"אחרי שנים של שתיקה הוא חוזררררר"

מתאבן

New member
"אחרי שנים של שתיקה הוא חוזררררר"

טוב נו שוויין, אז כולה שנה עברה... ומצטער אם מאז ההודעה הראשונית שכתבתי נעלמתי... היו לי כמה חודשים של חשבון נפש ארוך. אז שוב שלום אנשים יקרים, אני כותב כעת מדירתי הצנועה, נהנה מחיי בדידות מזהירים (והאמת, מבורכים), שכן הרבה מזל בתחום הדייטים לא כל כך היה לי, אז למדתי להשלים ולא לרדוף אחר הדבר הנכסף הזה. מה גם ששנים בהם הייתי חי עם ההורים הראו את שלהם ואולי רציתי פשוט כמה חודשים של שקט נפשי (קשה לומר אם הרצון הזה לשקט הוא בכלל אובססיבי אחרי הרבה שנים של זיוני מוח). אז אולי אחזור למעגל הדייטים, ואולי לא. מוקדם לומר. בינתיים אני נהנה מהתחלה חדשה (דירה + עבודה חדשה) ומשקט שלא יסולא מפז. מה שכן, עדיין מציק לי בעין (ומיותר לציין מפריע באוזניים...) לראות זוגות צעירים. היו ברוכים.

marik

New member
שנה וחצי עברה!!

ואיזה כיף שאתה שוב פה :) ז"א לא כיף שיש בעיות, אבל כיף שבאת. נט הבנת מה אני מתכוון
שמח שלקחת דירה ועשית צעד שהיה חשוב לך בזמנו. אבל אל תמהר עם דייטים. תבנה לעצמך תשתית. תתמקד בעבודה בעיקר בהתחלה. תכיר את הסביבה, תבנה את עצמך החדש לאט לאט. תצבור בטחון. תצא לבלות קצת בלי מטרה להכיר אנשים. סתם כדי להכיר את הסביבה ולהסתכל על הכל מזווית אחרת. מבטיח לך שזה יבוא לך בהפוכה. כי ככה זה - כולם אוהבים סלבריטיז :]

למעלה