איזה כיף שלום לכולם התגעגעתי

didush100

New member
איזה כיף שלום לכולם התגעגעתי../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

מיק101

New member
../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif../images/Emo6.gif../images/Emo171.gif../images/Emo151.gif../images/Emo68.gif../images/Emo194.gif../images/Emo66.gif

דידוש ברוכה הבאה

didush100

New member
מיק מה ניש? גם את רואה את ההיכל?

איזה קטעים שם חבל"ז הלוואי שימשיכו ככה עוד חודש גנון

didush100

New member
היום היה פיצוץ רציני שכרגיל התחיל מאלבז וביטר

מסכנה אביבה ממש ריחמתי עליה הם התנפלו עליה בלי שום סיבה ויצאו הכי קטנים בעולם. חבל שבאחת לא משדרים בגלל שזה שייך ל-24 הם מחויבים לשדר מוזיקה

juspan

New member
יש לי דז'ה וו ענקי לפרידה

אני צופה עכשיו שוב בדרמה שהיתה היום (כי בלייב קצת הפריעו לי) ואני בשוק לחלוטין מאיך שהתגלגלו שם העניינים. אבל אביבה היא באמת מותק אמיתית ואעשה לה עוול אם אשים אותה במקום של דנה במשוואה... הם באמת ירדו לחייה והשפילו אותה ללא סיבה, והיא כ"כ ניסתה לא לענות להם בהתחלה ולרדת לרמה שלהם. כלום לא עזר לה מול 2 היצורים האלה. וגם כל אלו שניסו לעודד אותה כביכול שם - כאלה מרגיזים עם כל המילים המיופיפות על "הנכד שלך, יור גרנדצ'יילד בלה בלה", היא היתה כ"כ לבד וכולם פחדו להגיד משהו. אולי אריק סיני היחידי שלא התייפייף שם ובאמת הביע הזדהות איתה בלי לרדת לרמת קלישאות "הנכד שלך". ואילנה אביטל מלחכת פנכה אמיתית, איכס. חושבת שתפסה את הצד הנכון של העממיים הדוגרים טובי הלב עלק שהקהל יאהב.

juspan

New member
אה, אני צופה באינטרנט מחו"ל, לא רלוונטי לכם

אבל אולי מישהו מקליט באמת כמו בימי האח? (לי אין דרך להקליט מהתכנה הזו ככל הידוע לי)

juspan

New member
נו, אז?

סה"כ הבהרתי למי ששאל אותי שאני לא צופה באיזו הקלטה שמישהו העלה לרשת.

juspan

New member
התכנה הפרטית שלי לא רלוונטית

לזה ששאל אותי איך אני צופה בדרמה שוב ואין לי איך לעזור לו. אם לך יש דרך לעזור לו/לה לצפות בזה עכשיו באינטרנט בשידור חוזר, האירי את עיניו אם בא לך.

didush100

New member
נראה מי יעוף השבוע שקוף ש אביבה ורוחמה יעמדו

להדחה

מיק101

New member
את אבי ביטר יצטרכו להדיח פעמיים../images/Emo67.gif../images/Emo67.gif

הוא לא עובר ת'דלת - אפשר לצאת רק בשני חלקים

didush100

New member
בהחלה חשבתי שהוא בסדר אבל ההתנהגות שלו

נוראית כמו תינוק מה זה?