אז מי יודח היום לדעתכם?

אז מי יודח היום לדעתכם?

וואלה כשאני חושבת על זה, בואו נעשה משימות גם בפורום ומי שלא יצליח יועמד להדחה?

בדיוק אבי ואני סיימנו לשוחח בעניין במסנגר

אבי אומר/ת: מה אתה אומר? Riddle Man אומר/ת: אשר ילך Riddle Man אומר/ת: הרי כולם ראו שהוא לא רוצה להשאר אבי אומר/ת: כן... ואתה יודע מה.. Riddle Man אומר/ת: הרי כל מי שיצביע ליוסי יצביע גם לעינב אבי אומר/ת: אמנם הוא היה מאד נחמד כשעשה כפרות לכולם כולל רנין אגב.. אבי אומר/ת: אבל הקטע שלו על רבין.. מגעיל ומטורף אבי אומר/ת: יצא לי החשק ממנו Riddle Man אומר/ת: ראית איזה חגיגה דרום אמריקאית ארגנו להם שם ?? Riddle Man אומר/ת: אבל זה לא חשב .. האינטרנט מלא בקונספרציות כאלה אבי אומר/ת: לא ... לא הסתכלתי Riddle Man אומר/ת: חחח עינב שואלת את צבר מה זה קונספרציה
אבי אומר/ת: בסדר . זה לא אומר שאני צריך לחבב כל מי שתומך בזה... Riddle Man אומר/ת: ברור אבי אומר/ת: עינב סתומה בלחץ Riddle Man אומר/ת: ברור Riddle Man אומר/ת: אני רק אומר שזה לא דבר חדש אבי אומר/ת: סתומה אבי אומר/ת: לא בסדר מצידו... ליכלך לגמרי אבי אומר/ת: ודווקא צבר ריגש כשאמר על אבא שלו אבי אומר/ת: אני יודע שאתה לא חושב כמוני אבל... מה לעשות Riddle Man אומר/ת: אני חושב שצבר עשה הצגה Riddle Man אומר/ת: הוא בכה למצלמות אבי אומר/ת: אולי.. אבי אומר/ת: בכל מקרה.. אבי אומר/ת: סתרו את התיאוריה שלי היום.. אבי אומר/ת: אין אשכנזים מודחים Riddle Man אומר/ת:
Riddle Man אומר/ת: מגדל הקלפים שלך התמוטט אבי אומר/ת: חח כן Riddle Man אומר/ת: תראה... Riddle Man אומר/ת: אם אשר הולך ... Riddle Man אומר/ת: זה אומר שהחל משבוע הבא, כל מי שיעלה להדחה מול יוסי ועינב יודח .. מסתבר שאי אפשר לנצח אותם בהדחות Riddle Man אומר/ת: ולכן האנשים יפסיקו להצביע להם כי הם יפחדו שהם יעלו לגריל יחד איתם אבי אומר/ת: נכון ולכן למרות מה שאמר על רבין, אני בעד שאחד משניהם יודח אבי אומר/ת: בעיקר הפרחה המטומטמת שתעוף כבר Riddle Man אומר/ת: רק אם אחד משניהם ילך הברית בינהם תשבר Riddle Man אומר/ת: משהו מהאנשים שם אמר פעם .. לא זוכר מי שלהצביע ליוסי או עינב זה קול מבוזבז כי אים סיכוי שהקהל ידיח אותם Riddle Man אומר/ת: מה דעתך על אלמונית פלונית ? אתה חושב שהיא הייתה מצליחה להחזיק מעמד בבית של האח הגדול ? אבי אומר/ת: אלמונית בחיים לא הייתה מצליחה להחזיק מעמד . הייתה נשברת אחרי יום. ותיקי? תתאר לך שאין שם אטבים? Riddle Man אומר/ת: תאר לך את תיקי במשימת הבאנג'י .. אבי אומר/ת: חחח גדול. Riddle Man אומר/ת: נראה לך שהיא הייתה עולה על המנוף ?? אבי אומר/ת: אני לא הייתי עולה. יש מתקן דומה באילת.. מפחיד אבי אומר/ת: מצד שני Riddle Man אומר/ת: גם אני .. אבי אומר/ת: אם תקציב הסיגריות שלי היה תלוי בזה... אז עושים חושבים Riddle Man אומר/ת: כן... יש משהו בדבריך Riddle Man אומר/ת: אז בוא נחזור לאלמונית ... אבי אומר/ת: כן.. יותר מעניינת נראה לך שאם אלמונית הייתה זוכה במיליון היא הייתה מזמינה אותנו לארוחה ? אבי אומר/ת: למקדונלדס מקסימום וגם זה... בלי להגדיל Riddle Man אומר/ת: נראה לי היינו מקבלים את הארחות ילדים, כך היתה חוסכת גם את המתנה אבי אומר/ת:
אבי אומר/ת: לו הייתי זכה במיליון אבי אומר/ת: הייתי מזמין את כל הפורום לטיול הלוך ושוב. אבי אומר/ת: לבית לחם. אבי אומר/ת: ואתה? Riddle Man אומר/ת: אני הייתי שוכר מטוס ומטיס את כולם לסוף שבוע בפריז .. אבל זזה אנחנו הגברים .. אנחנו ידועים כנדיבים אבי אומר/ת: מעולה. תמיד ידעתי שאתה לארג'. Riddle Man אומר/ת: גם אתה ... Riddle Man אומר/ת: מילות סיום חמוד שלי ... שיהיה לך לילה טוב, ואל תשכח להתכסות טוב הלילה .. נראה שיהיה קר. שלא תתקרר אבי אומר/ת: חן חן לך ידידי היקר לי מכל ואל תשכח מה שסיכמנו : המפגש לא מבוטל... זה רק אתה אני וזיו נפגשים לסטייקים Riddle Man אומר/ת: ביי יפיוף אבי אומר/ת: ביי נשמה שלי .. ליל מנוחה

קרעתם אותי מצחוק אחים שלי

אבל בכדי לראות אותי על הבנג'י תצטרכו להרדים אותי.... אגב לגבי אטבים לא ראיתי אותם עושים כביסה בכלל...אז למה אטבים...הם מפונקים מקבלים כביסה מוכנה אחרי קיפול וגיהוץ. איזו סיומת יפה יש לכם ממש זוג אוהבים.....חולה עליכם חג שמח

ממש לא'כפת לי מי יודח, העיקר ששיפרה נשארת../images/Emo20.gif

בעיני - מדובר ב"סיסטר" אמיתית...

דהוז

New member
משימה ראשונה-אחל לחבריך חג שמח!

אבל
מבלי להשתמש במילים: "חג", "שמח"..... שאני אתחיל? חג שמח לכולכם... אופס... הודחתי.... 'צטערת....
נסיון אחרון? 'בקשה...
.

למעלה