אז מסתבר שגם אני כאן.

אז מסתבר שגם אני כאן.../images/Emo13.gif

הרומן שלי עם ניל התחיל בסוף כיתה ז' כשאמא מצאה במחסן את בשורוטו והגישה לי אותו בתמימות. מאז הספקתי לקרוא כמעט את כל הספרים (חוץ מהחדש שאני לא מוצאת בשום מקום), לערער את עולם הקומיקס כפי שהכרתי אותו ולרכוש סאנדמנים רבים (כולם עוד יהיו שלי, יום אחד!), לחפש מישהו לדבר איתו על בלאק אורצ'יד (כי משום מה כל מי שאני מכירה פסח עליו) וכמובן לקבל מניל שתי(!) חתימות. אז אני יודעת שאני נשמעת כמו פאנגירל, אבל זה מה שאני, נסו לקבל אותי בהבנה. ערב צרוף עונג שיהיה לכם.

Aether

New member
ברוכה הבאה! ../images/Emo105.gif

אני דווקא כן קראתי את בלאק אורצ'יד (כי אני מתכוון לקרוא כל מה שניל כתב. נשאר לי ממש מעט, בוקס אוף מג'יק וזוטות), אבל לא כל כך התחברתי איתו, אז אני לא יודע אם אני הבנאדם האידיאלי לדבר איתו עליו...

Yvaine

New member
זה בלאק אורקיד, לא אורצ'יד

Back Orchid, או בעברית סחלב שחור הוא פרח נדיר במיוחד. (התחלתי לקרוא אותו ואני בתהליכים. קומיקס ואני לא הולכים יחד טוב במיוחד) חוץ מזה, פאנגירליזם זה כיף! ^^;

ailag

New member
black orchid

ספר נחמד.. אבל היתה לי בעיה שם עם הציורים. ציורים מפורטים מדי הרבה פעמים גורמים לקריאה פחות לזרום. תשוו עם סנדמן, שרוב אמנות הפנים שם לא משהו מיוחד האמת, אבל הסיפור זורם כי האמנות פשוטה מספיק בשביל לא להסיח את דעתנו מהסיפור. אבל בסה"כ כאמור סיפור נחמד :)

למעלה