איזה יופי של פורום
במקרה הגעתי

איזה יופי של פורום ../images/Emo6.gif במקרה הגעתי

אני מבטיחה לבקר פה לעיתים קרובות... אאאאההה, פעם בשבוע בתור התחלה. הולך??? תשאלו אותי מה שאתם רוצים באנגלית. יש לי בבית דובר אנגלית שפת אם (הבעלולי שלי) שעובד כמתרגם לפרנסתנו.

שעטנז

New member
וולקום../images/Emo70.gif

זה בסדר אני יודע מספיק
. אני אפילו יודע את המילה שהפירוש שלה זה לקחת דף ולשבץ אותו, יעני להפוך אותו לדף משבצות. LOL חחחחח אניוויז BIENVENIDA

ailag

New member
זה כלום. אני יודעת את המילה..

.. שאומרת "להתלהב מעצמך בטירוף גם כשנושא השיחה לא קשור בכלל" תוריד את האף לפני שמטוס יפגע בו..

ומישהו יכול לומר לי מה זה:

UNDISESTABLISHMENTALISM המילה הארוכה ביותר שזבה נתקלתי בחיי- בקורס פסיכומטרי.

ailag

New member
בואו נראה

אני לא יודעת, אבל זה נראה כמו מילה שמפרקים. אז נפרק.
UNDISESTABLISHMENTALISM UN DIS ESTABLISH MENT AL ISM and we find the "root" - establish can you continue from here? (i'm just too lazy
)​

הא?

אני יודע את משמעות המילה(טוב, נו, בערך), והמטרה שלי היא להציב אתגר בשבילכם. פירקת את המילה נכון בכל מקרה.

שעטנז

New member
הכרה של המדינה בכנסייה???

זה היה בתוכנית על צרפת בערוץ ההיסטוריה... אבל רק זכור לי שזה נשמע ככה. לא כתבתי את המילה.

שעטנז

New member
מה זה EMPHISTOPHELES.

ד"א המילה הכי ארוכה שאני נתקלתי בה זה המילה שהיא בעצם הניק שלי (שעטנז). HETEROGENEOUSNESS. מילה מפגרת שגם בעברית, אבל ממש ארוכה.

Sern

New member
אם אני לא טועה,

אני חושב שצריך לאיית את זה undisestablishmentialism, אבל אני לא סגור על זה, סתם צורם לי האיות הקודם. המשמעות של המילה disestablishmentialism היא תנועת האנטי ממסדיות (אלא אם זה מושג סוציולוגי ספציפי שאני לא מכיר), אז מבחינה הגיונית undisestablishmentialism, הוא התנועה המנוגדת? שוב, לא נתקלתי במילה קודם, אז אני רק יכול לנחש. ארם.

למעלה