אז מה כבר הטעם של המתנה?

מאשה

New member
אז מה כבר הטעם של המתנה?

מה כבר שווה מתנת הפורום שלנו? כי אנחנו לא פורום עוד עוזבים פה והדר לא אשמה שלא תחשבו שאני מתחנפת חלילה, שבוע שעבר ידיד שלי אמר לי משפט כל כך נכון "אנשים חיים בשביל טעויות,הם עושים טעויות,ואז מצטערים עליהם" אבל תזכרו שכמובן שלומדים מהלקח! אז נכון,זה לא היה בסדר מצד הדר אבל אנשים!!תיתעוררו! היא לא עשתה כלום! טוב לא לא עשתה כלום אבל נו אתם יודעים מה אני מתכוונת הדר היא נשמה זה מה שרציתי להגיד ואנשים טועים

oorlyy1

New member
המתנה שווה כי....

אולי עוזבים פה אבל... כולנו ביחד בכל מצב
ואנחנו כולנו בקשר:) פשוט מחכים לפורום הרישמי החדש זה הכל:)

מאשה

New member
נכון,אבל כרגע אין לאגם פורום כי

כולם עוזבים פה אחד אחרי השני אז מה הטעם? זה בדיוק אורלי כמו שיש לך יומולדת עוד איזה חצי שנה,וניתן לך את המתנה עכשיו. זה לא קשור לזה שיהיה פורום חדש ורשמי בעתיד

hadas m

New member
אני אגיב..:)../images/Emo204.gif

לכל העיניינים שקשורים למה שקורה, שלא תבינו שאני לא רוצה לעזוב..:]. מאשה האמת הצחקת אותי, מה שווה המתנה?, המתנה שווה הכל!, מה הקשר בכלל בין המתנה לבין הפורום לא הבנתי. המתנה היא מאתנו אלייה, לא מהפורום אלייה.. כמובן שהפורום מוזכר שם כי אנחנו כלולים בפורום..זה לא משנה מה מצ הפורום, זה לא יהרוס לא אותנו ,לא את האהבה כלפייה, ולא את האיחוד של כולנו ביחד..:].

כן הדס צודקת כנסי....../images/Emo140.gif

זו מתנה שלנו אליה והיא תישמח לקבל אותה מאיתנו למרות שאנחנו כבר לא פורום שלם אבל אגם תקבל אותה בתור ההערצה שלנו כלפיה ואני בטוח שהיא תישמח לקבל אותה
כמו שאנחנו שמחים לתת לה לכן אין סיבה שביגלל שכולם מתפזרים אז צריך להפסיק את הרעיון של המתנה חוץ מזה שהדס אמרה שהיא תמשיך לקבל וליבדוק את העיניין של המתנה לאגם בילבד!!

למעלה