיום? אחרי שהעולמות ניצלו, ראינו רק נופים, ואת אייל הצפון של קריסטוף

המלכה הלא רעה עזבה עם רובין את הממלכה המזויפת, חזרה לארמון שלה ביער המכושף, ונראה שהיא נהנית מהחיים שם עם רובין. נחמד שהם התארסו בלי שהשחקן בכלל יופיע

גדעון שוב תינוק. כשאוגוסט הפך לילד, זאת הייתה מתנה לג'פטו על חשבון הזכרונות וחוויות החיים של אוגוסט (ובעונה 4 הוא שוב הפך למבוגר
).
עם גדעון זה מתאים
הוא גדל כל החיים שלו בעולם שעדיף לו לשכוח, וההתחלה מחדש היא בשבילו ולא רק בשביל ההורים שלו.

מסיבה בגרניז, ושלגיה ודייווויד מגיעים עם ניל! הוא לא נשכח! יש לו אפילו חברים, רובין וגדעון

הנה משהו שלא חשבתי שאני אראה: גמדים מקבלים בשמחה את פני ראש העיר, וקדים למלכה האהובה שלהם

הרעיון של סופים טובים שהם בעצם התחלות טובות הוא מבריק. העונה נסגרה בהרגשה טובה בשביל כל הדמויות.

לוסי! מי אמא שלה? היא לא דומה לויולט או להנרי. לעונה 7 יש פוטנציאל עצום להיות משובחת וקסומה! הלוואי שהוא יתממש

Jason2

New member
אני חושב שזה פרק

שסגר את הסדרה יפה ואני לא מבין למה לא לסיים כאן.

הפרק אכן סגר את הסיפור שהתחיל

בעונה הראשונה אבל יוצרי הסדרה החליטו על עונה שביעית ולכן בפרק יש גם את הסצנאות של לוסי שפותחות סיפור חדש .
כי היוצרים של הסדרה רוצים עוד עונה אם סיפור שונה ודמויות חדשיות.

הלדיל

New member
עד עצם היום הזה והקרב הסופי 6-21 6-22

בסך הכל, שני הכותבים של הסדרה הוכיחו שהם יודעים לסגור סיפור. רק יש להם בעיה לפעמים להגיע בצורה טובה עד לסוף הסיפור. אם הפיה השחורה היא ניגודן של הפיות, הרי שהיא ניזונה מייאוש ומה מייאש יותר ממושיעה שלא מאמינה שהיא מושיעה? אני חושב שמוריסון מכרה היטב את אמה המסכנה שמרגישה לכודה בין הפטיש לסדן. אני מניח שבעונה הבאה היא תשוחק על ידי שחקנית מבוגרת יותר כמו שהנרי משוחק על ידי שחקן מבוגר יותר.
לגבי לוסי, השאלה פה הוא האם היא באמת בתו של הנרי הזה או הנרי מעולם המראה? הנרי, שיהיה בריא, לא יודע להחזיק חרב ועל אחת ואחת להילחם. מצד שני, הוא המאמין והכל אפשרי אם אתה מאמין.
הפיה השחורה היא, בלי שמץ של ספק, נבל מרשים. אני מצפה ממנה לפלס את דרכה מהלימבו בעונה הבאה בחברתה של לא אחרת מקרואלה דה וויל.
לגבי הבחירה של עוץ לי גוץ לי, המעשה הנכון היה להשתגר ולהחזיר את הלב לגדעון. לא לתת לו פקודה. הוא עדיין שומר לעצמו דרך לשלוט בבנו. חכם מצדו, בכל זאת, גם לא לבטוח לחלוטין באמו.
אף פעם לא בטחתי בטייגר לילי. היא, בפירוש, יד ימינה של הפיה הכחולה.

הלדיל

New member
לדעתי,

מדובר בארבע עשרה שנה. הנרי בן ארבע עשרה בפרק, ולפי האנאלוגיה שהכותבים בטח מכוונים אליה, הנרי אמור להיות בן עשרים ושמונה. מאידך, אני בטוח שרג'ינה חלקה עם אמה את סוד נעורי הנצח שלה כך שהם נתקעו עם השחקנית הנוכחית...

אביטל186

New member
סוף סוף הגיע הזמן לכתוב על פרק סיום העונה!!

חשתי מן דה זוו מסוים עם אמה המשוגעת, הנרי שזוכר הכל, ומכשפה אחת נוראית.
אז מסתבר שהאמונה של אמה מעמידה עולמות שלמים על קיומם.
יפה להם.
למה הנרי נשאר ער וזוכר הכל? זה העוצמה שלו?
אמה לא עוצמתית ועדיין לא זוכרת כלום?
וגולד? איך שיחק אותה לא זוכר עם גידעון.
אם יש משהו שלא הבנתי , זה איך פתרו את הקרב האחרון?
אור נגד אור?
שהאור ואופל יעשו את הבחירות הנכונות?
אמה & גולד?
ואיך גידעון חזר להיות תינוק??
אשמח לתשובות\השערות\הנחות
אהבתי מאוד את הסוף.. אבל זה אומר שנפרדים מהסידרה איך שהיא היתה עד עכשיו..דור הבא, שחקנים חדשים,, זה לעולם לא יהיה אותו הדבר כמו הקסם הראשוני של עונה 1-2..

ברוכה הבאה לביקור

הקרב היה על האמונה של המושיעה

&nbsp
נצחון האור - להאמין להנרי ולספר, נצחון האופל - להיות מציאותית, מסתבר...
&nbsp
דווקא יכול להיות שריבוט יחזיר את הקסם של עונות 1-2, או לפחות את הקסם של "ארץ הפלאות".

אביטל186

New member
אני הבנתי

שהבחירה הנבונה של האופל והאור היא זאת שתנצח את הקרב
יעני- הבחירה של גולד??
הבחירה של אמה לתת גידעון שיהרוג אותה???
לא הבנתי איך היא חיה בסוף?

כן

הבחירה של גולד לעצור את גדעון, והבחירה של אמה לא להרוג את גדעון.
&nbsp
אמה חיה כי היא ניצחה בקרב הסופי. קסם האור הציל אותה מהחרב של גדעון.

למעלה