אז מי ממליץ קצת על רגאיי נשי?

dweck2k

New member
אז מי ממליץ קצת על רגאיי נשי?

או דאנסהול שבחורות שרות? זה משהו שעוד לא נתקלתי בו... דוויק

טובא

New member
הנה כמה מצויינות../images/Emo45.gif

lady SAW-אחת מזמרות הדאנסהל/ראגא הוותיקות בשטח נחשבת למותג בפניי עצמו בג'מייקה CICILE-גם היא זמרת דאנסהל מצויינת וכמובן MACKA DAIMOND-זמרת שחדשה במשחק ונותן דאנסהל מצויין

fleaboy

New member
הממ לא ממש מכיר

אבל אני יודע שיש אחת בשם Maria Griffith ששרה עם טוני רבל... שווה בדיקה למעוניינים\ות

קצת פאונדיישן נשי

רגאיי נשי ותיק יותר מהדאנסהול של היום שטובא סיפר. אין ספק שצריך ביצים בשביל לעלות על במה ועל מיקרופון, כנראה שברגאיי במיוחד. אין לי מושג למה יש הרבה פחות בנות שעושות רגאיי שהתפרסמו. אבל יש והן אחלה! למשל סיסטר קרול(בתמונה), שהוציאה ים אלבומים. היא מלכה אמיתית, מומלץ מאוד לחפש! ישנה גם סיסטר ננסי העתיקה והמשובחת, שהכרתי מהRing The Alarm riddim הישן נושן של טנור סאוו, עם השיר BAM BAM. היא גם ממש טובה. ואם דאנסהול אז חפש באמת את מאקה דיאמונד היא ה-דבר היום בג'מייקה בכל מה שקשור לדאנסהול. נשים נשים נשים...

טובא

New member
דרך אגב גיל

ידעת שלשיר BAM BAM יש גירסה מחשגזת לפנים שלpliers?

אממ רגאיי נשי?!?!!

חח נשמע קצת שוביניסטי.. אמממ בואו נראה איזה שמות עולים לי בראש- Cecil Lady Saw Susan Cadogan Systers Jam Diana King Shila Hylton Dawn Denn Duke Baysee Louchie Lou Michie One Yazz Lindy Layton Ali & Frazier Janet Kay Tanya Stephens Tanya Stevens אממ לא עולה לי כרגע עוד.. מקווה שזה יספיק בינתיים! -כשף!

גלתו

New member
כתבו אותה אבל בשגיאה:

Macka Diamond המלכה יש את Yuh Nuh Ready הקלאסי והענק את Loser עם עוד מישהי מדהימה בשם Cecile (שגם לה יש כמה דברים טובים) ולאחרונה יצא I Need A Man עם Lady G, שגם היא מצויינת Tanya Stephens אחת הזמרות האהובות עליי שראיתי שהזכירו. האלבום שלה, Gangsta Love, פשוט אחד הטובים. היא קצת פחות אגרסיבית מMacka נגיד, אבל היא מדהימה.

למעלה