אז עכשיו תורי לספר..

Almost me

New member
אז עכשיו תורי לספר..

בעלי הוא הבן האהוב, אז כך שכל מה שקרה לנו ונראה נורא... הרבה יותר גרוע אצל אחיו ואחותו. אחרי סיפור הרכב, הגיע זמן החתונה, חמותי התעקשה שהחתונה תתחלק חצי בחצי עם אמא שלי, ואמא שלי הסכימה לחלוקה, אחרי החתונה כשהגענו לקטע החלוקה, אז התחלי הסיפור של : אבל למה צריך שתי מצלמות? אני אמרתי לכן שאפשר רק אחת, אבל לי היו פחות אורחים בסוף, אבל אני לא חושבת שאני אמורה לשלם גם על השימלה וכו´ וכו´ עד שבסוף אחרי הרבה עצבים סיכמנו שהיא תתן לי כמה שהיא רוצה וזהו, אז היא נתנה בערך רבע מהחתונה כשאת השאר מימנו אנחנו ואמא שלי. כשהגיעה הקטע של רכישת הדירה וההתלבטות היכן לגור, רצינו לקנות דירה קטנה באיזור של המשפחה שלי (מרכז הארץ) שוכנענו על ידיה לקנות בצפון (לידה) וכשנצטרך היא תהיה זאת שתשמור על הילדים, ושחס וחלילה לא נדאג לדירה כי הם שמו בצד על מנת שיוכלו לעזור לנו... כשהגיע התכל´ס קיבלנו חמשת אלפים דולר.. כשהגיעו הילדים אחרי חודש של שימוש כמטפלת (מאחת בצהריים ועד ארבע וחצי) התבשרנו שזה נורא קשה והם עייפים. ושוב זה עדיין רק התחלת הסאגה הארוכה על מנת לא לשעמם אני עושה את זה בטיפטוף.

ר של ניב

New member
אני מתפלאה שהלכתם לגור לידה

איך חשבתם שהיא תעזור לכם. אני לא הייתי עוברת לגור ליד אחת כזו.

anat30g

New member
גם אני שואלת את אותה שאלה

נכוות ממנה פעם אחת בחתונה? בשביל מה לנסות בפעם השניה? היא לא עמדה במילה שלה פעם אחת? למה שתעמוד בפעם השניה? גם אם היא עושה הכל מלב טוב - עדיין זה לא בסדר.

למעלה