אז supirior spiderman... (ספויילרים!)

idodo35

New member
אז supirior spiderman... (ספויילרים!)

כמו שבטח שמתם לב למרות הביקורות מצד אנשים רבים אני דווקא דיי אהבתי את dying wish (הסיפור שהוביל למצב הנוכחי בsupirior) לדעתי זה היה סיפור טוב והפרמיס יהיה מעניין... ואז קראתי את supirior 1 היום
מה אני אגיד התחיל סבבה היה דיי בסיסי לא שום דבר מפוצץ אבל בסדר אבל לאט לאט התחיל להרגיש לי כצת לא טוב לדעתי הם היו צריכים ללכת בכיוון של:
אוטו חוזר מדרכיו ומנסא לחיות חיים גיבוריים
לאורך כמה סיפורים הוא עושה את הדבר שלו
אז פתאום איך שהוא פיטר חוזר
יש שאלה מי יהיה ספיידרמן?
מחליטים שזה פיטר
אוטו עושה מה שהוא עושה (או שיחזור להיות נבל עקב משהו או שיישאר כגיבור העיקר שיעשו את זה כמו שצריך)
אבל במקום כבר מההתחלה רואים שאוטו לא כל כך השתנה... למרות שהוא ניצח את ספיידרמן הוא עדיין לא יכול להתמודד עם העובדה שכל מה שהוא עושה פיטר יקבל עליו קרדיט, הוא ממשיך להתנהג כמו מניאק קטן לMJ וכו' וכו' סך הכל החוברת הרגישה בינונית ביותר אבל הנחתי שמילא זה עכשיו חוברת ראשונה ועכשיו יעשו ככה ועוד כמה חוברות הוא ישלים עם זה שהוא פיטר פרקר ויהפוך באמת לספיידרמן החדש ואז יעשו מה שכתבתי למעלה...
אבל אז בא הטוויסט של הסוף אוטו הביס את הsinister 6 החדשה (שמורכבת מחבורת נבלים סוג ז') ועומד להרוג את בומרנג (אחרי שהוא קרא לתקשורת...) ואז לפטע משהו עוצר אותו! וזו הרוח של פיטר פרקר!!! בולשיט!
זה ממש ממש אכזב אותי אומנם אוטו לא יכול לראות או לשמוע אותו אבל בהחלט, זו הרוח של פיטר. זה לא היה כל כך נורא אם זה היה נגיד המצפון שלו ואוטו פשוט הוזה אותו בצורה של פיטר אבל לא! אוטו לא רואה אותו והרוח אומרת "אני לא יודע איך אבל אני חייב למצוא דרך חזרה!"
זה ממש ממש אכזב אותי

על החוברת הראשונה הם כבר מביאים את זה בלי הסבר בלי כלום out of the blue (האם הזכרתי שהרוח בצבע כחול? כי הרוח בצבע כחול...)
ממש מאוכזב...
אני אתן לחוברת עוד כמה חוברות אבל אם זה לא יישתפר איך שהוא אני כנראה אפרוש

mulon1984

New member
אתה בטוח שזה רוח?

תראה, הרעיון שהבאת פה לגבי איך הסיפור צריך להיות הוא רעיון שבפועל יכול לתפוס קשת שלמה. אז חכה, יכול להיות שזה עוד יבוא.

לגבי הרוח: אני הבנתי שזאת לא רוח, אלא הזיכרון של פיטר, או מה שנשאר ממנו בתוך המוח אליו דוק-אוק פלש. אל תשכח שטכנית זה עדיין המוח של פיטר, וכבר ראינו שההחלפה לא היתה חלקה ולדוק אוק יש את הזיכרונות של פיטר, לדוגמה.

idodo35

New member
בסדר...

אבל בתכלס תחשוב על זה
זה נראה כמו רוח
אף אחד (כולל אוק) לא יכול לשמוע אותו באמת
יש לו מודעות משל עצמו
לא משנה מה זה בדיוק זה פיטר והוא זוכר מה קרה (כולל זה שהוא מת) אז זה לא באמת משנה אם זו רוח או שאריות תודעה אני לא ממש מרוצה...

idodo35

New member
אני מקווה...

דרך הגב גם האומנות דיי ירדה באיכות (ממש רואים את זה לקראת סוף החוברת)

Lion_Heart

Well-known member
לי זה נשמע כמו

נסיון מצד הכותבים להרגיע את הקוראים הכועסים...מעין הבטחה שפיטר עוד יחזור...לא עובד

idodo35

New member
יש מצב

אבל אותי זה סתם מרגיז אם יש לכם את הביצים להפוך את אוק לספיידרמן תעקבו אחרי התוכנית שלכם!!!

Lion_Heart

Well-known member
ובכן קוין סמי'ת שאני

מעריץ ענק שלו אמר שזה לדעתו כנראה לא יחזיק מעמד יותר משנה...אני מקוה ש הוא צודק

למעלה