איזה כייף שיש המון חברים...

may may.

New member
איזה כייף שיש המון חברים...

המון חברים בכל מיני צבעים... חבר שחור - ידו בכל, לשלוט ולנקום חבר כחול - שלו ורגוע כמו הים חבר ורוד - אופיטמי לעד חבר צהוב - יקנא וימעד חבר אדום - יאהב יאהב יאהב חבר ירוק - פניו אל העתיד חבר סגול - ירגיש, יחוש חבר לבן - לא ידע לאן.. חבר כתום - תמיד תמיד יזרום עם איזה חבר אתה מזדהה? אני גיליתי היום שיש לי חברים מכל מיני צבעים כשנעים וטוב תמיד איתי, כשלא נעים, מתרחקים חבל... אבל ... חברים ... M

may may.

New member
ואני...

לעתים גם אני מחליפה צבעים אך לעולם לא מחליפה חברים. M

tay@el

New member
I`M BLUE TA DA DI TA DA DA

החבר או החברה עם הרוגע והשלווה... כי אני כזה לרוב.. טאי

אהובה.א

New member
ואני...

כחולה , כי... אני פשוט כזאת.... עם ראש כחול לב לבן ומוח ורוד ועם הרבה אהבה בנשמה - זה אדום , לא? אוהבתתתתתתתתתתתתת אהובה

leonori

New member
אני תמיד כחולה את הרי יודעת........

למה התכוון המשורר כשאמר שלו ורגוע?????!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחח אבל אני והים... זה היינו הך... אוהבת אותך חברה L

Doron@

New member
אני ירוק!

תמיד חי את ההווה אבל מסתכל על העתיד.

blue love

New member
BLUE

שלו...רגוע...כמו הים..(שגם יכול להיות סוער לפעמים...). blue

עופרי-

New member
סגולה לחלוטין

אני חשה, מרגישה- יותר מדי. למרות שאני מתה על כתום. ואני ממש מממש מממממממממש לאאאאאאאאאא- כחולה.

מאי מאי

אני אוהבת כתום, מה זה אומר? שאני זורמת? חחחחחה ועוד דבר, את יודעת שאני גם לצידך רק שאת בוחרת שאני אזדקן, עדיין כאן בטוב וברע, לא כל החברים שווים,,,,,,,,, אוהבת יוניתתתתתת

may may.

New member
יוניתתתתתתתתת

פרטי נמקי והסבירי בוחרת שאת תזדקני ??????????

חחחחחחה מאי מאי

קחי את כל מה שעכשיו אני יכולה לתת מעצמי בשבילך, כי אחר כך - נו, מה אחר כך ? אזדקן....הרגת אותי עכשיו...עם הפרטי נמקי . יוניתתתתת

הצבע שלי........

הוא הכתום... לזרום,,לזרום עם כל מצב שיש גם עם זה טוב וגם עם זה רע,,,,,,,, הוא יכול להיות הכל לאהוב,,להביט קדימה,,לאהוב,,לשנוא,, הוא יזרום בכדי להתמודד עם כל מצב ככה אני.. משתדלת להתמודד ולזרום עם כל דבר........ אבל החוכמה זה לשלב את כל הצבעים.... לשלב את כולם בתוכך........ שלךךךך.....חוקרת כמוני.......

הילי

New member
לא מכירה אני.........

לא מכירה אני חברימ שחסר להמ צבעימ לי יש את כל הצבעימ כל צבע והמידה שלו וחיה אני בשלומ עמ קשת הצבעימ שלי ושל החברימ שלי לפעמימ מערבבימ צבעימ ומגלימ צבעימ חדשימ מאירימ וחביבימ לילה לכ הילי

moran.l

New member
אני

כחולה. רק בגלל הים. כל כך אוהבת אותו... השקט הפנימי שבו היופי, הרוגע האינסופיות שהוא משריש, רק ממבט אחד עליו הולך, אבל תמיד חוזר...

PoshKale

New member
אבל...

לכל דבר יש כמה צדדים. הים הוא אחד הדברים החזקים ביותר בטבע, הוא יכול להיות מאוד סוער והרסני. את עדיין כחולה ?

moran.l

New member
פוש...

אתה רומז משהו? לכל דבר יש שני צדדים כל אובייקט בעולם הזה הוא אמביוולנטי, השאלה היא איך אתה בוחר לראות אותו ומה חשבת , שכשרשמתי על הים, לא ידעתי שהוא סוער והרסני...? ידעתי. אבל בחרתי לבחור את הצד הטוב שבו. זה הכל בחירה.

iris-t

New member
כמה צבעים........ כולם יפים......

אני בעיקר סגולה - הרגשות, הרגשנות... עובדים אצלי שעות נוספות האדום מציף את ליבי בהרמוניה עם הסגול - האהבה כובשת אותי כל פעם מחדש לפעמים אני בלבן - על פרשת דרכים, לא יודעת מה להחליט ומשתדלת כמה שאפשר לטעום את החיים בוורוד... אולי עוד יהיה פעם טוב מאחלת לכולנו רק טוב... מתוך הלב המוצף סגול-אדום והעיניים הרואות וורוד... לעת עתה...‏ ‎iris‎

ashlaya

New member
חברים

בכל חברות יש אינטרס מסויים כי אחרת מה היה מקשר אותנו אחד עם השני ו...עם כל כך הרבה צבעים? אז גם אנחנו בכל פעם מופיעים בצבע אחר לא ברור??

אני תמיד

כתומה תמיד זורמת עם חבריי כשצריכים אותי רגועה אני רגועה, כשצריכים סוערת, מייעצת, נרגשת, אמפטית, שקטה, מקשיבה, מדרבנת, חשה, יודעת לאן, לא יודעת לאן, שולטת במצב, או שלא בקיצור כתומה זורמת כי ככה חברים זורמים עם החברים שלהם. לאהוב ולפרגן להיות בפינה של זוהי החברות האמיתית.

למעלה