אז מה משחקים השבוע?

קרנפול

New member
אני נכנסתי חזק לזלדה,

בנשימת הפרא - עברתי את הבוס הראשון (גנון מים), עכשיו אני בדרך לבוס השני - באזור הר הגעש.
בעקרון אני עכשיו עדיין עם שייקויים שמונעים ממך לעלות באש- אבל מוגבלים בזמן, אני מחפש משימה מסויימת שנותנת לך בתמורה בגד חסין אש- ואז אני אתקדם במשימה לבוס השני...

ביום שישי התחלתי את זלדה לינק מתעורר- אני עדיין רק בהתחלה במבוך הראשון, אחרי שחקרתי קצת את הכפר וקיבלתי בננה- שאין לי מושג מה לעשות איתה.. {זה נראה כאילו עולם של מריו התערבב עם זלדה}
המנגינות של המשחק ממש חמודות, הם עשויות היטב.

קרנפול

New member
עברתי את הבוס השני

אולי זה בגלל שיש לי יותר לבבות ונשקים יותר חזקים -הוא היה יותר קל מהראשון,
גם הפאזל כדי להגיע אליו היה יחסית קל- פחות יצירתי.

בלינק מתעורר- שיחקתי בו במצב נייד-אז לא יצא לי להתקדם הרבה, כעת אני לאחר המבוך הראשון, חזרתי עליו כמה פעמים כדי להיות ללא הריגות. (הבנתי שיש סוף קצת שונה אם בשמירה שלך לא נהרגת אפילו פעם אחת).

רק פייר אמבלם,זה מושלם לי ל20 דקות משחק ולכבות.

כמו שאמרתי הרבה פעמים הייתי רוצה לחזור לSF5 אבל אני לא יכול כרגע אולי עוד חודש ככה הלוואי.

הגעתי למצב הזוי שאפילו לשלוט במצלמה במשחקי גוף שלישי מעייף אותי לא יודע מה קרה, כמעט כל משחק שאני נוגע בו מרגיש לי מעייף מלא פיילר והולך סביב הנקודה ולא מגיע לעיקר.

הטעם שלי השתנה בקיצוניות בלי ששמתי לב.

אני עדיין הולך לשחק בTLOU2 כשהוא יגיע אבל זה נראה לי הולך להיות הAAA האחרון שלי.

מישהו 2

New member
אפקס לג'נדס

עונה 3, שמו מפה חדשה. אני שונא אותה
היא גדולה מידי וכמות השחקנים בראונד נשארה אותו דבר
זה גרם למשחק להיות איטי ושומם יותר
&nbsp
ניצחתי אתמול 4 פעמים ולא סיימתי עם יותר מ- 3 קילים (כולל אף אחד שהיו איתי בסקווד)

למעלה