איזה סינגל הנרי וניקה הולכים להוציא

mandaraga

New member
איזה סינגל הנרי וניקה הולכים להוציא

שמעתי את שלושת הסינגלים שהנרי ונירה אמורים להוציא כרגע נדחה להם בגל העומס באלבומים שהולכים לצאת כדי שניקה תצליח אז היא כרגע בממתינה וכשירגע ניקה והנרי יוצאים בגדול הנרי עובד לארונה עם אומנים רבים שהוא אחרי להפקת האלבומים שלהם לכן הנרי לא מוציא את האלבום עם ניקה,פשוט מאוד זה לא הזמן הנכון כשיצא האלבום לאור ההצלחות במוזיקה שהנרי הוציא כיוצתר לאומנים שונים תהיה הפריצה המחודשת עם ניקה זמן בטוח לאלבום שכולו מושקע אז תבינו שלפעמים זה לא תלוי וככה מוציאים אלבום שיקולים סופיים של חברות תקליטים וספונסרים סינגלים פיצוץ אין כזה דבררררררררררררר שיר שהולך להיות אחד הלהיטיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם אשששששששששששששששששששש באלבום של הנרי וניקה אני רק רומזת על שיר אחד שהולך להיות בסיגנון ים תיכוני סיגנון שלא נשמע בישראל אז כל עקבה לטובה? כן או לא???? יש למה לחכות ואני אישית ממתינה אפילו עוד חצי שנה

m0ral

New member
הם רק מפחדים ! זה הכל....

ו הממתינה הזה שלהם !!! רק דופק להם תקריירה !!! אז שיתאפסו.....ו שיוציאו פאקינג שיר

EMANUELA XD

New member
תמיד אפשר להוציא סינגל גם אם אין אלבום בדרך

לרענן את המוזיקה - להיט לקיץ להיט לחורף 2 שירים בשנה זה לא ביג דיל במיקרה הטוב הם ניכנסים כבונוסים לאלבום

Ben Love Nikka

New member
נשמע טוב , מחכה לפריצה זאת הדרך הטובה ביותר !

לפריצה עם ניקה ובכלל. הנרי רק הולך ועולה עם השיתוף פעולה שלו עם אמנים אחרים. שיהיה בהצלחה ! ואני מת לשמוע כבר משהו

mandaraga

New member
לא לשכח שהד ארצי עומד מאחורי כל הפרוייקט

של האלבום המשותף להנרי וניקה כשחברת אלבומים מפיקה את האלבום היא זאת שדואגת להוצאת סינגל ריאשון יש מצב שהאלבום כל כך טוב אז מבשלים ונותנים פינישים סופיים במקרה של הנרי וניקה האלבום נמצא במקום גבוהה - עכשיו צריך לתת פריצה על בטוח לפי השמועות כמו שאומרים שניקה היא זמרת יותר של קלאבים לילה ותל אביב זמרת קיץ הלחץ הוא לתחילת הקיץ יולי אוגוסט 2009 ואיי אני כבר מחכה שיהיה לי את האלבום מה ששמעתי זה סוף העולם אהה ויש באלבום הפתעה חסויה ביותר שניקה מארחת זמר או זמרת בשיר דואט מי אני לא יודעת מי זה או זאת נראה לכם ?

למעלה