אחריות לאומית

ערב רב

New member
הוא הביא לנו את הגירוש המשחית

ואת נצחון הטרור. כל עזה חגגה בזכות שרון, העיתון הרשמי של הרשות הציג קריקטורה של שרון כסופרמן, שרון הוא גיבור העולם הערבי בזכות פשעיו בגוש-קטיף.

ערב רב

New member
אתה חוזר על עצמך כמו תקליט

של ג'ינגל בחירות. הפורום הזה לא נועד לתעמולה זולה.

ערב רב

New member
ניכר בבירור שעברת קורס תועמלנות

באחד מהקמפוסים הידועים ברפובליקה הסובייטית.

תרגיש טוב!

התנתקות מבורכת?! אתה על סמים?! ההתנתקות היא אסון(ואל תחשוב שאני דתי, להפך אני אתיאיסט), היא קטסטרופה! אלפי אנשים פונו מביתם, טראומה לאומית וגם למפונים! אלפי בני נוער עוברים משבר אמונה, מדרדרים לאלכוהול, סמים, מחלות נפש, ההתנתקות עלתה למדינה הון עתק! מליארדים על גבי מליארדים נשפכו, איזה תועלת כלכלית יש בה?! איבדנו קלף מיקוח גדול מאוד במו"מ העתידי שלנו! פילוג קשה בעם בין ימן לשמאל, חילונים ודתיים. פשוט טרגדיה לאומית! למרות שאני מאמין ששרון הוא מנהיג טוב, אבל הוא עשה טעות כל כך קשה, שטות לא מהעולם הזה! עד ההתנתקות הוא היה מעולה!

יהווה החדש? מי היה קודם?

ההתנתקות לא הייתה טראומה לאומית, ממש לא, הבגידה של המשיחיסטים לעומת זאת...

ההתנתקות גרמה להמון חורבן במדינה

הזאת, בני נוער חדורי אמונה, עכשיו נמצאים במשבר שהם מדרדרים לאלכוהול, סמים, מוסדות סגורים, התוכנית הזאת עלתה מליארדים! לא הרווחנו כלכלית כלום! רק הפסדנו! הפסדנו קלף מיקוח חשוב מאוד במו"מ עתידי! הפילוג שהיה התרחב, ועכשיו אתה אומר לי שזאת לא טראומה לאומית! היא יושבת שלישית אחרי מלחמת יום הכיפור ורצח יצחק רבין ז"ל.

ההתנתקות רק העירה שדים רדומים

הם בגדו במדינה בגלל שהחלטה שהתקבלה פעמיים בכנסת נבחרת לא הייתה לטעמם. הם בגדו כי הם גייס חמישי ותו לא.

omer87

New member
צריך לתת לו צאנס../images/Emo88.gif

אהה.... הוא כבר קיבל??? מה?? יותר מאחד??? באמת??? אז קבלו ביטול!!! למרות שלפי הגרף הוא משתפר(מי יודע מה יהיה בשנה הבאה
)

למעלה