אז תגידו, לא מפריע לכם ולכן..

• פותח הנושא חן.
  • פורסם בתאריך

חן.

New member
אז תגידו, לא מפריע לכם ולכן..

שבתעודת זהות כתוב המצב המשפחתי, כגון: גרוש, גרושה או נשוי? האם יש עוד ארץ בעולם שזה מופיע? בדרכון למשל? לי זה מאד מפריע, מה זה בכלל שייך למי המצב המשפחתי של מישהו? לדעתי זו פגיעה בכבוד האדם וחרותו... מה אתם חושבים? חושבות? :-(

אוריאנה

New member
לי לא

הכל שאלה של איך אתה מסתכל על זה. אני ראיתי את זה כאקט פמיניסטי וחזק בכך שאמרתי לבעלי ללכת. מתתי מפחד אבל עשיתי את זה. אם תראה את הציון בת.ז כמשהו משפיל, כך זה יהיה. אם הוא יראה לך כצל``ש רק תתגאה בו. אוריאנה

יפעת*

New member
אני באמת לא יודעת איך זה נהוג בעולם

לי אישית זה באמת לא מפריע, אני גם לא חושבת שמצב משפחתי כל שהוא, הוא אות קלון לבעליו. אני גם לא רואה במצב המשפחתי של אדם זה או אחר חשיבות כל שהיא, אלא אם אני מתכוונת ליצור איתו קשר רומנטי. אבל אולי יש צדק בדברייך וזה באמת לא צריך להופיע בתעודת הזהות, אם כי גם תעודת הזהות לא משמשת אותנו כל כך הרבה, כך שמי בכלל רואה את זה שם.

תאנה

New member
אני חושבת

שהצורך ברישום המצב המשפחתי בתעודת הזהות כרוך גם בעניינים בירוקרטיים, הרי איך נספר לקופת החולים , לביטוח הלאומי, למס הכנסה ולכל החברים שלהם-מה המצב האמיתי ? בשביל זה יש תעודה: רשום!

גרושין זו לא נכות

שיהיה כתוב - אם את\ה שלם עם ההחלטה להתגרש ... לך עם זה בכבוד לכל מקום....... לי אישית אין בעייה עם זה.

למעלה