אז מה צריך כדי ליהיות שדרן רדיו "טוב" ?

The DDM

New member
אז מה צריך כדי ליהיות שדרן רדיו "טוב" ?

אהלן אנשים חדש פה בפורום, אבל יש לי תחושה שאני אגיע עוד הרבה. לפני כשבוע פנתה אלי ידידה של ידיד של ידידה של ידיד של חבר של ידיד שאמרה לי שהיא מנהלת את תחנת הרדיו המקומית (לא רוצה לתת פרטים ספציפיים, אבל אי-שם בסוף העולם שמאלה ממש רחוק מתל אביב) ושהיא מחפשת שדרן, ומספר אנשים שונים ובלתי תלויים המליץ עלי. מדובר בתחנה קטנה, שמשדרת קצת, יש כמה תלמידי תיכון שמשדרים תוכניות לנוער במסגרת תוכנית של בית הספר (לא יודע אם זה מקומי או בגלל שהם לומדים תקשורת או משהו בסגנון), ופה ושם אותה מנהלת משדרת. מדובר באולפן של אדם אחד, אבל בציוד חדשני וחדש (שנתרם) ברמה מאוד מאוד גבוהה ומקצועית. בכל מקרה, היום הייתי שם והיא הסבירה לי איך עובד הציוד, איך לוחצים על מה... מה עושה מה ובעקרון... איך משדרים מכאן והלאה אני לבדי. אני נורא נמשך לתחום, וזה נורא מעניין אותי, וברגע שהציעו לי מיד אמרתי כן... אבל, תאמת שאין שום קשר אחר ביני לבין רדיו מעולם לא שידרתי, מעולם לא הייתי קשור לאיזהשהיא תחנה... ותאמת, אני כמעט ולא מאזין לרדיו בעצמי (באוטו אני שם רק את השירים שאני אוהב, ואני לא בוטח ברוב תחנות הרדיו שידעו לקלוע למצב הרוח שלי)... אני כן מתעסק עם מוזיקה המון, וכן מבין בנושא המון (לכן כנראה המליצו עלי מכרים) אבל מ'להבין במוזיקה' ל'להבין ברדיו' יש הבדל גדול והדרך עוד ארוכה... השאלה שלי אליכם היא כרגע תאורתית... מה צריך אדם כדי ליהיות שדרן רדיו מוצלח ? מה הכי חשוב ? להכיר שירים ? ליהיות בעל קול רדיופוני ? לדעת לצאת מפדיחות ? בלי קשר אני שמח ליהיות כאן בפורום ואני אשמח לעצות ומידע שיכול לעזור לי אני מתחיל לשדר (פעם בשבוע?) ביולי...

4Z7DHD

New member
שדרן רדיו

בתור שלב ראשון הייתי מרענן דחוף את כל נושא הבנת הנקרא, ולאחר מכן קורא את התיאור המדוייק למדי של מטרת הפורום. והיה וקראת ובכל זאת כתבת את נאומך מעתיק ההרים וחוצב הלהבות - חפש ב - GOOGLE את הערך " שידורי משמרות המהפכה של אחמדניג'ד". לא בטוח שיש להם שם אנשים עם ספה ופנקס לעזרה עבורך, אבל מעבר לשם יעלה את הרמה בשני המקומות............. ובתשובה לשאלתך - יש לך הכל - צניעות, הבנת הנקרא, כושר ביטוי והעיקר - הבנה עמוקה בחיים בעמק הבכא שלנו. בהצלחה

RoboTech

New member
פנה לפורום רדיו

מהפורום כאן אתה תצא יותר משוגע מאשר שדרן רדיו.

4Z7DHD

New member
פורום רדיו

....חוששתני שהוא כבר לא צריך את עזרת הפורום בעניין השגעון................

The DDM

New member
אוקי, טעות בפורום, מסתבר. סליחה. נא למחוק ../images/Emo35.gif

למעלה