איזה יופי, תרבות שירה בהתגלמותה!

לא הבנתי את השאלה

אבל אם את כותבת משהו גם בתוכן,זה מקפיץ את השרשור למעלה. ויש נעיצת שרשורים,נעצים ניתן לרכוש במחיר מופקע רק אצל מנהלי הפורום

אתמול הוא העליב את אבידן לאחר שנתנה לו לדעתו

רק 6 נקודות ואמר :אני אפילו לא אשתה ממנה מים. אתמול הוא התנצל והתפלל לבקש סליחה ,והיום הוא ביקש מאביבה סליחה בפומבי, וזה הפתיע אותי לטובה.

../images/Emo140.gifשבוע טוב ולא משנה את מי אוהבים.../images/Emo140.gif

אני אוהבת את כולם,גם את שלישיית אבא ואמא

didush100

New member
חחח גם אני אוהבת את אבא ואמא...........

שלי
בתכנית אני אוהבת את רוחמה שקורעת אותי מצחוק ואת אביבה המקסימה

את רוחמה אהבתי לפני שנים,שם היא פרווה.

את אביבה תמיד אהבתי,אבל לא שפטתי לחומרה את בני במקרה שהיה. למרות שאין ספק כי נכשל בלשונו ואף הודה בכך. מצחיק לראות את רוחמה עם ביטר. אבל את השיר חלומות של אתמול אני אוהבת יותר בביצוע אייל גולן מאשר אילנה. חמודים אמא ואבא שלך
(גם את
)

didush100

New member
../images/Emo24.gif

גם אני מעדיפה את חלומות בביצוע של אייל גולן אני לא משתגעת עליה בתור זמרת אבל היא הורסת אותי יש לה קטעים שחבל על הזמן האמת שהליהוק מעולה חבל רק שמראים לנו כ"כ מעט את הבית כי הולכים שם קטעים רציניים

הבנתי שהתכוונת לאופי של רוחי../images/Emo8.gif

היא נחמדה,אבל לפעמים נראית קצת מרחפת כזו,לא שייכת.. הליהוק מעולה ולערוץ אמצעים דלים יחסית ולכן הם לא יכולים לתרגם את זה לדברים טובים יותר. הצחיק אותי שאבי זרעיה כשאמר שהם לא מחפשים את האקשן שמסביב ומתרכזים בעיקר במוזיקה.זה שטויות כי מה שידבר בסופו של יום זה רייטינג-זו מלת המפתח.

didush100

New member
נכון הקטע הוא ש

בגלל שזה ערוץ מוזיקה הם מחוייבים להתמקד במוזיקה ולא להפוך את 24 לערוץ האח הגדול זה היה התנאי שלהם לקיום התכנית

../images/Emo5.gifהוא ובטריקו

בהתחלה אהבתי את בני אבל מה שקרה עם אביבה השבוע הביא אותי לרדת ממנו ממש. ואבי אבי ביטר הוא טיפוס, אין מה לעשות.... הוא מצחיק אותי למוות. מצחיק אותי איך בקלות הוא מתחיל לבכות בכי של ממש עם דמעות ועניינים. זה פשוט הזוי לראות כזה אדם גדול שמתחיל לבכות בשניה ולפרוץ את כל השכרים.

didush100

New member
לגמרי הם כמו שני חבובות הביאו אותם לבידור

קשה לי להאמין שמישהו מהם יזכה בסוף

../images/Emo59.gifבשיחות האישיות בערב המפץ הגדול

אפרופו חבובות את זוכרת שבערב המפץ הגדול בין אביבה לבני וביטר אז כשבני היה אצל שאבי ושאבי דיבור איתו על ההתנהגות הלא ראויה שלו כלפי אביבה אז בני אמר לו בתגובה - אבל למה רק אני וביטר שמשון ויובב? רצה להראות למה אתה מחליק דברים של אחרים ורק אני וביטריקו שמשון ויובב. וכמו ילדים אשכרה. חחחחחחחחחח

למעלה