אחלה פורום.....

piggy

New member
אחלה פורום......./images/Emo6.gif

היי כולם , אני בת 24 ומתכננת לעבור לגור עם שותפים (שאני ימצא עבודה בעזרת ה') אני דווקא נהנת בבית הורים יש לי חדר משלי יש לי רק אח אחד והוא רוב הזמן בצבא ויש לי הכל אבל דיי מספיק כמה אפשר להיות בבית הגיע הזמן להתבגר....אגב ברגע שאנחנו מחוץ לבית אנחנו מעריכים יותר את הבית... בהצלחה לכולם
יום נעים

marysia

New member
לא סתם חשבתי לתרום ידע....

אם היית מחפשת באזור יותר במרכז אז הייתי יכולה להיות יותר מועילה. בירושלים אין לי שום ידע.

kiticat

New member
הרעיון של הפורום הוא באמת רעיון

מעולה. והוא כבר עומד לי באחורי המחשבה חודש פלוס. ישנו איזו הגבלה על מספר פורמים שמותר למנהל לנהל, ולכן היו בעיות שאני אנהל את הפורום הזה. אך מכיוון שהנושא חשוב, ואף מנהל אחר לא הרים את הכפפה, קרה מקרה יוצא דופן ואני קיבלתי את ההנהלה כאן. את גרה באיזור ירושלים, או שאת מחפשת באיזור אחר?

zvikel

New member
כמה בדיוק?

כמה פורומים בדיוק את מנהלת? ולפי הפרופיל שלך את תלמידת תיכון לא כדאי שאת פורום עומדים על הרגליים ינהל מישהו\י שעומדים על הרגליים? לפי התגובות והחישובים יש כאן מספיק כאלו חוץ מזה באמת רעיון טוב ואחלה פורום

kiticat

New member
4 פורמים - כולל הנוכחי.

אני סיימתי תיכון. בוגרת תיכון! למעשה, אני וההורים שלי מאוד מתנגשים רעיונית, ובעיקר מכיוון שאני יוצאת בשאלה. הגיוס שלי כנראה יתאחר בחצי שנה. מכיוון שאני עדין בתהליכים והאמת שכרגע לא ידוע לי אם בכלל יגייסו אותי (בעיות רפואיות). מעבר לעובדה שהצעתי את עניין ניהול הפורום הזה בפורום מנהלים, לא היה באמת מישהו מתאים יותר ממני לדוג' שהציע את עצמו. הרעיון של הפורום הוא לתת מהידע שלך. וגם אם הוא לא מעשי, אני כבר עשיתי מחקר שטח. זה בהחלט משהו שאני דוגלת בו, ושואפת אליו. אני גם מודעת לכך, שעוד לפני שעוזבים את הבית, צריך כסף ביד. כרגע אני מחפשת עבודה. ומוציאה רישיון (סיפרתי לכם שעברתי תיאוריה יום רביעי, תיאוריה שלישית, כשאת השנייה שלי עשיתי באוגוסט?). ברגע שתהיה לי עבודה תקצר הדרך לעצמאות כלכלית סופית. אני מחשבת כל צעד, ולא עושה דברים מטופשים. אין לי בעיה לצרף בשלב מאוחר יותר לניהול, אדם עם פעולות בשטח. זה לא בכלל לא נשלל. אך כרגע, הפורום עדין בחיתוליו, ובכל זאת- אם הנהלת הפורמים אישרה לי את הבקשה, הרי שהיה לה בסיס....

למעלה