אז...

dragonit12

New member
אז...

הבחירות הסתיימו. ויש לנו ראשי עיר שנשארו מפעם קודמת. והם ממשיכים בקדנציה(ככה?) גבעתיים - ראובן בן שחר, 79% רמת גן - צבי בר, 55% מה אתם אומרים על זה? שיהיה בהצלחה בחמש השנים הקרובות לראשי העיר שלנו. ומי יתן והם יעשו לנו את הדבר הנכון,ויתנו לנו שקט שלווה וכייף בעיר שלנו

EladLR

New member
כנראה שיש אנשים שלא מבינים מה קורה להם בעיר.

וחבל שכך בכל מקרה נקווה שיהיה טוב ושהמועצה לא תתן לו לבנות כל כך הרבה מגדלים ושמישהו באמת יתעסק בחינוך ובאיכות הסביבה כמו שצריך

מישהו יודע למה אין אזכור לרמת גן וגבעתיים

באתר של וואי נט ושל מעריב? שחכו אותנו שם...

טיפ_טיפ

New member
../images/Emo196.gifדרגונית תתבגרי

בבחירות בר"ג הצביעו רק 30% מבעלי זכות ההצבעה 70% מתושבי העיר נישארו בבית 70%!!!! כנראה שהדמוקרטיה מיותרת בר"ג כי אנשים לא יודעים לנצל אותה! http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3621744,00.html מאוד ייתכן שצבי בר הוא אדם נפלא, אבל לר"ג הוא גרוע הבניה הרוויה בכל חלקי העיר ללא שידרוג מערכת הכבישים והתחבורה הציבורית חוסר היחס למיחזור, זיהום אוויר ואיכות סביבה יחנקו את כולנו (פשוטו כמשמעו). את צבי בר מעניינים האינטרסים של צבי בר, דהיינו כסף וקשרים עם אנשי עסקים שמקדמים את הבניה הרוויה , ומזרימים כסף לעירייה. ומה איתי? אני עדיין תקועה בפקק ברחוב הירדן שרק הולך ומחמיר עם כל בנייה של גורד שחקים במרום נווה או בנווה יהושוע. ושוב תודה לצבי בר שדורך לי ולכל תושבי השכונה על הראש.

כמה שאת צודק

אני לא מבין איך זה שאנשים אוהבים שדורכים עלהם מה כל כך טוב בבר חינוך אין נקיון אין מקומות בילוי בערב לנוער אין אבל מה יש ... מגדלים יש פקקים יש זוהמה בשפע . אני מאמין שאולי עם מוסרי וזינגר היו מתאחדים אולי היה איזה מהפך אבל נמשיך לסבול עוד 5 שנים

צבי בר תקף אתמול אישה

צבי בר אתמול בסביבות השעה ה17.00 לערך הוא תקף אישה וגידף אישה בכניסה לבית ספר גבעולים לאחר שהיא פנתה אליו ואמרה שהיא לא תצביע לו בגלל שהיא פנתה אליו בבקשה להיפגש איתה והוא לא חזר אליה זה ראש עיר מושחת !

למעלה