אז מה שחר יקר? האם יצא לך לראות את תשדיר הבערת המשואות בערוץ 12?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
כי אם ראית, יכולת להיווכח רחמנא לצלן, שאבי המתבוללים רייכל זימר שם, ואבי נושכי הכריות עברי לידר שם. מה תאמר על זה? רק תראה את מי בחרו להיות אמני הטקס. פויה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
כי אם ראית, יכולת להיווכח רחמנא לצלן, שאבי המתבוללים רייכל זימר שם, ואבי נושכי הכריות עברי לידר שם. מה תאמר על זה? רק תראה את מי בחרו להיות אמני הטקס. פויה.
נווו - מה אני אמור לומר ?

עברי לידר אמן מצויין - חד מיניות תמיד הייתה ותמיד תהיה.

עידן רייכל אמן מצויין - מתבוללים תמיד היו ותמיד יהיו.

לא מבין למה אתה מתכוון.

זורג הרביעי

Well-known member
לא מבין למה אתה מתכוון.
הוא מתכוון שבשגרה אתה נוהג להשמיץ וללכלך על האנשים האלה, אז הוא מזמין אותך לחפור לנו שוב, עושה לך כבוד

נערך לאחרונה ב:

שחר 676

Well-known member
מנהל
הוא מתכוון שבשגרה אתה נוהג להשמיץ וללכלך על האנשים האלה, אז הוא מזמין אותך לחפור לנו שוב, עושה לך כבוד
אין דבר יותר בזוי בעיניי מאשר מתבוללים/גזענים/מתנשאים/צבועים/כזבנים - מה לעשות שכה רבים מהם שמאלנים.

לגבי הקהילה הגאה - כל "חטאי" הוא שאיני מסכים אוטומטית לכל דרישה שלהם שכן מן המפורסמות הוא שכולנו חייבים לתמוך בכל מטרותיהם שהרי אם לא כן יוטבע בכל אחד מאיתנו הכינוי "המופוב"

אבל לכל הנ"ל אין שום קשר לטקס הדלקת המשואות - אין לקשור בין הדברים.

זורג הרביעי

Well-known member
אין דבר יותר בזוי בעיניי מאשר מתבוללים/גזענים/מתנשאים/צבועים/כזבנים - מה לעשות שכה רבים מהם שמאלנים.

לגבי הקהילה הגאה - כל "חטאי" הוא שאיני מסכים אוטומטית לכל דרישה שלהם שכן מן מן המפורסמות הוא שכולנו חייבים לתמוך בכל מטרותיהם שהרי אם לא כן יוטבע בכל אחד מאיתנו הכינוי "המופוב"
ומה עם אוחנה ? יום יום רואים אותו ואתה חושב עליו רע

שחר 676

Well-known member
מנהל
ומה עם אוחנה ? יום יום רואים אותו ואתה חושב עליו רע
אני מאד מאד מעריך את אוחנה - ואני רואה בו אפילו פוטנציאל לראשות ממשלת ישראל לאחר עידן נתניהו.

אדם סופר אינטילגנטי , רהוט , אומר את דעותיו ללא פחד ומשוא פנים , ישר והגון.

אין בינינו תמימות דעים לגבי כל מטרות הקהילה הלהטבית וזה בסדר גמור.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

לא מבין למה אתה מתכוון.
אאוץ'. לא מבין. יופי.
אז הנה, אנסה לעזור לך להבין...
חשבתי שאם ההתבוללות של רייכל מפריעה לך כל כך, אז הסימבוליקה של הצגתו כאמן אורח בטקס המרכזי לא תישא חן בעיניך.
כי למה לבחור ביום העצמאות של עם ישראל בארצו דווקא דמות של מתבולל, שיופיע במרכז הטקס?
ולא. לא אכפת לי שיש חד מיניות ותמיד הייתה. זה אכן חלק מהחיים.
אבל אם לבחור אמן שלו תפקיד בטקס, אז למה דווקא באחד מהקבוצה הזו? מה? נגמרו שאר האמנים?

שחר 676

Well-known member
מנהל

אאוץ'. לא מבין. יופי.
אז הנה, אנסה לעזור לך להבין...
חשבתי שאם ההתבוללות של רייכל מפריעה לך כל כך, אז הסימבוליקה של הצגתו כאמן אורח בטקס המרכזי לא תישא חן בעיניך.
כי למה לבחור ביום העצמאות של עם ישראל בארצו דווקא דמות של מתבולל, שיופיע במרכז הטקס?
ולא. לא אכפת לי שיש חד מיניות ותמיד הייתה. זה אכן חלק מהחיים.
אבל אם לבחור אמן שלו תפקיד בטקס, אז למה דווקא באחד מהקבוצה הזו? מה? נגמרו שאר האמנים?
ברור שההתבוללות של רייכל דוחה אותי אך הטקס אינו עוסק באורחות חייו של רייכל - האיש מביא לטקס את מרכולתו העוסקת באמנות השירה - רייכל הוא בסה"כ קישוט - זה הכל.

לגבי עברי לידר - האם חד מיניותו פוסלת אותו לשיר בטקס - ממש לא.
אין שום הבדל בינו לבין אמן הטרוסקסואל אחר - הוא לא מביא לטקס הדלקת המשואות קונפליקים הנוגעים לחלק מדרישות הקהילה הגאה .

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אז בוא ונאזין
ברור שההתבוללות של רייכל דוחה אותי אך הטקס אינו עוסק באורחות חייו של רייכל - האיש מביא לטקס את מרכולתו העוסקת באמנות השירה - רייכל הוא בסה"כ קישוט - זה הכל.

לגבי עברי לידר - האם חד מיניותו פוסלת אותו לשיר בטקס - ממש לא.
אין שום הבדל בינו לבין אמן הטרוסקסואל אחר - הוא לא מביא לטקס הדלקת המשואות קונפליקים הנוגעים לחלק מדרישות הקהילה הגאה .
למוסיקה הנפלאה של וגנר ובוא ולא נשמיץ את ריכארד שטראוס. כי מרכולתם נהדרת. כי המוסיקה שלהם היא אמנות ולעזאזל מי שהם כאנשים.
מילא, אם תיתן לרייכל פינה נכבדה בפנתיאון המוסיקה הישראלית. מגיע לו. אבל בערב יום העצמאות? למה דווקא? לך חרה שהוא עטה טלית בטקס המילה של ילדיו, אבל אתה נהיה לי שווה נפש כשדווקא הוא מופיע ונוסך אווירה של התבוללות בערב יום העצמאות? אם עדיין לא הבנת? אתה כנראה מתגלה גם כמי שמתקשה להבין עוד כמה דברים. חבל.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אז בוא ונאזין

למוסיקה הנפלאה של וגנר ובוא ולא נשמיץ את ריכארד שטראוס. כי מרכולתם נהדרת. כי המוסיקה שלהם היא אמנות ולעזאזל מי שהם כאנשים.
מילא, אם תיתן לרייכל פינה נכבדה בפנתיאון המוסיקה הישראלית. מגיע לו. אבל בערב יום העצמאות? למה דווקא? לך חרה שהוא עטה טלית בטקס המילה של ילדיו, אבל אתה נהיה לי שווה נפש כשדווקא הוא מופיע ונוסך אווירה של התבוללות בערב יום העצמאות? אם עדיין לא הבנת? אתה כנראה מתגלה גם כמי שמתקשה להבין עוד כמה דברים. חבל.
אתה כנראה לא רוצה להבין.

טקס הדלקת המשואות אמור לייצג את 12 שבטי ישראל - אבל בפועל מיוצגים בו גם בני דתות אחרות כך שהטקס הזה הפך להיות כלל ישראלי בו כל העדות/דתות נוטלים בו חלק - ולכן גם מתבולל שמאלני כמו רייכל יכול לקחת חלק בו מבלי שהנושא יעורר איזשהי בעיה.

יתרה מכך - לא ניתן להשוות בין רייכל לבין וואגנר.

רייכל הוא בסה"כ יהודון מתבולל שמאלני - וואגנר זה משהו אחר לחלוטין.

לי היה חורה אם היו מזמינים את רייכל לפאר טקס המבוסס על טהרת היהדות בלבד - אבל כשמדובר בטקס ישראלי המשתף יהודים , דרוזים , מוסלמים , צ'רקסים ונוצרים... למה זה צריך להפריע לי ?

עכשיו - עשיתי את מיטב יכולתי בכדי לעזור לך להבין - אנא קרא מספר פעמים לפני שתגיב - אנא ממך הגב רק כשדברי יחלחלו אל מוחך באופן מוחלט . תפסיק להביך את עצמך.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אתה כנראה לא רוצה להבין.

טקס הדלקת המשואות אמור לייצג את 12 שבטי ישראל - אבל בפועל מיוצגים בו גם בני דתות אחרות כך שהטקס הזה הפך להיות כלל ישראלי בו כל העדות/דתות נוטלים בו חלק - ולכן גם מתבולל שמאלני כמו רייכל יכול לקחת חלק בו מבלי שהנושא יעורר איזשהי בעיה.

יתרה מכך - לא ניתן להשוות בין רייכל לבין וואגנר.

רייכל הוא בסה"כ יהודון מתבולל שמאלני - וואגנר זה משהו אחר לחלוטין.

לי היה חורה אם היו מזמינים את רייכל לפאר טקס המבוסס על טהרת היהדות בלבד - אבל כשמדובר בטקס ישראלי המשתף יהודים , דרוזים , מוסלמים , צ'רקסים ונוצרים... למה זה צריך להפריע לי ?

עכשיו - עשיתי את מיטב יכולתי בכדי לעזור לך להבין - אנא קרא מספר פעמים לפני שתגיב - אנא ממך הגב רק כשדברי יחלחלו אל מוחך באופן מוחלט . תפסיק להביך את עצמך.
נראה שאתה הוא זה שמביך את עצמו. הדרוזים, הצ'קרסים, המוסלמים והנוצרים שתורמים למדינת ישראל (ואכן תורמים) הם לא בני 12 השבטים.
הם לא היו זקוקים לעצמאות בני ישראל בארצם והם לא זקוקים לה גם היום.
נכון שמדינת ישראל בתור מה שהיא, הצליחה לקדם אותם וללא המדינה הזו, הם היו אולי ממשיכים לחרוש קרקעות בעזרת חמור ומחרשה.
אבל במהות, זהו לא חגם גם אם הם נאמנים למדינה וגם אם הם 'חוגגים' את היום הזה.
אז אם אתה בוחר באמן למופע המרכזי? את תנסה להצדיק את הבחירה במתבולל, שבת.ז. של ילדיו אולי יירשם "נוצרים" ויש גם מצב שהם יפרשו מהארץ ויחיו את חייהם באוסטריה הנאורה. סוף סיפור.

ששש, כנופיית שלטון החוק עלולה לשמוע אותך.
אנחנו מדינה דמוקרטית מאוד מתקדמת וחייבים לחשוב בדיוק כמו שהכנופייה מכתיבה לנו לחשוב.
בשם חופש הביטוי אסור לומר מילה רעה על הומואים או נישואי תערובת

מוטי חוף

Well-known member
כל החיילות לבשו חצאית ארוכה במקום מכנסיים , כעת השמאל חילון יגידו שזאת הדתה רחמנא ליצלן

מוטי חוף

Well-known member

~~ : "האם יצא לך לראות את תשדיר הבערת המשואות בערוץ 12"​

כל יום רואים תשדירי תעמולה של מפלגת התקשורת 11 12 13 ,
שכל מה שרשום במצע שלהם זה : " רק לא ביבי "

dory30

Well-known member

האם יצא לך לראות את תשדיר הבערת המשואות בערוץ 12?​

אני יודע שהשאלה כוונה לגורמים אחרים, אבל אכן ראיתי. היה טקס מרהיב, על אף שמירי רגב ארגנה אותו. במיוחד בזכות מדליקי המשואות, שהאישיות של כולם מזכירה מהי גאווה לאומית אמיתית וטהורה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
נראה שאתה הוא זה שמביך את עצמו. הדרוזים, הצ'קרסים, המוסלמים והנוצרים שתורמים למדינת ישראל (ואכן תורמים) הם לא בני 12 השבטים.
הם לא היו זקוקים לעצמאות בני ישראל בארצם והם לא זקוקים לה גם היום.
נכון שמדינת ישראל בתור מה שהיא, הצליחה לקדם אותם וללא המדינה הזו, הם היו אולי ממשיכים לחרוש קרקעות בעזרת חמור ומחרשה.
אבל במהות, זהו לא חגם גם אם הם נאמנים למדינה וגם אם הם 'חוגגים' את היום הזה.
אז אם אתה בוחר באמן למופע המרכזי? את תנסה להצדיק את הבחירה במתבולל, שבת.ז. של ילדיו אולי יירשם "נוצרים" ויש גם מצב שהם יפרשו מהארץ ויחיו את חייהם באוסטריה הנאורה. סוף סיפור.
עוד פעם - מדובר בטקס שבפועל כולל את
כל הדתות במדינת ישראל - אם הוא היה מבוסס יהדות בלבד הייתי פוסל את רייכל מזמן.

ברור שהדרוזים / הצרקסים / הנוצרים / המוסלמים אינם חלק משניים עשר השבטים אך בעידן הפוליטיקלי קורקט הוחלט כבר מזמן לשתפם באופן מלא ואם לכל הדתות והזרמים מותר להשתתף מה לנו כי נלין על השתתפותו של רייכל ?

מה שאתה כותב זה סתם התחכמות אשר נועדה לסייע לך למלט את עצמך ממבוכה אינטלקטואלית נוספת - אחת מיני רבות.

לא שעית לעצתי - שוב יצאת חבול - חבל.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
עוד פעם - מדובר בטקס שבפועל כולל את
כל הדתות במדינת ישראל - אם הוא היה מבוסס יהדות בלבד הייתי פוסל את רייכל מזמן.

ברור שהדרוזים / הצרקסים / הנוצרים / המוסלמים אינם חלק משניים עשר השבטים אך בעידן הפוליטיקלי קורקט הוחלט כבר מזמן לשתפם באופן מלא ואם לכל הדתות והזרמים מותר להשתתף מה לנו כי נלין על השתתפותו של רייכל ?

מה שאתה כותב זה סתם התחכמות אשר נועדה לסייע לך למלט את עצמך ממבוכה אינטלקטואלית נוספת - אחת מיני רבות.

לא שעית לעצתי - שוב יצאת חבול - חבל.
חבול בעיניך = כבוד בעיני הכלל.

שחר 676

Well-known member
מנהל
חבול בעיניך = כבוד בעיני הכלל.
הטקס הזה כבר מזמן לא שייך לעם היהודי בלבד - היום רואים בו טקס משולב בין כל הדתות.

כמובן שאני הייתי מעדיף שהוא יהיה טקס יהודי בלבד אך בפועל הוא רחוק מלהיות כזה.

היום מדובר בטקס כלל אזרחי - אין מינימום או קורטוב של דת ובמציאות כזאת מה אכפת לי שמתבולל שמאלני כמו רייכל יקח בו חלק.

לפני שאני ישראלי אני יהודי - ואם תשאל את מרבית השמאלנים אני מבטיח לך שהם יגדירו עצמם כישראלים לפני שיגדירו עצמם יהודים.

הטקס הזה הוא טקס ישראלי אשר בו משתתפים כל הישראלים ( נוצרים/דרוזים וכן הלאה) ולכן לא אכפת לי שמתבוללים יככבו בו.

רובו המכריע של מחנה השמאל מצדד בהתבוללות - אז מה לכם כי תלינו כעת ? חחחח

למעלה