אחרי שאני מתקין את הלינוקס.

dead-men

New member
אחרי שאני מתקין את הלינוקס.

אני צריך להתקין את כל הדברים מחדש??? צריך את הדריברים ??? מה ישאר לי במחשב אחרי שאני מתקין.... אני צריך תוכנות מיוחדות??

Mothers Milk

New member
לא הבנתי

להתקין איזה דברים מחדש? דרייברים לווינדוס או לינוקס? תפרט טיפה...

dead-men

New member
אני ינסה להסביר שוב

אחרי שאני מתקין לינוקס במחשב שלי כל התוכנות שהיו לי בוינדוס לא יפעלו?? יש דריברים מיוחדים ללינוקס?

mavor

New member
LINUX VS WINDOWS

אין שום קשר בין LINUX ל WINDOWS כול מה שהיא ב WINDOWS לא יושפע מהLINUX וההפף נדב

Mothers Milk

New member
התוכנות

של ווינדוס לא ייפעלו בלינוקס. וכנ"ל גם ההפך. ללינוקס צריך דרייברים מיוחדים, אבל בעיקרון לא אמורות להיות בעיות. היא תזהה לבד את הרוב. חוץ מהמודם... שפה זאת בעיה. אם יש לך winmodem, מה שיש לכמעט כולם, אז יש סיכוי שאין לו דרייבר ללינוקס. אם המודם לא מזוהה, תפנה אלינו, וננסה לעזור לך

dead-men

New member
איך אני יוכל להגיד לך ??

אם אני לא יוכל להיכנס לאינטרנט.

mavor

New member
WINDOWS

תעלה את ה WINDOWS ותתחבר אני חושב שאתה לא מבין מה זה LINUX LINUX היא מערכת הפעלה ניפרדת לגמרה מהWINDOWS אין קשר בין שני המערכות LINUX היא לא אד איזה תוכנה או ממשק של WINDOWS !!! לאחר ההתקנה של LINUX יעלה לך כל פעם תפריט בחירה בין LINUX ל WINDOWS !!! נדב

Mothers Milk

New member
אל תמחק את ווינדוס...

תצטרך להתקין את LILO, או תוכנה דומה כדי שתוכל לבחור בין חלונות ללינוקס. במהלך ההתקנה אמורה להיות השאלה אם להתקין... בהתקנה אתה צריך להגדיר את המחיצה של לינוקס ואת המחיצה של וינדוס.

dead-men

New member
לי אמרו שאני לא יכול

להתקין וינדוס ולינוקס במחשב אחד(רק עם מחיצות או איזה תוכנה שהיא מסובכת) ונכוןאני באמת לא מבין ממש מה זה לינוקס ובגלל זה באתי לכאן כדי שאנשים יוכלו לעזור לי

Mothers Milk

New member
ועוד פעם... WinLinux

עם WinLinux, אתה יכול להתקין וינדוס ולינוקס על אותה מחיצה.

למעלה