איזה מספר פרק זה ומה המשימה?

flymy

New member
גם מי הקבוצות?

ולאן נעלמה אומורוסה אחרי לפני הטיסה בהליקופטר?

שלמונזה

New member
הפרק של היום ../images/Emo168.gif

אוי אני כ"כ שמחה שהיא עפה!!!! OMG היא היתה כ"כ בטוחה בעצמה שהיא תתאחד עם ביל וניק יעוף, וכ"כ לא הגיע לניק לעוף!!! אומנם הוא לא עשה את העבודה הכי טובה בשטח, אבל החוסר ארגון שלה בכל המשימה הזו היא זו שהכשילה את כולם!!! ואיזה טמטום להגיד שבגלל שלקתרינה (אני מקווה שאני לא מתבלבלת בשמות) היתה פחות סמכות היא פחות אשמה?! ההפך צריך לעשות יותר כדי להשיג יותר! וסליחה על המילה אבל איזה כלבה שלא רצתה להתייחס לביל אחרי שטארמפ פיטר אותה [אתה בגדת בי] שתלך תחפש מי ינענע אותה... והקבוצה השנייה: אני מתה שהיא תפסיד רק כדי שאומורסה תקבל את ההזמדנות שמגיעה לה ללכת הביתה כבר!!! היא כ"כ לא עושה שום דבר טוב בשביל הקבוצה ותמיד רק הורסת "אולי תקנה לפחות ארגז אחד" בעעעע והיידי כזו מקסימה, ושוב אני טוענת שטרוי הוא זה שימשיך להוביל לניצחון [אני לא יודעת מי מנצח בסוף זה לא ספויילר, אבל אני חושבת שזה יהיה טרוי] הוא פשוט מעולה!!!! ואני דווקא רוצה לדעת מה חשבה אומורוסה כשהיידי בחרה באיימי וטרוי לעלות למסוק והיא נשארה לבד... חחח מגיע לה!!! דווקא היה פרק טוב היום, ואגב חברה תתעוררו פה!!! סדרה מעולה חבל על היובש של הפורום.

שלמונזה.. את גם פה?../images/Emo132.gif

איכשהוא הצלחתי להפסיד את הפרק השבוע... ומכל ההודעה הארוכה ההיא, התקשיתי להבין מי זאת שעפה... בכל"מ.. גם כאן אין סיכוי לשידורים חוזרים.. הא?

שלמונזה

New member
אם אני לא טועה ../images/Emo168.gif

קתרינה עפה ביום רביעי האחרון. ולא נחמט להיות היחידה שכתבה על הפרק שהיה אז לא בטוח שאני עדיין פה

למעלה