איזה מזל אני!!!!

שנים אני קורא הורסקופ.בימי השבוע ובסופי שבוע.באינטרנט ובעיתונים.קורא את ההורסקופ שלי:מאזניים.אבל לפני מספר ימים קראתי שיש 13 מזלות.ידיעה שכבר פורסמה בעבר.משום מה בחרו להתעלם ממנה(מהמזל הנוסף).לפי החישוב החדש אני בתולה עכשיו.רגע אני לא ביקורתי כמו המזל אבל יש בי נתינה.אבל במאזניים חוש הצדק עובד אצלי.הפכתי לחצוי.ומה עם כל האסטרולוגים שמגיעים אליהם אנשים ומכינים להם מפות.הכל לא נכון?את התחלתי לקרוא את 2 המזלות "שלי"..בתקווה שלא יתגלה עוד מזל חדש..

פונדיצ'רי

Active member
חבל שלא צירפת לינק שנדע בדיוק על מה מדובר. אני קשת ולא בא בחשבון משהו אחר.

אבח"י

Well-known member
וולאייייייייייייייי, נהייתי קשת, בסוף המזל, כמו שהייתי בסוף מזל גדי. מאדמה הפכתי לאש. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

פונדיצ'רי

Active member
יש תכנית ריאליטי על שידוכים בחברה ההודית. מפתיע שגם הודים ממעמד סוציו אקונומי גבוה שחיים שנים בארהב, עדיין פונים לשדכנית. אחד הפרמטרים המשמעותיים הוא המזל האסטרולוגי. על זה יכול ליפול שידוך. מדהים.

יש תכנית ריאליטי על שידוכים בחברה ההודית. מפתיע שגם הודים ממעמד סוציו אקונומי גבוה שחיים שנים בארהב, עדיין פונים לשדכנית. אחד הפרמטרים המשמעותיים הוא המזל האסטרולוגי. על זה יכול ליפול שידוך. מדהים.
מכיוון שיש להם בעלי חיים במזלות הם צריכים להוסיף מזל שנקרא:קורונה או עטלף..מעניין מי "יחיה" במזל הזה..

פונדיצ'רי

Active member
אתה לא מתבלבל עם הסינים?
שנת העכברוש, שנת הארנבת וכו'.
אגב, לתכנית בנטפליקס קוראים:
Indian matchmaking

למעלה