אחר

dj cool

New member
הצעה!

נעשה עצומה נגד האלימות וכשנגיע לסביבות 500 ננסה לצור קשר עם ממשלת ישראל שתעשה משהו בנדון(זה נשמע מטורף אני יודע.)

מוזיקה מונעת אלימות!

קומונה חדשה לכפר המוזיקה ניצנים! כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול.. חברה להדק חגורות, ניצנים 2005 אנחנו יוצאים לדרך! http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommunaMsges.asp?Communaid=9794&smsMsg= נתקעת עם פקקים מיותרים? נתקעת בלי כרטיס? כאן אנשים טובים, עושים מעשים טובים, כי אנחנו יפי נפש.

אופירA

New member
מנהל
ואז, מה הם יעשו?

הם ימשיכו לחפש פתרונות תחת הפנס... פתרונות שרק מחמירים את המצב! אין להם פתרונות! אם היו, הם היו מיישמים אותם מיד.

FunkyGiraffe

New member
חתיכת נצלן, איזה מעשים טובים

אתה מוכר בכסף דברים שאתה מקבל בחינם אנשים טובים? מעשים טובים? גועל נפש של בן אדם

orenziv

New member
קוקה קולה הם חברה אלימה!

מוזיקה נגד אלימות? מוזיקה בעד רווחים לקוקה קולה. החברה שמחלקת חינם כרטיסים, מרוויחה פרסום ששווה מליוני שקלים, ומי שבא לשם מקבל את הזכות להחשף לעוד פרסומות, בחסות האומנים...ההוצאה על הפרוייקט הזה היא אולי עשירית אחוז מהרווחים שלהם בשנה בישראל... ובנתיים קוקה קולה ממשיכה לנצל עובדים, להשתמש בפרסום אגרסיבי, לדכא מאבקי עובדים באלימות, וכמובן למכור מוצר לא בריא, ממכר ומשמין לילדים ברחבי העולם. יפי נפש?

j i m m y

New member
קוקה קולה מנצלת עובדים? איפה שמעת

את השטות המפגרת הזאת? קוקה קולה לא משתמשת כמעט בכלל בפירסום, היא עושה מצוות על מצוות, מקדמת מוזיקה, מקדמת כישרונות, נותנת חסויות, ועוזרת לכל מיני גופים, אז מה אתה מקשקש? נראה לי שאתה מחפש תיאוריות קונספירציה אפילו במנוע של המקרר במטבח שלך.. בזכות קוקה קולה יש עבודה ריווחית שמביאה פרנסה למאות אנשים! לקוקה קולה יש תחרות שווה עם עוד חברות ואף אחד לא מנסה להעפיל או לדרוך על אף אחד, ומי שאוהב קולה כזאת קונה קולה כזאת ומי שאוהב אחרת קונה אחרת, הכל באותו מחיר ובתחרות הוגנת! (למה אני נשמע כמו איזה איש מכירות לקוקה קולה לפתע)

toso

New member
אחר../images/Emo153.gif

פורום לגדול בצבע זה הינו מקצועי בלבד. מטרת הפורום מרוכזת ביצירה ובמניעת אלימות. יצרנו את האזור הזה כבמה להודעות בנושאים אחרים. תודה!

דרושים משתתפים למחקר בתשלום

שלום, מזמינה צעירים/ות המנהלים אורח חיים עצמאי, מאיזור המרכז להשתתפות במחקר חד פעמי, בשעות אחה"צ והערב בת"א. המפגש הינו מהנה ומרתק ומועבר ע"י מנחה. תמורת תשלום הולם. נא לשלוח מסר ואחזור אליכם. תודה, ויום מקסים.

ל י 4

New member
ציור הפוך

שלום לכולם. אני מציירת בצבע אחד ללא מעברי צבעים ובהירויות, בשפה מקצועית זה נקרא אימיג' בינארי. אני מציירת על בד שחור (חזק ורחיץ) עם צבע אקריל בהיר ויוצרת באופן נגטיבי תמונה סופית פוזיטיבית. מסובך טיפה אבל מתמטית זה מאתגר אותי והתוצאות מדהימות. צעד אחד אחורה ונגלה לעין דיוק מרהיב של היצירה. עד שלא מתקרבים לציור לא מבינים שזה ציור בהיר על שחור, בניגוד למה שרגילים לראות או לבצע. התוצאה, ציור מפתיע, ברור, גדול ועמיד לרחיצה. אני מצירת גם מתמונות קיימות והדמויות פשוט קופצות מהבד. כיום יש לי 50 תמונות בגדלים שונים. יש שוק לעניין או שהכמות רק תגדל עם הזמן? תודה מראש

j i m m y

New member
show us some!!!

ההסבר מעניין אבל קצת לא הבנתי איך זה אמור להראות סופי.

ל י 4

New member
שימו לב לגודל הבחור ליד התמונות

כל אדם או דמות או גרם עובר הפשטה לכתם אחיד ועולה על הבד. הבד שחור (חזק במיוחד - מיובא מסין) משמש בד"כ כפנימיות של תיקי לפטופ. הצבע אקריל מצומצם וסמיך, לבן עם נגיעה קלה של גוון שיתאים למסגרת. חבל עבה מושחל בטבעות יוטה המהודקות על קפלי הבד. המסגרת עץ פשוט צבוע בהתאם לצבע הכתם. קישור http://www.nivim.com/art/art.htm דעתכם...

j i m m y

New member
חשבתי כבר מה

התיאורים היו טיפה בומבסטיים.. "ציורים בינאריים".. זה נראה כמו עבודת סטנסילים פשוטה לגמרי. למה את קוראת לזה 'ציורים בינאריים' (מה בינארי פה?)? זה בסה"כ תמונה מונוכרומטית.

למעלה