אחרי הדיקור!

בנצ100

New member
אחרי הדיקור!

איזה יופי לבוא ולגלות שעברנו דירה (ואפילו לא הייתי צריכה לעזור לארוז!). נחמד לנו בבית החדש וכל החתימות המרגשות חזרו. אז פרופ' צלאל המהולל דקר אותי בעדינות מרובה הבוקר, היה כל כך חביב ונעים, וגם זריז להפליא. ב-9:00 מילאנו טפסים באסותא וב-10:00 נשכבתי כבר במיטה בבית בהרצליה - אחרי. וחוץ מזה היה לי חלום מוזר בבוקר. משהו, שאני לא יודעת מה הוא היה, אבל ברור לי שזה מין מלאך, הסביר לי שלא יכול להיות רע בדיקור. כי רע הוא בעצם טוב. זה קצת מוזר, ואני לא יודעת למה הכוונה (היה מוקדם בבוקר לדיון פילוסופי) אבל זה גם נתן לי קצת בטחון כזה - אולי מישהו שומר עלינו הפעם מלמעלה? נחמד לחשוב ככה. והנה - בדיקה ראשונה בהריון הזה שאני לא בוכה! והייתי מאוד רגועה יחסית לפעמים הקודמות. טוב, בעצם יש עוד סיבה - הנסיך הקטן בועט הרבה, ואני יודעת שהוא שם איתי כל הזמן. וזה מרגיע מאוד.

שלי34

New member
בנצ יקרה

תנוחי היום ומחר אני מאחלת לך מכל ה
תוצאות תקינות
והמשך הריון תקין מחזיקה אצבעות חזק חזק.

יופי שזה עבר ואת רגועה ובעצם למה לא

הכל הולך להיות לך טוב הפעם. שתהיה לך שבת נפלאה. חיבוקים והמון לך ולנסיכון

בנצ100

New member
מה זה "לך"?

"לנו". לכו-לנו. יהיה טוב הפעם. קראתי כתבה על ההכנות הנפשיות של ספורטאים באולימפיאדה. ופתאום חשבתי שאנחנו צריכות בדיוק את אותה הכנה - אמונה חזקה שהרגע הגדול בוא יבוא, ושהפעם הוא יהיה מוצלח. לנסות לחשוב חזק על ההצלחות בחיים ולא לתת לכשלונות לאיים ולהשתלט. ועכשיו צריך לתרגל...

happy

New member
יופי שאת אחרי

תנוחי ותתפנקי בבית. מחזיקה אצבעות שהתוצאות יהיו תקינות (אין שום סיבה בעולם שלא).

Tנקר בל

New member
וכבר עברו לך היומיים הראשונים

כשעוברים את הדיקור ואת היומיים הראשונים הכל הרבה יותר רגוע, נכון? מחזיקה לך אצבעות לתוצאות טובות (ומשוכנעת שהן אכן יגיעו.

mikush2

New member
בנצ יקרה

איך את מרגישה? מחזיקה לך אצבעות לתוצאות תקינות.

בנצ100

New member
ומה איתך?

אני בסדר. מחכה בסבלנות (?) לתוצאות ומאמינה שיהיה בסדר. מנסה לשמור על שלווה ועל עצמי מפני המחשבות הרעות ורוב הזמן מצליחה בזה לא רע... ואת? מה שלומך?

רונה 4

New member
נפלא שאת רגועה ואכן אין סיבה שלא!

כמובן שהכל יהיה בסדר כי זה מגיע לכם ונראה לי שהמלאך הזה באמת שומר עליכם, וכי הפורום הזה עשה רק מזל טוב למי שכאן, טפו טפו טפו! וגם אנחנו נעזור קצת מרחוק עם אצבעות בידיים וברגליים.

משוש30

New member
בנצ יקרה! ../images/Emo24.gif

אנחנו מכירות מהריון ולידה. ומאז הסיפור הטראגי שלך אני "עוקבת" אחריך באובדן הריון מדי פעם. רק לראות מרחוק מה שלומך ואיך את מחזיקה מעמד. והאמת נכנסתי לפורום הזה לבדוק אולי אולי את במקרה כאן ואין לך מושג כמה שמחתי לראות שהנה כבר הגעת למי שפיר. זה אולי קצת טיפשי אבל הסיפור שלך לא עזב אותי ורציתי שתדעי שיש מי שדואג לך גם "בין הצללים" האינטרנטיים...

למעלה