אחרי סקירה מוקדמת

נוריה

New member
אחרי סקירה מוקדמת../images/Emo9.gif

סוף סוף הגיע היום הזה, שאני רואה בו כל איבר ואיבר (כמעט), ומקבלת איזו זריקת הרגעה לעוד כמה שבועות. היינו אצל ד"ר נילי ינאי, הרופאה הקבועה שלי לסקירות. ובאמת היה נהדר, טפו טפו טפו... ולמרות התחזיות שלי (לפי מדד ההקאות והבחילות), יש לי בן ולא בת. לא, אני לא מאוכזבת ממש. רק קצת... אל תכעסו. פשוט, חשבתי שאולי הפעם תהיה לי ילדה... מאד רציתי אחות לרותם ומאד רציתי בת אחרי שאיבדתי... וזה לא שאני לא שמחה - אני כ"כ מאושרת שהעובר הזה פשוט מושלם וכבר ב- US נראה יפה תואר ומדהים ופעיל. אבל פתאום היום הרגשתי את החלל הזה ואני לא מפסיקה לבכות כל היום. אז נילי אמרה שאם זו היתה בת הייתי בוכה פי שתיים... היא אמרה שאולי אני חושבת שהריון עם בת יתקן משהו, אבל אצלה (גם היא איבדה בת בסוף הריון) הבן שבא אח"כ עשה את שלו ואולי אני משליכה על מין העובר יותר מדי ופשוט צריכה להשלים עם זה שהקושי עם המתח והחרדה בהריון תמיד יהיה שם, בן או בת, הריון שלישי, חמישי או עשירי. וזה נכון. ארבע שנים אחרי, ואני בוכה יותר מבהריון של טל. בכל אופן, עמי כמובן אמר שהכל מותר לי, גם להיות מאוכזבת וגם לבכות אבל הוא מאד מאד מאושר ונרגש ומבטיח לי שיהיו לנו עוד מלא נסיונות לכל המינים. עמי רוצה עשרה ילדים... אז אמרתי לו שכל עוד יש בנים, ההריונות ימשיכו עד שתגיע עוד בת. טוב, אז אחרי שגמרתי להתבכיין על שטויות שקשורות לפורומים אחרים
אז אני בפרוש רגועה יותר והרשתי לעצמי ללכת היום עם בגדים שלא מסתירים את בטני. ואתן הראשונות שבאתי לעדכן. נשיקות לכולכן

happy

New member
מאושרת בשבילך

בטוחה שברגע שתחזיקי אותו בידים את תהיה האמא המאושרת ביותר בעולם. מחזיקה אצבעות להמשך הכי משעמם וקל

2קשת

New member
ישששששש! כמה טוב לשמוע

נוריה מתוקה, שמעכשיו ועד סוף ההריון כל ה"צרות" שלך יהיו שייכות אך ורק לפורומים אחרים! (מפורום "מוסכים" ועד "צבע הבורדר לאן?"
) אני מזדהה, גם אני רציתי בת, ורק כדי שההריון הזה יהיה לא-דומה-בכלום לזה שהיה לפניו. אבל כל עוד הוא בריא ומאושר לו שם בפנים, אז גם אני! שיהיו לך רק בשורות טובות ורק ימים רגועים ושמחים!

עד חצות

New member
מז"ט על הסקירה המוצלחת

ובעיקר על הבולבול . אני מאוד רציתי בן ותהיה לי בת וכן,התאכזבתי אבל בשורה תחתונה העיקר שיהיו בריאים ובטוח שבעתיד תהיה לך בת ולי בן.אמן

שלי34

New member
../images/Emo140.gif אני שמחה איתך

שהסקירה יצאה תקינה והכל בסדר הפעם בן ובפעם הבאה בת. הכי חשוב שיהיו בריאים נכון? מאחלת לך המשך הריון תקין, נוריה יקרה.

טאניוש

New member
העיקר שהוא בריא ../images/Emo57.gif

יהיו לכם עוד בנים ובנות,גם 10 אם תרצו!

איזה יופי! כל כך שמחה בשבילך!

עמי צודק - כל מגוון הרגשות מותר לך, אבל הכי חשוב - הסקירה בסדר! מחזיקה אצבעות שהכל הכל יהיה תקין גם בהמשך!

נוריה

New member
חגית!

אני לא מרשה לך לכתוב מול המחשב. רק לחשוב מחשבות חיוביות. תאמיני לי שידעתי שאת קוראת את ההודעה שלי לפני שכתבת תגובה. תדאגי לגוף בריא לקראת הפעם הבאה. את יודעת, כדי שתוכלי להחזיק ולהניק... מתגעגעת

Tנקר בל

New member
נוריה - איזה יופי!

אני כל כך שחה לשמוע שהכל בסדר. אני כל כך מבינה את הרצון שלך דווקא לבת. אני מצטערת שהצורך שלך לא התממש בפעם הזו, תנסי לחשוב שאת נמצאת עוד כמה חודשים קדימה, וכבר מחזיקה אותו, ולא מוותרת עליו בשביל אף בת אחרת בעולם, ואם מבחינתך הדרך פנויה לעוד נסיונות - אז יש לך ביכוי של 50% לפעם הבאה. גם אני הייתי ממש במתח, ורציתי מאוד בת. יש לי שני בנים, ואיבדתי בת. תהיתי אם אני אבכה על מיטת האולטרה סאונד אם יסתבר שזה בן, אבל היה לי ברור שזה יהיה קשה. הייתי באמת מאושרת לשמוע שזו בת, ובער לי מאוד לדעת כבר מה המין, בניגוד להריונות הקודמים, שבהם זה לא היה כל כך חשוב לי (פעם קודמת - שמחתי שתהיה לי בת אחרי שני בנים, אבל הפעם - זה היה ממש אקוטי). אני הרבה פעמים קוראת ושומעת שאחרי אובדן מבינים שהמין לא חשוב, וחשובה רק הבריאות של הוולד, אבל אצלי כאמור זה ממש לא היה כך, ושמחתי עכשיו לגלות שגם אצלך ואצל אחרות זה לא כך. טוב שזכית להגיע לרופאה כל כך מבינה ואמפתית. היא נשמעת מקסימה. מצער אותי לשמוע שההריון הזה קשה לך יותר מההריון של טל. הייתי בטוחה שאחרי הריון מוצלח אחד יש תיקון, וכבר קל יותר בהריון הבא. כבר כתבתי לך פעם שאת זריקת העידוד שלי כל פעם שקשה לי - אני חושבת על ההריון של טל שלך, ומתעודדת (בגלל שסיפור האובדן שלנו כל כך דומה). איזה אומץ יש לך ולעמי, לרצות עשרה ילדים. אני פעם רציתי הרבה ילדים, אבל היום אני לא חושבת שאני ארצה עוד הריון אחרי ההריון המתוח הזה, עם כל התרופות שאני נוטלת בו. הגברים שלי בבית מאוד מאוכזבים - הבן הבכור רוצה 2000 ילדים
השני מסתפק בחמישים, ובעלי - טוב, הוא ריאלי, עשרים מספיקים לו...

נוריה

New member
לכל אחת ואחת מכן, נהדרות!

עבר לו אחה"צ שלם שבו פגשנו את המורה של כתה א' וזה קצת החזיר אותי למציאות ולמרוץ (ולהתרגשות! אמאל'ה, כתה א'?). וגם החזיר אותי לפרופורציות... אני מרגישה שרק כאן יש לי את הלגיטימציה לומר מה אני מרגישה ושזה יתקבל בלי שישפטו אותי. כלומר, פה, וגם בחדר של הרופאה הרגשתי שהכל לגיטימי. וזה יאמר בהחלט לזכותה של הרופאה המדהימה הזו. מה שהיא אמרה, אגב, כפי שציינתי, היה ממקום של אובדן שגם היא חוותה לפני שנים רבות. וטינקר, רק שתדעי שהיתה תקופה ששקלתי לא לקחת בכלל אמצעי מניעה כי אני לא רוצה יותר מדי לתכנן כי רק ככה יהיו לי "הרבה" ילדים בהתחשב בתקריות המילדותיות שקורות לי פה ושם. אח"כ ראינו שכל הריון אצלנו זו פשיטת רגל, אז ירדנו מעידוד הילודה המוגבר במשפחה שלנו
אני חושבת שאחרי הלידה יש איזה חיזוק שמאפשר לנו ללכת על כל הקופה שוב ושוב וכל פעם שאני נכנסת ל"בור" הזה שנקרא הריון אני שואלת איך אני עושה את זה לעצמי עוד פעם. והנה, אני עושה את זה עוד פעם. הרצון להרות, לגדל הרבה ילדים, לשבת בשולחן שבת עם משפחה גדולה, לצעוק על 4 ילדים שיתנו לך לישון בצהריים במקום על אחד או שניים
- זה חזק ממני כנראה.

בנצ100

New member
סחתיין על הבן...

כן, גם אני הייתי קצת מאוכזבת לשמוע שזה בן, אבל אני בטוחה שיהיו מספיק רגעים מאושרים אח"כ בשביל שאני לא אצטער בכלל. והעיקר העיקר - בריא, שלם, מושלם - הכל הכל טוב! מצוין!

../images/Emo49.gif ל../images/Emo150.gif שבחבורה

איזה כיף
תודה ששיתפת אותנו. מותר גם לנו {אני מרשה לעצמי, לפעמים} לבכות ולקטר על שטויות וגם לפעמים להשתעשע באיזה שם נבחר לה {ביני לבין עצמי} או איך נקשט את החדר וכמה שזה נשמע כמו "צרות של עשירים" או פריבילגייה, כי אני לא יודעת איך זה ייגמר, אני נותנת לעצמי להיסחף, מדברת איתה
ואוהבת אותה בשקט בשקט. יש לך פה מקום לקטר, להגיד שאת רוצה בת {גם אני רציתי ולא הרגשתי אשמה} להגיד הכל, אנחנו כאן בשבילך. שיהיה המשך מוצלח וכיפי.

נוריה

New member
שוב תודה לכולכן!

מבטיחה להמשיך לשמוח. רק דמעות של אושר...

../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

איזה בשורות טובות. נשמע שיש לך רופאה נפלאה (חבל שהיא עברה את העצב הזה שודאי הוסיף לרגישותה). אחרי כל בדיקה, טובה יותר או פחות, הייתי נכנסת לדכדוך של יומיים. אני חושבת שזה גם סוג של נפילת מתח. חברה פעם אמרה לי שאנשים לא יודעים כמה קשה להיות אופטימיים כל הזמן וזה נכון, אז אחרי בדיקה, דווקא בגלל שהיא טובה כל כך, מותר טיפה לנח.

רונה 4

New member
את בסה"כ אנושית ../images/Emo24.gif

עם כל הודעה נוספת שלך אני נדהמת כמה שאני מזדהה עם הסיפור שלך יותר. גם אני איבדתי בת אחרי הפסקת דופק בשבוע מאוחר (37), שהיתה אמורה להיות אחות קטנה לבתי הבכורה. אחרי הלידה אמרתי לבעלי שרק בת נוספת תהווה עבורי פיצוי למה שאיבדנו, ושאם זה יהיה בן מאוד אתאכזב. אז ניסינו כל מה שאפשר, כולל דיאטות מכוונות והפסקת הנסיונות ביום הביוץ עצמו, למרות שבעלי טען שאנחנו צריכים פשוט לתת לזה לקרות וזהו. אני התעקשתי. נכנסנו מיד להריון נוסף (חודשיים אחרי), והייתי בטוחה שזו בת נוספת, והוא הסתיים בשבוע 7. באותו רגע הבנתי שהכל עבורי בעצם כל-כך לא בטוח, ושכל מה שאני רוצה זה להביא את הילד הבא לעולם כבר, ולא משנה לי בכלל מה זה יהיה (אולי אפילו עדיף הפעם בן כדי שהוא יסתיים אחרת). כשהרופא בסקירה אמר לי שזה בן, בעלי מיד שאל: את מאוכזבת? ואמרתי שאני לא חושבת במובנים האלה כבר, אני רק רוצה שהוא יהיה בסדר ושייצא אלי כבר (בע"ה). מה שכן, בגלל שהמין שונה זה באמת גורם לי להרגיש שזה משהו חדש לגמרי הפעם ולא פיצוי על מה שקרה. ואני כל הזמן חושבת שבע"ה כשהכל יסתיים בטוב הפעם
, בילד הבא דווקא כן ארצה מאוד שוב בת כאחות לשני וכפיצוי לי, ואני כל-כך מבינה אותך בקטע הזה. זה כל-כך טבעי שתרצי למלא את החלל. אני מאחלת לכם משפחה גדולה ורועשת, ואני בטוחה שעוד תחבקו משני המינים בעתיד. ולסיום נזכרתי במה שהבת המדהימה שלך אמרה לחברה שלה, שלה זה לא משנה היא רק רוצה תינוק בבית... אז המון איחולים על הסקירה המצויינת, שימשיך כך תקין ומשעמם.

נוריה

New member
רונה ../images/Emo24.gif

קודם כל תודה על דברייך החמים. אני מקבלת פה לא אחת תגובות כאלו של בנות שמזדהות ושיש מין משהו נורא דומה בסיפור. כך הרגשתי כשקראתי את הספר של יעל בשור "להפרד לפני שמכירים". הבהיל אותי כמה שזה היה דומה לסיפור שלי. אח"כ, אגב, כשהיא קראה את הסיפור שלי, היא גם הזדעזעה מכמה שהכל חוזר על עצמו... אוף... אני גם בדיוק חשבתי על זה שרותם אמרה בעצם את מה שנכון. הילדה שלי עושה לי בית ספר! שוב תודה, ולילה טוב

מל100

New member
מזדהה עם כל מילה שלך

כתבתי גם אני "סיפור ארוך" לפני רגע. זה מעצבן שהמין בכלל מעסיק אותנו ברגעים כאלה בייחוש כשהכל תקין, אבל עם עובדות קשה להתווכח. אבל לפחות התברכתם בשני המינים וזו אכן ברכה הריון קל ותקין

למעלה