אחת מהפנטזיות שביצעתי...

אחת מהפנטזיות שביצעתי...

יש הרבה שעשיתי ... אבל נתחיל וכל פעם אני אספר על משהוו אחר. אני בטוחה שכמעט כולם היו רוצים לעשות בשלישיה. ואני ביצעתי. בהתחלה לא חשבתי על זה... עד ש.......... נסעתי לחברה לסופ``ש והיא גם שובבה כמוני.. ידיד שלה בא אלינו בערב והביא אלכוהול והרבה, שתינו המון.....ודבר הוביל לדבר.. דרך אגב הוא היה שוטר שהביא איתו את האזיקים!!!! מצאנו את עצמנו שלושתנו ביחד במיטה.. והאזיקים היו חלק מענין במזימה הסקסית של שלושתנו הוא התחיל לנגוע ואנ התחלתי ללטף וחברה שלי הצטרפה לענין... כל אחד קיבל את הפינוק שלו. אני והיא ביצענו בו את זממנו. הוא והיא ביצעו בי את זממם. אני והוא ביצענו בה.. עד שבמיקריות מצאתי את עצמי מתחרמנת בלהט עם חברה שלי. והוא התסכל והתחרמן נורא.. והתקרב אלינו וכל אחד שכב עם השני. נרדמנו ביחד שלושתנו. החוויה היתה מסעירה ומענגת אני מציעה לכולכם לנסות!!!!!!!!1 וזאת חוויה מספר 1 עד לפעם הבאה.....

alonliberman

New member
בקשר לפנטזית החוקרת

את חתיכת שרמוטה מזדיינת ואני מת לטחון לך את הצורה בא לך?

שוטרת27

New member
alonliberm - משוטרת27

אני מבינה שאתה שף במקצועך (השתמשת בביטוי ל``טחון``. עכשיו תקשיב לי טוב אבל באמת טוב אל תכתוב יותר הודעות כאלה ברור!!!!!!!! אחרת!!! ממני

uhatotah

New member
אהלן חבר`ה, אני מתגייס עוד 4 חודשים

וכבר מימשתי חלק מהפנטזיות שלי גם, רוצים פרטים?????????

חם

New member
טריו אחר

עם אהבת את אותה שלישיה הסכיתי ושמעי זאת ההצעה אני ואחי זוג תאומים עקרבים חמים ויפים(לגבי היפים תתעניני בחדר 40) מבטיח להשאיר לך טעם של עוד עם איתנו תנגני בטריו........... נ.ב. אהבתי את הפתיחות מקוה שזה אמיתי ולא בשביל...........

שוטרת27

New member
חוקרת הכי מתוקה הצאט משוטרת27

אני, יותר מכולם כאן, מכירה אותך ויודעת שיש לך ראש מדליק ויצירתי חברתי החוקרת הפרטית אהבתי את הפנטזיה את הגשמת פנטזיה שהרבה אנשים רק מממשים אותה רק בדיבורים. כפי שנאמר כבר אדם לאהבה נברא!!! ממני

למעלה