איזה יום מלחיץץץץץץ

asuwish77

New member
איזה יום מלחיץץץץץץ

קבעתי תור לרופא הנשים שלי להיום היות והקטנה שלי עדיין במצג עכוז(אוטוטו שבוע 34), התור כבר נדחה כבר פעמיים ואני גם ככה לחוצה מכל העניין. שעה לפני התור שלי עדיין העברנו הפעלה(אחותי ואני) בגן מול הגן של הבן שלי, באמצע ההפעלה בעודי רוקדת ומקפצת(בערך) הגננת של הבן שלי סימנה לי עם העיניים לבוא אח"כ אליה...כבר ניחשתי. החזרתי אותו הביתה עם הקאות ושילשולים, אחרי שלושה סבבים של מקלחת+החלפת מצעים+החלפת בגדים+ שתיית מים+חיבוקים ונישוקים להרגעה הוא סוף סוף נרדם...ואז נזכרתי שבכלל לא שמתי לב אם היו היום תזוזות, ישבתי על הספה וחיכיתי וחיכיתי וחיכיתי...וכלום! מהלחץ התחלתי לבכות ואז מרפק או ברך ננעצו וכ"כ שמחתי...חשבתי שהנה הכל נרגע... באותו הרגע הקטנצ'יק שלי הקיא מתוך שינה על עצמו ועל הספה...אוווווווווווווווף איזה יום

דנד1

New member
יו ממוש איזה יום!!!

מאד מקווה שהכל יסתדר עם הקטנה והיא תועיל בטובה להתהפך וגם אם אפשר שלא תעשה יותר התקפי לב שכאלה... וכמובן איחולי החלמה מהירה לקטנצ'יק
דנה

asuwish77

New member
תודה רבה!!!

הקטנצ'יק שלי עדיין עם חום אבל לפחות אוכל ושום דבר לא יוצא משום כיוון שלא אמור לצאת. לגבי...אני לא צריכה לספר לכן עד כמה ההקלה והלחץ מתחלפים בניהם במהירות הבזק...ביקורת אצל הרופא נידחתה ליום שלישי ואז אדע אם פיצקי הסתובבה...תחזיקו אצבעות!!!!

למעלה