אז... ממצב?|זבנג|

AsagiSama

New member
../images/Emo176.gifניסיון נואש להחיות את הפורום?XD

הכלטוב, מה איתך? O:

AsagiSama

New member
../images/Emo176.gifהוא גאד בלי קשר, היום הבנתי

אני יותר משנתיים בפורום. [לפי השאלון "מי אני? בואו להכיר את כולם!"] הייתי אז בת עשר ושמונה חודשים, ועכשיו זה 12 ו..9 חודשים. איזה מגניב! D:

De-Panther

New member
../images/Emo6.gifשששש לא לגלות../images/Emo3.gif סתם נו...|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

פשוט בתקופה האחרונה הוא היה יחסית עירני ואז פתאום הוא השתתק שוב. דווקא בחופש כולם נעלמים?

De-Panther

New member
../images/Emo3.gifסתם. תקוע בבית רוב הזמן...|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

עובד מהבית והנה תמונה מלפני חודש אין תמונה מהיום. אין לי חשק לצלם. זה נראה אותו דבר בערך, רק פחות שיער וזקן

../images/Emo15.gif העבודה הורגת אותי ../images/Emo3.gif

הקייטנה שבה אני עובדת היא לא פחות ולא יותר מהגהנום בכבודו ובעצמו. חם, מסריח, שרוף?- יש. (כלומר- אין מזגן) המוני שדים איומים, רעים, מרושעים ומכוערים? -בדוק. (ילדים נוראיים כאלו לא ראיתם בחיים) פרשי אפוקליפסה? להלן- רעב, מגפה, מלחמה - יש, יש ויש! (למי יש זמן לאכול? מי חוטפת מחלות מדבקות? מי הולכים מכות?) גוג ומגוג?- התנחלו בכייף. (צריך שני אנשים בשביל לתפוס את זוג השטנים הללו). ושטן אחד לפקד על הכול?- בינגו יש לנו זוכה! (היאנה הזאת שלא נותנת לנו תקציב ליותר מבריסטול ושלושה טושים) רק עוד שבוע. רק עוד שבוע.

De-Panther

New member
לא אהבתי קייטנות בתור ילד. אז|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

ללכת לעבוד בדבר כזה? למה עשית לעצמך את זה?
כסף זה לא תשובה! ילדים זה רע! זה כמו לנהל פורום עם 400 משתתפים וכמה טרולים שחוגגים

De-Panther

New member
מזכיר לי את המנטרה שלי בצבא..|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

כשממש שיגעו אותי לפני הסוף עוד 4 חודשים משתחרר עוד 3 חודשים משתחרר עוד חודשיים משתחרר עוד שבוע יוצא לחפש"ש עוד 5 ימים יוצא לחפש"ש עוד 4 ימים יוצא לחפש"ש עוד 3 ימים יוצא לחפש"ש עוד יומיים יוצא לחפש"ש ממחר אני בחפש"ש ואין יותר צבא!! ואז במשך החודש חפש"ש שלי: העיקר שעוד פחות מחודש אני כבר משוחרר... על הז** כל השגעונות שלהם שם... עכשיו המנטרה שלי היא: יום שישי פרק חדש של וואן פיס!!

ketty the sheep

New member
זה קצת כמו המנטרה שלי

אם אני מקבלת משכורת ומשלמת שכ"ד אז לא יפנו אותי אם אני מקבלת משכורת ומשלמת שכ"ד אז לא יפנו אותי (ביחד עם 'שישרף ה********פארם, שישרף ה********פארם וכו')

למעלה