אחים וחתונות-

Russet

New member
אחים וחתונות-

אני קצת פורה היום, סופסופ יש לי גישה לנט מהאונ' והאקספלורר אשכרה עובד ביום שני ראינו גני אירועים ויצא לי להראות למש' שלי, בגלל שאני הראשונה אין לי מושג עד כמה לערב את האחיות שלי, הגדולה מאוד מעורבת בגלל המרחק והגעגועים אליה- פשוט יוצא שאנחנו מדברות המון הקטנות לא ממש קולטות מה מתרחש רק שאני אלבש שמלת כלה ואף אחד לא יגיד להן מה לעשות ומתי ללכת לישון, רצינו לתת להן תפקידים ממשיים בחתונה אבל אני לא רוצה שבסוף הן לא יעשו אותם או יעשו ויתבאסו שנתתי להן מטלות כמו לקחת כל אחת מצלמה חד פעמית ולצלם כמה שיותר או לדאוג לנו לאספקת מים שוטפת וכאלה, מה אתם אומרים? *תגידו- רק החבר שלי שרוט ורוצה שהכלבה תביא את הטבעות כשתהיה על הגב שלה כרית עם טבעות?

זה מה שקורה כשאני עוזבת אותך במסנג' ../images/Emo3.gif

יש כבר תאריך אגב?
אני מנסה להיזכר בחתונה של אחותי, לא ממש הייתי מעורבת, אבל כן היא הראתה לי את אולם האירועים ורצתה לשמוע את דעתי אבל אולי זה בגלל שהייתי לקראת סיום התיכון בזמנו והייתי די בוגרת כבר אז. לגבי תפקידים- תשאלי אותן אם הן רוצות יותר לקראת האירוע, אבל לא חושבת שמשהו כמו צילום או אספקת מים, אלא משהו יותר בטקס עצמו- אולי שהן יביאו את הטבעות ויתנו להן שנייה לפני ממש את הטבעות שלא ייאבדו.

Russet

New member
2.4

לא, הוא מתעקש שהכלבה שלנו תביא את הטבעות... סביר שאתן להן ולבן דוד שלו שבאותו גיל לפזר את הפרחים לפני הכניסה לחופה

למעלה