איזה יופי של פורום

• פותח הנושא niya
  • פורסם בתאריך

niya

New member
איזה יופי של פורום../images/Emo68.gif

אני שוקלת כבר המון זמן את האפשרות לטיפול. איפה אני יכולה לברר באילו דברים ניתן לטפל? האם טיפול במשהו אחד "סותר" את הטיפול בעניין אחר? האם יש טיפול לכאבים כמו פריצת דיסק? אשמח לתשובות

Balancedflow

New member
בוקר טוב NIYA, ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

אני שמחה שמצאת אותנו ומקווה שנוכל להיות לך לעזר. אני לא בטוחה שהבנתי את שאלתך "באילו דברים ניתן לטפל"? פרחי באך מטפלים בכל קשת המצבים הרגשיים וההתבטאויות הפיזיות שלהם, ואין שום סיבה שטיפול בעניין אחד יסתור עניין אחר, כי בד"כ ניתן לראות קשרים בין בעיות שונות, כך שלמעשה טיפול בנושא אחד, יכול להיות שישפיע גם על הנושא האחר שאת מעוניינת לטפל בו. לגבי שאלתך על פריצת דיסק, פרחי באך לא מטפלים בכאבים, אבל ישנו קשר ברור בין לחץ ומצב רגשי לפריצת דיסק, כך שטיפול בפרחי באך יכול לגרום להקלה ושינוי בגישה, ולמעשה יביאו לשיפור וימנעו התדרדרות. אשמח לענות על שאלות נוספות אם תתעוררנה, יום נפלא וסוף שבוע נעים

niya

New member
../images/Emo51.gifעל התשובה

אחד הדברים שאני רוצה לבדוק הוא טיפול בבעיות קשר וריכוז, שמהם נובעים קשיי זיכרון.

Balancedflow

New member
קשב וריכוז

הן בעיות שהגורמים שלהם יכולים להיות רבים ומגוונים, האם תוכלי לפרט מעט יותר? שבת שלום

niya

New member
../images/Emo178.gif../images/Emo122.gifהפרעת קשב

מה שנקרא ADD בעגה המקצועית - אני מאובחנת מזה מס' שנים. ומאז ומתמיד זה גרם ל"באגים" בזיכרון אבלל אחרונה זה יותר חמור, אני שוכחת המון.

Balancedflow

New member
NIYA,

את בטח מתארת לעצמך שכמו שהפרעת הקשב שונה בין אדם לאדם, כך גם הטיפול שיתאים לה משתנה. כאן בפורום כבר דיברנו על שתי תמציות שעשויות להתאים גם למצב של הפרעת קשב, CLEMATIS, ו - WHITE CHSTNUT, אך ישנן תמציות נוספות, שיתכן מאוד שהן מתאימות לך יותר, או שבמקרה שלך צריך להרכיב פורמולה שמשלבת טיפול בסימפטומים נוספים, שאולי לא נראים לך רלוונטיים, אך ישנו קשר הוליסטי בינים לבין המצב של הפרעת הקשב שאת מתארת. לכן ביקשתי ממך שתרחיבי מעט יותר, על מנת שאוכל למקד את תשובתי, אך עם זאת, ההגינות מחייבת שאציין בפנייך, שאף שפרחי באך הם טיפול מצוין ואפקטיבי בבעיות של הפרעת קשב, לעיתים יש לטפל בנושאים נוספים כגון תזונה, שעות שינה ואיכות השינה במקביל. כל מקרה לגופו, במידה ותרחיבי אשמח לכוון אותך מעט יותר.

למעלה