אז קצת על הדמויות שלנו...

The LadyKiller

New member
תראי,

היא מאד נואשת לחברים והכל,
אבל תראי את היחס שלה ללאונרד וברנדט.
היא אומרת לשלדון מול הפנים של לאונרד דברים לא כלכך מחמיאים ותמיד מנסה בסיטואציה שהן פני-איימי-ברנדט לצאת כשידה העליונה על ברנדט

גליזה

New member
כבוד על היוזמה. יש לאיימי קטע קצת חזק

על פני, לא?
סוג של המקבילה הנשית ליחסי ראג'ש-הווארד, אבל חד צדדי...

גליזה

New member
כן אבל להווארד וראג'ש לפחות יש קטעים הדדיים

כמו הסצינה שבה הם התנשקו דרך סנסור מוזר כזה

Sivan 85

New member
התמונה הענקית שהיא הביאה לפני די מעידה על זה

זה היה אחד הקטעים הכי מצחיקים שיצא לי לראות, המבט על הפרצוף של פני כשהיא ראתה את התמונה המזוויעה הזאת היה שווה מיליונים.
ואח"כ כל העניין עם זה שברנדט מקנאה ורוצה גם תמונה כזאת...

התסריטאים עשו צעד גאוני בלחבר את השלושה האלה לחברות... זה פשוט הורס מצחוק.

The LadyKiller

New member
ממ לא יודעת אם היא המקבילה אליהם,

זה יותר מזה שכל הילדות שלה לא היו לה חברים והיא רצתה חברה ועכשיו היא לא מבינה איפה עובר הגבול ואיך את *לא* מדברת לחברה שלך.
אבל ללא ספק יש לה אובבסיה גדולה לפני

גליזה

New member
מישהו רוצה לכתוב על ברנדט?

אני אגיד בקצרה שהיא בלונדינית קטנטנה וחכמה, שמה לעשות - לדעתי היא הצלע השווה יותר בצמד ברנדט-הווארד.
אני רוכשת לה הרבה כבוד על שהיא סובלת את השגעונות המוזרים שלו, והנה גם עוד מישהי שהווארד יכול לקנא בה, כי כן - גם ~היא~ ד"ר (והוא, מה לעשות, לא.)

היא אשתו של הווארד בסוף העונה האחרונה ששודרה, ומחכה לו בבית, שיחזור מהחלל.
ועוד כמה מילים - היא מקסימה אמיתית, רק נראה לי שלא ממש כדאי להיות לידה כשהיא עצבנית.

אגב, רק לי נראה שהיא מדובבת את אמא של הווארד? יש להן קול דומה כשברנדט עצבנית.

גם אני חשבתי !!

הייתי בטוחה שהיא מדובבת את אמא של הווארד, אבל בכמה פרקים יצא שהן דיברו אחת עם השניה, אז לא יודעת..
למרות שיכול להיות שפשוט היא מדובבת אותה, ואחר כך משמיעים את זה כהקלטה.

BobboVilla

New member
היא לא מדובבת את האמא

הקול שלה נהיה דומה לקול של האמא רק מהפרק שבו האמא מאושפזת במיון בעקבות קלקול קיבה (כשבהתחלה חושבים שמדובר בהתקף לב), אחרי שהווארד אמר לאמא שלו שהוא מתארס - http://www.youtube.com/watch?v=Wpyjp0eeP3g. חיפשתי את הקטע שבו ברנדט חוזרת מהשיחה עם אמא שלו ומתחילה לדבר כמוה, אבל לא מצאתי.

גם ברשימת הקרדיטים בסוף יש התייחסות ספציפית לאמא שלו
.

גליזה

New member
ואחרונה חביבה, פרייה

אחותו של ראג'.
היא בהחלט האחות המוצלחת יותר במשפחה - עורכת דין מפולפלת (שאפילו הצליחה להוציא את ידו של לאנרד על העליונה בהסכם השותפים, כמה פעמים), נאת מראה ומלאת ביטחון עצמי.
היא הייתה בת זוגו של לאונרד עד שבישרה לו שהיא חוזרת להודו.
השניים ניסו לנהל קשר מרחוק, עד שהתגלה שזה לא ממש עובד - לאונרד התנשק עם מישהי, ופרייה שכבה עם מישהו.
הם נפרדו, ומאז לאונרד מנסה את מזלו שוב בניהול מע' יחסים עם פני (שכרגע אאל"ט עדיין מוגדרת כניסיונית ו"ביתא").

אני בסה"כ אוהבת את פרייה, למרות שלא אהבתי את העקשנות שלה שלאונרד יתרחק מפני (גם אם הבנתי אותה בקטע הזה, אני פשוט אוהבת את לאונרד ופני...)

למעלה