אז מה עושים בסופ"ש?

shno

New member
אז מה עושים בסופ"ש?

הקובץ המצורף הגיע לידנו והוא מכיל רשימה ענקית של מקומות "בילוי" שאפשר לקחת אליהם את היורשים. מן הסתם, אלה מביניכם שיש להם ותק אבהות של שנתיים ומעלה כבר מכירים את רוב המקומות, ובכל זאת - אולי תמצאו את זה שימושי. שיהיה סופ"ש מצוין לכולם!

מחשבות

New member
אחלה רשימה. בסוף מגלים שהגינה

השכונתית, זו עם המתקנים המסוכנים, זה כל מה שהילד רוצה. קחו אותו לטבע והוא יצלם אותו עם הדור השלישי שלו. קחו אותו לסרט וירצה אחר. קנו לו מכל טוב והשחיתו את מידותיו.

גם אצלנו, איכשהו תמיד מתגלגלים למצב

של לא לעשות כלום... פארקים - נראים לי משעממים וענקיים מדי; משחקיות - הן לדעתי יצור שבראו אמהות משועממות כדי שיהיה להם קצת פנאי לעצמן, בזמן שהקטנים יכולים לשחק "בשקט". לא אוהב את זה; מוזיאונים - אצלנו עוד טיפטיפה מוקדם לזה (ה -
בן שנתיים ושבעה חודשים); גני חיות ופינות חי - ה -
מוטרף על כל מה שקשור לחיות, אך אני מחפש משהו קצת יותר מגוון; בסוף, איכשהו, נשארים בבית (שזה גם לא הפתרון המושלם)...

מחשבות

New member
לא להאמין איך הילדים דווקא נהנים

להשתרך אחרינו הבוגרים למלאכתנו המייגעת כמו קניית בגדים בקניון אם בסוף מחכה להם מנת הצ'יפס במקדונלדס.

חנול

New member
או ללכת לאיקאה רק בשביל הנקניקיה

בסוף?... אני מכירה גם כמה אבות כאלו...

מחשבות

New member
ובדרך עושים השלמה לסכינים

מיוחדות שעליהם מפנטזים האבות כשיהפכו לסופר-שפים.

חנול

New member
מוכר..גם אצלנו אבא מחשיב את עצמו

לסופר שף במטבח (וחולם כבר שנים על קיטצ'נאייד...), בפועל מבשל פחות, מפנטז יותר..אבל לזכותו יאמר שכשהוא רוצה הוא מצליח באופן מרשים ביותר את הדברים המתוסבכים ביותר...בשאר הזמן התפקיד שלו הוא להעסיק את הקטנה....אך, איזה קיטורים זה מוציא...

מחשבות

New member
נכון, אוקסימורון, אבל גם גבר מצוי

ושף זה אוקסימורון וגם ריהוט אמיתי ואיקאה זה אוקסימורון.

מחשבות

New member
בכל פעם שאנחנו חושבים לקחתם

למקום רחוק ויקר, ניקח אותם למקום החביב עליהם, הגינה בקרבת הבית. את ההפרש בכסף בין הגינה למקום הרחוק נשים בקופה ונשקיע, בטוח נקנה להם השכלה גבוהה יקרה ונוצצת. אחרי שיהיו בעלי קריירה מזהירה בטח לא יהיה להם זמן לקחת את נכדינו למקומות רחוקים ויקרים.

אנחנו מזמן נטשנו את החלום על טיולים

למקומות רחוקים ומלאי אטרקציות עם שני ילדים באוטו- אחד צורך ומילל אחי שעה של נסיעה והשנייה מקיאה אחרי שעה וחצי של נסיעה ובדרך חזרה, עייפים ומלוכלכים- היא מקטרת שהפסידה את תוכנית הטלויזיה האהובה עליה והוא נרדם ומשבש את סדרי השינה הליליים.

למעלה