אחלה שפתחתם פורום...

MחושגZ

New member
אחלה שפתחתם פורום...

אבל מצד שני- זה יוריד הרבה הודעות שעד עכשיו היה בפורום מוסיקה שחורה, לא? אני חושב שפורום מוסיקה שחורה יצטמצם, כי סאב והצל היו נושאים מאוד מרכזיים בו...

DoubleD

New member
../images/Emo70.gifאני שמחה ששאלת.. :)

כי בשביל זה הכנתי תשובה:
סאבלימינל והצל תמיד ישארו נושא כלשהו בפורום מוזיקה שחורה מפני שאי אפשר להפריד בין הנושאים, אם תרצו או לא- זה עדיין כלול בכך. המטרה של פורום זה, הוא להביא ´נקודת מפגש´ לאנשים שמעוניינים בפרט בסאב´ והצל... אין כל מטרה להפריד, אלא רק לרכז. הנושא הזה כאן הוא בכוונה להרחיב יותר- מה שבפורום ´מוזיקה שחורה´ לא כדאי לעשות מפני שלמרות שזהו נושא גדול בימינו, זה אוכל את כל שאר הנושאים (שבאותה מידה חשובים אך אי אפשר לשים בפורומים אחרים מפני שהם עדיין לא מפותחים מספיק). ככה שזה לא מגביל אותך מלדבר על סאבלימינל והצל בפורום מוזיקה שחורה, אך כאן תוכל להתמקד רק בנושא הזה וכל הסובב אותו (כשאתה רוצה/אם אתה רוצה..). (אני צודקת או שאני צודקת?...
) מקווה שעניתי. |נשיכה|DouBle-D-

Itai S

New member
תגובה- אין שום ניגוד בין הפורומים

כמובן שימשיכו לדבר על סאב והצל גם בפורום מוזיקה שחורה,(והם לא היו עד כדי כך נושא מרכזי בפורום מוזיקה שחורה). הפורום הזה בא במטרה שיהיה מקום לכל מי שאוהב אותם/ את המוזיקה שלהם, ו/או כל מי שיש לו משהו להגיד בנושא, זה פורום ממוקד לנושא ספציפי, פורום מוזיקה שחורה הוא רחב יותר, וכמו שפורום אמינם ופורום שבק ס´ לא פגעו בפורום מוזיקה שחורה אין סיבה שזה יקרה גם עכשיו

MחושגZ

New member
לא דיברו הרבה על שב"ק

בפורום מוסיקה שחורה, על אמינם יותר. קיבלתי את התשובות של שניכם, סבבה! ובהצלחה עם הפורום... ורגע- למה שינית את הכינוי שלך מ- 2Pac4Ever?

למעלה