אז מי המתמודד האהוב ביותר?

אז מי המתמודד האהוב ביותר? ../images/Emo23.gif

רגע לפני שהעונה החדשה מתחילה (אתם הולכים לשמוע את צירוף המילים הזה די הרבה
) מעניין אותי לדעת איזה מתמודד באמת שבה את ליבכם, כזה שרציתם באמת ובתמים שינצח. בתשובתכם גם פרטו למה, כמה ומדוע. שלי, למשל, הוא יול מהעונה האחרונה. לא רק בגלל שהוא בחור נאה למדי (
) אלא בגלל שמהתחלה היה לו פאסון רגוע, אינטליגנט, מתוחכם, לא מתלהם, היה ברור שהוא פועל מתוך מחשבה אבל כזו שלא מעוורת אותך לחלוטין. בעיניי הוא שיחק את המשחק באופן הוגן מאוד. מהפרק הראשון הוא התחבב עליי וניחשתי שהוא יהיה הזוכה (לראשונה, מי שניחשתי גם אשכרה זכה...
) אז מי המועמד שלכם?

Volldemort

New member
כריסטי (6).....ללא ספק

היא הוכיחה שאין דבר העומד בפני הרצון
היה הכי מגיע לה לנצח.

אין מה לעשות, אני עם סטפני

היא הניצולה האחרונה של השבט היחידי אי פעם שנכבש לחלוטין, והצליחה להתקדם במשחק כנגד כל הסיכויים.

drnaji

New member
ללא ספק ../images/Emo26.gif

אוזי
|דולפין|
המתמודד הכי טוב!חבל לי על השלשיה בגמר כי אחרת אוזי היה זוכה. חבל שהוא לא אישה כי אני לא מוכן לעבור צד

snier1991

New member
איך אוזי היה זוכה?

אם היו 2 התוצאות היו נשארות אותן תוצאות(אף אחד ממילא לא הצביע לבקי) ובקי הייתה מצביעה ליול אז חוץ מלהגדיל את הניצחון שלו לא קרה כלום

drnaji

New member
../images/Emo31.gif אם לא היו 3 בגמר אZ זה היה הולך ככה:

אוזי היה זוכה בשתי החסוניות האחרונות והוא היה הולך לגמר עם בקי! הוא לא ילך עם יול כי יול שחקן טוב אבל לבקי אפ אחד לא יצביע (חוצ מיול) ובכך אוזי היה זוכה.

Edge51

New member
מסכים!../images/Emo45.gif

אחד הטובים שדרכו על התוכנית הזאת שנקראת הישרדות. ענק באתגרים,תרם לשבט בכל דבר,יש לו כריזמה טבעית...אי אפשר שלא לאהוב את אוזי.

Fairywitch

New member
סטפני ורופרט../images/Emo47.gif

למרות שאני חייבת לציין גם את קולין, קימי (הצמחונית), מיסטי, כריסטי (החירשת), כריסטה, סנדרה, ואנדרו סבאג'
היה גם את ההוא שכולם שנאו ואני דווקא אהבתי- טום, אאל"ט.

mordillogirl

New member
רוב קסטרנינו עונה 6

שאני אגיד עוד? הבנאדם גאון וחיפוש קצר ב'גוגל' מוכיח את זה. הוא גרם לאנשים לבטוח בו שוב ושוב (כולל אנשי הברית שלו לאחר בגידה כפולה). יש כאלה שלא אוהבית את אלה שבוגדים בהישרדות, אבל הם הופכים את המשחק להרבה יותר מעניין. רוב כמעט הגיע לגמר (ג'נה הייתה קרובה ללהסכים לברית ה-3 שלהם) ואני מבטיחה לכם, שאם הוא היה מגיע לגמר, הוא היה מנצח.

icy rain drop

New member
יול מדהים ../images/Emo99.gif

ממש רציתי שהוא ינצח. ודי סיכמת למה.. איך קפצתי מאושר כשזה קרה

למעלה