איזה ביצוע חזק של אריק ועוצמתי לבני

...!

האמת שהוא כל כך פגע בה. זה ממש היה מעליב. אני נחנקתי ששמעתי איך הוא אומר לה בזלזול אפילו כוס מים לא הייתי שותה ממנה... תשמעו לתוכנית הזו יש הרבה מאוד רייטינג זה לא מכבד אותו כאדם להגיד את מה שאמר ולא משנה כרגע אם הוא נעלב או אם היא ריכלה {מה שלא, הרי רואים את זה כל היום במצלמות.} או כל דבר אחר. יש מצבים שאדם פשוט אמור לשמור על הפה שלו אומרים שמכה עוברת אבל מילים נחרטות בלב! ובאמת על מה...? ביום הכי מאושר בחייה...? היא הפכה היום לסבתא, אז באמת מה שהיה לו להגיד לה היה יכול לחכות או במקרה האומלל שלו- לא להאמר בכלל!

didush100

New member
אלבז היום הגזים לגמרי חושב שהוא מנהל שם את

העניינים הוא וביטר זה כמו גנון פתטי

מעניין מה קרה לביטר, לבנאדם יש ממש נשמה

גדולה וענקית והוא ממש לא כמו שרואים להיכל- מעניין באמת מה קרה לו...

didush100

New member
שלום לכולם התגעגעתי איזה כיף../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

didush100

New member
אני בשוק מההתנהגות של אלבז וביטר

זאת בושה וגועל נפש אחד גדול איך הם לא מתביישים? ממש ריחמתי היום על אביבה המתוקה

מאכזבת ברמות אבל....................

היא הייתה לי בלב בצורה אחרת ו "התגלתה" אחרת ב 180 מעלות וחבל. אהבתי אותה גם בכשיצאה עם צעירים ממנה, גם כשהתלבשה בצורה פרובוקטיבית אהבתי אותה למרות מה שהיה כתוב בעיתונים עליה... היא ממש איכזבה אותי מכולם. היא לא לוקחת צד כשאביבה מדברת איתה אבל רצה לבני אלבז לא ראיתי אותה אפילו פעם אחת עושה כלים הכל אצלה במן עצלנות כזאת והיא משליטת טרור הקיצר לא אוהבת ממש לא

יונתנסקי

Well-known member
נתחיל מזה שהיא לא מוכנה לקבל ביקורת.

רואים בפרומואים איזו התנפלות על אדם.... בכל שיר שהיא שרה "נתתי את כל מה שיש לי...." כל הופעה זו כאילו "הופעת חייה,. " אפשר לחשוב !!! היא כנראה יודעת על איזה צד החמאה מרוחה, והתחברה ל"חזקים". זכותה. אבל כמו שאמרו "אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה". (ועל הגסות והצביעות של בני תקצר המקלדת.....)

ראית גם כשהתנצלה בפני אדם??

היתה לה התנהגות לא לעניין כשהתנפלה על אדם ובמצבים אחרים,אבל תוציאי אותה מהתכנית ותראי איזה שעמום. היא עושה את התכנית,לטוב ולרע. ובעיניי היא גם שרה טוב,גם אם לעתים מעט צעקני..וכשרונית מאד. אני מביטה עליה מעבר לאגו וכו' ואני רואה נשמה ענקית.

יונתנסקי

Well-known member
בטח שראיתי שהתנצלה, אבל זה לא סותר

את מה שאמרתי על כך שהיא לא יודעת לקבל ביקורת. היא התנצלה על הדברים המכוערים שאמרה לו, ממש האפיסה אותו.......(עשתה ממנו אפס). היא לא היתה בכלל צריכה להיכנס לשם, מה, היא אבי ביטר המפגר? אני גם זןכרת שהיא "שטפה" עוד איזה שופט/ת שלא ניקד אותה "נכון". סתם, אילנה, תשווי עם הדרך האצילית שבה דפנה מקבלת ביקורת. (ותאמיני לי, שמבחינת ידע מוסיקלי, היא שמה את כולם בכיס, השבוע במקרה פלטה לתמיר קליסקי, שבלונדון היא למדה ב......סקול אוף מיוזיק, והוא התפעל ...). ואנו רואים את הכשרונות שלה, אבל דווקא לא כל הכשרונות שלה רציתי לדבר, אלא באמת על ענוותנותה. זה "יעלה לה ביוקר" - היא לא עושה מספיק רעש. מבחינה זו היכל התהילה ובית האח הגדול - אותו דבר. אוי נרקיס ושבת שרים יחד את "לכל אחד יש את האחד שלו..." איך אני אעזוב ואלך להתקלח (המקלחת זה החדר היחיד שבו אין לי TV
ועוד צריכה לארוז את כל המטעמים בקפסאות משלוחות - נוסעת לסעודה אאצל אחי בקריות. יללה, חג שמח, שבת שלום, שנה טובה - "נתראה" מחר

didush100

New member
אילנה יוצאת הכי אהבלה בכל הבית שם פתטית ברמות

איך היא התנפלה עליהם שהעיזו לתת למלכה ניקוד נמוך?! מי היא בכלל? חיה בסרט של עצמה לא מעניינת ובעיני גם זמרת לא מי יודע מה סתם צורחת וצורחת ודווקא חיבבתי אותה לפני שראיתי איזה קלפטע היא

יונתנסקי

Well-known member
השמצתי, ולמען הדיוק אגיד שאינה עושה כלים,

אבל אחראית על הספונז'ה (לפחות לפי צעקותיה "אל תדרכו ברטוב"!!!). היא גם הראתה לא אחת את יכולותיה בבישול. אז אני לא מתה עליה, אבבל צריך להיות הגון כלפיה.....

didush100

New member
לא הבנתי מה הקטע שלה ולמה היא דבוקה לבני

לתחת? ההתנהגות שלה ממש מגעילה

JJHHOO

New member
זה ברור שיש קנאה גדולה. לזמרים הים תיכונים על

זה ברור שיש קנאה גדולה. לזמרים הים תיכונים על הצלחתם ממועדון גיל הזהב בהיכל התהילה

JJHHOO

New member
זה ברור שיש קנאה גדולה. לזמרים הים תיכונים

זה ברור שיש קנאה גדולה. לזמרים הים תיכונים על הצלחתם ממועדון גיל הזהב בהיכל התהילה

למעלה