איוושה בלב חדשה..

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
איוושה בלב חדשה..

אני יודע עם בעיית לב איסכמית היצרות של עורק קטן שלא מצנתרים ..אלא אם כן יתרחב לעורק גדול יותר...לא ידוע על זה כעת .
האבחנה לאחר ההתמוטטות
INTERMEDIATE CORONARY SYNDROME ( הייתה פעם הורדה שוב שמו אותה ..אני חושב הקרדיולוג שלי לא אבחן לגמרי את המצב טוב פעם גם אמר תעוקת לב לא יציבה חזר בו...בלבלול שלם)
מרופאת משפחה.
האבחנה הנוספת של הקרדיולוג
ISCHEMIC HEART DISEASE
מעל שנתיים זה נשאר קבוע.
דופק ממוצע מעל 90 צגיע גם ל121 לחץ דם משתנה..קיבלתי קרדילוק והופסק בשל שנותר מצב שהלב הזרים פחות מידי דם וחמצן ..לדברי הקרדיולוג אין מה לעשות עם זה ..אמר תחיה עם זה. ( בבדיקה לפני הטיפול היה 65% עם הטיפול 51% ..לא נבדק לאחר הפסקת הטיפול..כבר מעל חצי שנה )
יש שכבת אינטימה מעובה.
יש רקע משפחתי לבעיות לב כולל החלפת שסתום אצל אחותי .

לפני מספר ימים התמוטטתי איבדתי הכרה בבית מסיבות שונות לא התפניתי לבית חולים (כעסו מאוד אחרי זה) אחרי יומיים רופאת המשפחה מצאה שיש אוושה פתלוגית..לא אמרה דרגה או משהו...
קבעה לעשות הולטר לב ל48 שעות זה יהיה ב16 לחודש רק..

ברקע גידול קטן במוח בצד שמאל חדר קדמי תת קורטיקלי.

ועוד שלל דברים כמו דלקת מפרקים FMF פיברומיאלגיה ..בעיות צוואר כולל ניוון והיצרות וורטיגו...ועוד..הפרעות נפש. פה יש מחלוקת הפסיכיאטרית אומרת אין השפעה של תרופוות שאני מקבל ולא שינוי נפשי הוא יציב וטוב והשיקום עובד יופי . גם רופאת משפחה מסכימה איתה. הנוירולוג לא לחושב שיש משמעות לגידול אמר רק הוא קטן יהיה מעקב על הסימפטומים (שכבר יש לא מעט אחרת לא היו שולחים לMRI ) בכל מקרה לא חד וחלק למה נפלתי כי לא התפניתי למיון לצערי כי רב בדיעבד

האם לחכות לתור לקרדיולוג עוד כחודשיים? לדרוש תור מהיר יותר?..ולנוירולוג גם כחודש...

מה זה אומר אוושה מבחינת טיפול אומרים לי רוב הסיכוים קוצב לב זה קצת מפחיד ...
מעבר להולטר לב...חייב לעשות אקו לב? אלי עוד בדיקות?...

תודה רבה :)

תשובה

לאור הסיפור מומלץ לבצע אקו לב והולטר כפי שהומלץ בהקדם ולפנות עם התוצאות לקרדיולוג המטפל

בברכה

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
תודה רבה

&nbsp
אבקש מרופאת המשפחה אקו לב שאגיע לקרדיולוג כבר על התוצאות של ההולטר ושל האקו.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
מידע חדש או הבהרה

&nbsp
מסתבר שהאוושה לפי הסיכום הרפואי היא מעל הקרוטיס ...מצד שמאל...לא בלב כמו שחששתי..
&nbsp
זה תחום נוירולוגי יותר? ..או לבבי? ..ממה שהבנתי זה סימנים של טרשת עורקים...

למעלה